Duyuru Gemiler ve Tasarımlar Hakkında VS

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Arkadaşlar gördüm ki Aegis cerraha ezilir vs diyenler var burada.

Herkes istediği sevdiği gemiyi buraya yazıp tartışabilir.

Aegisi iyi kullanan biri cerrahı bana göre ezer (şahsen ben :p her şey full tam olunca aegis ölüm makinasına dönùyor ama aegisde her türlü cephanenin bulunması şarttır)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. şöförden şöföre göre değişiklik gösterir o durum bence :) , yetenek süresini düşüren çift güçlendiricyle aegis epey can basıyor . aradaki hız farkı , vuruş farkınıda tabi dikkate almak lazım - malum vuruş düşünce kesim işi biraz daha uzun sürecektir

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. _DODGE_

_DODGE_ User

Şansı var bundan emin ol Aegisi bir destek olarak iyi oynamak var birde solo iyi oynamak var ;) destek oynarsan vslerde körelirsin.
    Kamyon sürmüyoz pilot olacak o :p

Haklısın zaten ben savaşa gidersem asla ve asla tam donanımsız az cephaneyle aegis ile baskın atmam.

4. Aliens

Aliens User

Ben savaştan çok anlamam. Ancak cerrah çıktı çıkalı aegis gözümde bitti. Çünkü eriyor karşısında. Ama tabiiki de bazı (çok özel durumlarda) aegis çok işe yarayabiliyor. Ancak aegis benlik bir gemi değil.

GREED bunu beğendi.
  5. :D valla şahsen ben aegisi birkaç aydır kullanmıyorum , cerrah olmadığı için pusatla idare ediyorum bence . hezarfenden önce kullanıyordum aegis lakin hezarfeni aldım alalı kapılardada kullanmıyom . uberlerde işe yarar bence aegis sanırım birtek , dediğim gibi aegis le savaşmak maharet istiyor biraz

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Aegisi düzgün oynamak goliathı düzgün oynamaktan 2 kat daha zordur çünkü sürekli baskı altındasın canları takip etmek zorundasın. Kolaya kaçanlar goliath almakta.

Ben solo baskınlarda savaş argemde düşmanları haritadan söküp atıyordum.

GREED bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

Benim elim koptu. Bu durum olmasaydı iyi kullanabilirdim. Ancak iki slot arası geçişte bile zorlanırken birde aegis beni çok zorlar.

GREED ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. Aegis iyi gemi hakkını yememek lazım.
    Cerrah'da iyi tasarım hakkını yememek lazım.
    Şimdi burda yok kullanana iyi kullanmasını bilmeyeme kötü demekle bir sey degismiyor
    Gemisinin içi iyi olan oynamayı iyi bilen her zaman kazanır tasarım gemi filan fasa fiso yani :D
    Simdi bende burda pusatımı öveyim ne gerek var.
    İyi olan her zaman kazanır.
    Yok şu iyi yok bu iyi yok benim gemim senin gemini dover gibi seylere girmeye ne gerek var:D iyi olan her zaman kazanır, galip gelir.

ÈrroR_™ ve GREED bunu beğendi.
  9. Tamamen oynama şekline bağlı generali istasyonumuzda kestiğim gibi. Çok zorlayınca ölüyorlar.

Sanırım sadece dp bastım istasyon kesti veya hem sıkıp hemde dp bastım hatırlamıyorum :D

10. GREED

GREED User

Aegis bence destekde daha çok iş görür takımdakileri yatırmazsan onlarda seni yatırmaz ama 30 kişi arasına dalınacaksa spectrum bence en iyisidir kasılmak için venom diyolar ama diminisher de olabilir 1v1 İçin @Darion26 dediğine göre sentinel iyiymiş. Azcık destek onun dışında normal olarak solace derim ben kalanları bilmiom pek yok cerrah falan :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. ZupawN

