Gemi yükseltme modüllerindeki farklı fraksiyon ne anlama geliyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve bursalısercan tarafından 11 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gemi yükseltme modüllerindeki farklı fraksiyon ne anlama geliyor?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Farklı şirketler yani sen VRU isen EIC ve MMO'a karşı etkili olur

DraydiBoy bunu beğendi.
  3. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Arkadaşımızdan dediği gibi kendi şirketin haricinde verilen gemilere hasar anlamına gelmektedir. Bana göre en iyi modül eğer mevcut ise lazer hasarı modülüdür :) Dilerseniz konuyu kilitleyebilirim,

İyi forumlar

Cevabınız için teşekkürler :)

4. Yanlışınız var en iyi modül genel hasar modülüdür..

Yani herhangi bir şey belirtmeden 'x' hasar yazan modüllerdir..

Bu modüller hem npc hem düşman oyuncu hem kendi şirketindeki oyunculara hasar verdiği gibi aynı zamanda lazer ve roket ayrımı yapmadığı için hasar genel olarak artıyor hem lazer hem roket hemde roketatar en azından ben böyle biliyorum :)

Lazer hasarı modülde genel hasar modülüdür fakat sadece yazildiği gibi lazer hasarını arttırmakta

5. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Gemime göre söyledim. Genel hasar adına henüz pek modül bulamadım, elimdeki en iyi modül lazer hasarı gerisini sen düşün :D Zaten cümle başında bana göre diye belirttim, modül yönünden çok şanssız bir oyuncuyum maalesef,

Dontforgetme bunu beğendi.