Bug / Oyun hatasi Gemiden gemiye değişen lazer vuruş animasyonları

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve GoldenDawn tarafından 6 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GoldenDawn

GoldenDawn User

Bir video yükledim konuyu yanlış bir bölüme açtıysam oraya taşırsanız sevinirim;

Bazı gemi tasarımlarıyla ve klasik gemi tasarımlarıyla lazer atışları yaptım. ( Videoda hiçbir şekilde hız oynaması yapılmamıştır. )
    Videoda gözüktüğü gibi ( Solaris aegis centrion g champion tasarımları ) Senkronize atış yapmıyor ben bunun oyun sorunu olduğunu düşünüyorum.
    Biraz takıntılarım var mesela düz cerrah(G surgeon) gemisi tek tek lazer sıkarken CİCADA tasarımı seri atışlar yapıyor , bu sorun g championdada barizdir ( Turkey g champion ve diğer ülke klasik legend vs vs tasarımlar tek tek lazer atarken USA tasarımı seri vuruş yapmakta ) kullanan arkadaşlar vardır.

Bazı arkadaşların göz zevki vardır benim gibi gemim bozuk mu tek tek neden ateş ediyor vs gibi kelimelerde bulunur :D

ben bunu supporta göndersem yardımcı olurlar mı acaba ?

Luminous bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Videoyu ilgilili birimlere ileteceğimden şüpheniz olmasın. Sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

GoldenDawn bunu beğendi.
  3. GoldenDawn

GoldenDawn User

Supporta iletmem gerekir mi ?

Teşekkürler ilgi ve alâkanız için .

Bu mesajımı da cevapladıktan sonra kitleyebilirsiniz.

Luminous bunu beğendi.
  4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Çektiğiniz video ile ilgili birimlere yönlendirme yapılmıştır. Supporta iletmenize gerek yoktur. Asıl bizler ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz :)

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Mart 2020
    GoldenDawn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.