ZupawN User

Destek için Aegis, toplu baskınlarda Cerrah iyidir lakin sololarda Pusat'ı hiçbir şeye değişmem. Gaza gelip sizi çarkla kovalayan ve hız konfisindeki bütün kalkanını bitiren, sizden üç beş gömlek üstün gemileri olan, Kurmay Albay, Tümgeneral kesmek hoş oluyor. Henüz bu hataya düşen bir General yakalayamadım ama Pusat ve 3. seviye Kombo Gemi Tamiri modülü ile General bile kesmiştim. Futbolda başarı için bir söz vardır: "Yenemiyorsan, yenilmeyeceksin." Pusat'ın da böyle bir avantajı var. Karşındakini patlatamıyorsan bile sen de çoğu zaman patlamadan kurtulabiliyorsun. ( İstisnaları var tabii ki. 3 5 kişilik bir gruptan arka arkaya buz roketi yiyebilirsiniz :) ) Ama savaşlarda oyunculuk daha ön plandadır. Oyunculuk zayıfsa, sizi hiçbir şey kurtarmaz. Bol eğlenceler...

Son düzenlenen: 16 Ocak 2016
    GREED ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  12. ÖMER.E

ÖMER.E User

Hocam bence bilek işi klan başkanı full cerrah bende full aegisim nerdeyse diğer tüm full cerrahları kesebiliyorum ama bi onu kesemiyorum tamamen oyun becerisine bağlı bence bu durum

13. Aegisi çıktı çıkalı aldım hiç kullanmam hangarımda durur,cerrahı zaten alamadım onun hakkında konuşmicam bu yüzden benm için en önemli tasarı m enforcerdir :) her zaman söylerim yine söylüyorum aegis savaş gemisi değildir,savaşta alıyosan biraz rakibinden çekiniyosun demektir bu bana göre son jackpottaki 775 i hatırlarsınız.Hatırlamayanlar da izlesin nasıl kazandığını.

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Solo Aegis oynamayı iyi beceren kişi her şartta savaşlara uyum sağlar bence :)

Aegisde sırf destek oynanmaz ben baskına aegisimle tek başıma gidiyorum herkes diyor bana tek başına aegis baskın yapılır mı diyorlar.

Bana göre yapılır yazın savaş argesinde kurmay albayları temizliyordum kutu argesine basınca benim aegisin dengesi bozuldu baya ayarcı basmam gerek.

Bence aegis kullanmanın dusmandan cekinmeyle alakası yok. Aegis her türlü koşulda savaşabilen bir gemidir. Rolü destek olabilir ama solo oynayışda gayet iyi bir muharebe sonucu çıkarmakta.

Aegisi alıp kaçıp can basıp gelirsen o zaman diyebilirsin dusmandan cekindigini. Ama aegisi alip dusmanin gozune baka baka savasirsan boyle bir sey demeye hakkın yoktur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ocak 2016
    GREED bunu beğendi.
  15. GREED

GREED User

Güzel sözmüş :) Ama Ne Yazık ki Oyundaki Çoğu Kişi Aegisle Vs ye girmeye hile diyor can sıkmaya başladı :) Kimse Citadele Değinmemiş Ben Değiniyim. Açıkçası Citadelim Yok Ancak Citadel hızı dışında dpsi ve kalkanıyla sağlam bir gemi ambarı sayesinde rahat kredi kasabilirsiniz ancak takımda aegis yoksa citadel de fazla yaşamaz gibi geliyor bana :) İyi Oyunlar Herkese

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Aga bak o gün gal geldi dağıttım hepsini aegis ile :)

GREED bunu beğendi.
  17. aegisle kaçmak mı :) güldürdün o kadar can basıp kaçılırmı :D

18. GREED

GREED User

Biliyorum Aga Ama Şu savaşlara son vermemiz lazım artık tüm haritalarda kronos yapmış düşmanımız var çoğunlukla avlıyoz ama yine de bu kadar düşman olması sıkıyor :( Ama klan aegis ağırlıklı olması acaip iyi oluyor .

19. WolfWar

WolfWar User

Hezarfen <3

GREED bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Cerrah! CERRAH

Son düzenlenen: 16 Ocak 2016
    GREED ve Darion26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.