Gemiler ve modüller

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve CavcavınFedaisi tarafından 22 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar herkese, yeniden bir gemi konusu ile karşınızdayım :D , payment ile pusat almak mantıklı mıdır acaba ve şuanki savaş bileti ile bunlara uygun bir modül alabiliyor muyum pek anlayamadım açıkcası normalde orcus modülü almayı düşünüyordum buradan ne kadar nerf yemiş olsa da fakat orcusu elde edebileceğim herhangi bir şey göremedim ve plus gemileri benim için şuanda erişmesi zor gemiler önerileriniz nelerdir , aktif olarak solace kullanıyorum

Son düzenlenen: 22 Ağustos 2022
  2. veya yakın zamanda orcus gelecek mi payment'a beklesem ?

3. pusat plus haricinde pusat tavsiye etmem eğer ki modülün yoksa , gemi farketmiyor artık plus haricinde orcus ve centrion da dahil hepsi kullanılır gibi değil aralarında uçuk fark var tavsiye edeceğim şey ise modülün olan gemini kullan ve en kısa sürede plus gemisi almaya çalış

CavcavınFedaisi bunu beğendi.
  4. Şuan herhangi bir modülüm yok fakat savaş bileti ile orcusa edinebilirim diye düşünüyorum , bu modül olaylarından çok anlamıyorum ne yazık ki

5. Sahip olduğun modüllere bakarak alacağın gemiye karar ver derim . Pusat gemisinin kararsız olmayan modüllerini Pusat Plus için de kullanabiliyorsun diye biliyorum , yani bu modüllere sahip isen Pusat Plus mantıklı olabilir

6. Hiçbir modülüm yok dediğim gibi aynı zamanda bu "kararsız modül" vb şeyler hakkında da çok bilgim yok tek bildiğim savaş biletindeki modüller onlarda da belirli bir kısmı orcus ve centurion için diğerleri zayıf modüller gibi duruyor ve her gemiye oluyor sanırsam.