gemiler neden 3 sn de patlar?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SLMGLTKN[ULUS] tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rakip KUZUM saldırıya uğruyor.
    KUZUM rakibe olan saldırı iptal oldu.
    Rakip KUZUM saldırıya uğruyor.

bu tr 2 4-3 harıtasında D******** (EIC) in petine saldıramıyorum bunun anlamı nedır bızımkı 2sn de kesılırken buna neden ates edemıyorum?
    ve pette kutu topluyorken yanı o korumama modu vs lerde yokken aegıs kalkan ve dıyer 2 dp ve tamir birimi yetenekleri acıkken ve gemıdekı kalkan mıktarı 561000 iken nasıl oluyorda 3 snde gemı patlıyor ve benim 10 lf4 9sv ve dıroıdler kalkan lı ve dusmana kamıkaze modulu ıle savunurken ne hıkmetse adamın canını azaltamıyoruz bıle ve bu arkadas gibi bazıları kalkanları bıle yokken sankı 1000000 kalkanı varmıs gıbı rahatlıkla savasıyor ve canlarıda azalmıyor bunu cok merak edıyorum varmı bunun ızahı.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Mart 2014
    takemyhard bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Pet hareket halindeyken menzil dışına çıkınca saldırı ipta oldu yazısı çıkar ve menzile girince saldırıya uğruyor yazısı çıkar.

İyi forumlar.

3. titans___

titans___ User

izahı varda burda ki yetkililerde biliyor ama resmi olarak kabul eden yokdur ve hep bana dediklerinin bir kısmı oldu petlerini kesiyorum gerçi tr3 deyim belki ondandır eicdeyim mmo adamlar eicde ki cubileri keserlerdi ben söledim tr3ün birincisi klandılar o zamanlar hadi sende dediler di bizimkiler bu tür şeylerde geç geliyor hep benim netde yada çerezleri silmemişimdir dediler 4 senedir oynuyorum şu cevabı yazma dedikçe aynısını yolladılar oynuyanda kabıhat hocam başka çaresi yok burdaki yetkililer etkili değiller boşa yazzma ben genelde suporta yazıp basit cevaplara verdiğim cevaplar hep 1 aylık ban olmuştur ...

4. Merhaba ,

İllegal bir durum olduğundan şüpheleniyorsanız gerekli bilgilerinizle ve mümkünse en az 5 dakikalık video kanıtınızla support'a bildiriniz.

Bizlerin forumdan yapabileceğimiz birşey yok ve ayrıca hesapları inceleme yada hesaplara müdahale etme gibi bir yetkimiz bulunmuyor.

Kilitlenmesi uygundur.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.