Öneri Gemiden skylaba seprom gönderebilme özelliği geri gelsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve halilbnn tarafından 20 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gemiden skylaba seprom gönderme özelligi geri gelsin

1. Evet

97,0%
  2. Hayır

3,0%
  1. halilbnn

halilbnn User

Arkadaşlar ben 1.5 ay önce oyuna yeniden başladım bırakmadan önce argemi yanlış dağıtmışım bugün sıfırladım elimde 29 arge var skylabta seprom çok yavaş üretiyor ve argemi istedigim yerlere dağıtmak için 22 gün beklemem gerekiyor sizden destek istedigim konu argemi daha hızlı dağıtabilmek için konuma destek vermeniz eminim birçok kişinin işine yarayacaktır.
    Konum bölüm kurallarına uymadıgı için kalktı lütfen yeniden oy verin.

2. TheEndGame

TheEndGame User

gelmeli ortada bugdan eser kalmadı darkorbit aldığını geri vermeli.

halilbnn bunu beğendi.
  3. halilbnn

halilbnn User

Eğer bug yapılıyorsa en azından arge dağıtmak için daha kolay bir sistemde düşünülebilir seprom rafinem 11. seviye 12. seviye yapmak için 118 saat istiyor günlük üretimim 1500 seprom civarlarında sadece arge dağıtmam için 36000 seprom lazım ve 25 günümü alıyor çok aşırı bir süre bence

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim. Konunuz Index'e eklenmiştir. Diğer oyuncularda bu konu altında görüşlerini belirtebilir, dilerlerse oy verebilirler.

İyi forumlar.

halilbnn bunu beğendi.
  5. Çok doğru , yeni başlayanlar için arge basmak çok zor buna bir çözüm bulunmalı. Bence ya arge basarkenki seprom miktarı düşsün yada en azından gemiden sklaba sevkiyat geri gelsin. Eskiden ne güzeldi böyle sıkıntılar çekmiyorduk ne hale geldik

halilbnn bunu beğendi.
  6. halilbnn

halilbnn User

hesaplayınca şok oldum arge dağıtmak için 25 günmü beklenir umarım yeterli destek gelir ve bu sorun düzelir

güncel desteklerinizi bekliyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ocak 2020
    JustFunLifee[EGM]1 bunu beğendi.
  7. Bende destekliyorum Bugla alakalı bi durumdan ötürü ben kaldırıldığını düşünüyorum.
    Bu teknik problem çözüldükten sora tekrar getirilebilir çünkü arge dizerken gerçekden baya beklettiriyor ve can sıkıcı oluyor.

halilbnn bunu beğendi.
  8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forumda alt alta yazmak(Flood) yasaktır. Mesajlarınızı birleştirdim lütfen tekrarlamayınız.

İyi forumlar.

halilbnn bunu beğendi.
  9. evet artk gemiden skylab a geri gönderim olmalı gereksiz yere seprom birikmesini beklemenin bir anlamı yok.oyuncular karantinadan kastıkları seprom u skylab ta biriktirebilir ve ihtiyaç halinde arge ve beslemede kullanabilir.

10. skaylabta seproma 600k uridum basmış biri olarak ne kadar uzun sureli ve meşakatli oldugunu biliyorum duzeltme gerekli

11. karakule26

karakule26 User

Vallahi gemide skylaba taş gönderme çok iyi olur çünkü bende 5 arge duruyor seprom hala 235 ne zaman 5 argeyi verecem çok uzun sürüyor 5 arge için 15 000 seprom istiyor ne zaman dolacak allah büyüktür

12. bende 1 agemi yanlış vermiştim. konuyu okuyunca karar verdim öyle kalsın :D

13. en azından argeyi sıfırlayınca keşke sepromları da geri verse :(

14. For_You62

For_You62 User

:D:D:D ne güzel olurdu

TheDarkMen_2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş