Duyuru Gemiler ve Tasarımlar Hakkında VS

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 49 yıl kaldı 70 e:D

GREED bunu beğendi.
  2. Darion26

Darion26 User

Sen o klanla kırmızı olduğumuzu nerden biliyorsun :) Fakat mübalağa eden yok ki hiçte sevmem.

3. Aliens

Aliens User

Aman ne kalmış. Ya Allah aşkına git işine. :D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  4. ZupawN

ZupawN User

Sen Gal'ı dağıttım demişsin. Demek ki bir savaş olmuş. O klanla arandaki husumet beni ilgilendirmiyor. Birbirinize kırmızı yaktığınızı söylediğimi hatırlamıyorum.

5. Darion26

Darion26 User

Gal i dağıttım dediğimi hatırlamıyorum. Onu ''dodge: kestim'' anlamında söyledi fakat ''söylediği klan az buz değil derken'' kırmızı yı bildiğini söylemişsin gibi geldi. Tabiki, seni ilgilendiren bir durum yok. Ayrıca ben kendim yaptığımı söylemiyorum Dodge nin yaptığını söylüyorum.

6. ZupawN

ZupawN User

Ben seni Dodge ile karıştırmışım söylenenleri üzerine alınma lafım Dodge a :) Klan az buz değil derken de güçlü bir klan olduğunu söyledim. Anlaşamadık seninle :)

GREED ve Darion26 bunu beğendi.
  7. Darion26

Darion26 User

Sorun değil yinede kalbini kırıp üzdüysem özür dilerim :)

GREED ve ZupawN bunu beğendi.
  8. _DODGE_

_DODGE_ User

Arkadaşlar öncellikle şunu belirtmek isterim adamlar orduyla gelirse bende kendi timimi çağırıyorum (kendileri full iristir ama iyi savaşırlar :cool:)

Kendim gidipte tek başıma ordunun içine dalmıyorum ne kadar düşman varsa o kadar adam desteği geliyor klanda ki en fazla vuruş bende öyle temizliyoruz yani gidipde kendi kafanızdan uydurmayın tek başıma girdim diye :)

Ama GAL bizden 10 kat daha güçlü kazanıyoruz :)

bizden 1 kişi citadel alıyor gerisi aegis.

Adamlar bana dalıyor arkamda dostlarım var saolsun öyle dağıtıyorum beni ayakta tutuyorlar bende temizlik yapıyorum bu kadar basit. Kafanıza fazla takılmasın.

Arkadaşlarımın çok büyük yardımı var. inanmayabilirsiniz bir şey demiyorum.

biz o gün 6 kişi felandık onlarda 4-5 kişiydi (2-3 tanede başka düşman klan daha vardı) birde klanda olmayıp galın sıktığına sıkanlar vardı.

Güçlü olabilirler benim burada boşa atıp tuttuğumda yok biz onlardan daha güçsüz olabiliriz ama yinede fazla kayıp vermiyoruz (Strateji sayesinde :))

Hatta 2-6 da GAL ile yapılan savaşta geçen gün biz galip geldik.

Aegisi kullanmayı beceremeyen arkadaşlarda goliye geçiyor.

bkz: Appolo18 :rolleyes:

Son düzenlenen: 17 Ocak 2016
  9. Gençler tartışma çıkarmayın..

10. Darion26

Darion26 User

Hakan haklısında isteyen inanır istemeyen inanmaz bu kadar kafaya takılcak bir şey değil yani tartışma çıkarmaya gerek yok. Klan 10 kişi sayılır. Klanda 6 aegis+2 citadel+2 goliath var goliathları ayakta tutan aegisler. Düşmanların karşısında goliathlar erirken aegisler çok rahat savaşıyo. İsteyen öyle olup olmıyacağını dener ;) Bu arada klanda 8 iris olan bir goliath bir tanede citadel var :D

Son düzenlenen: 17 Ocak 2016
  11. _DODGE_

_DODGE_ User

İnandırmak zorunda değiliz bir gün video çekinde gösterek kendimizi :D

GREED bunu beğendi.
  12. İkisi de kaybeder BP kazanır çünkü ikisine de akan parayı o alıyor :D

13. _DODGE_

_DODGE_ User

Bunlar almanların oyunlar :rolleyes:

İLLUMUNATİ tescillendi !

14. [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

_DODGE_ bunu beğendi.
  15. Merhaba ,

Arkadaşlar daha sakin mesajlar yazalım. Konu karşılıklı tartışmalara doğru giderse konu kilitlenir gerekiyorsa ceza işlemi uygulanır.

İyi forumlar.

16. GREED

GREED User

Aga biz değil sen ;) Senin gözünden izlenmeli. :)

17. _DODGE_

_DODGE_ User

Tartışma yok konuda burada herkes görüşünü savunmakta serbesttir.

İsteyen aegis isteyen başka gemi kullanıp sevdiği gemiyi savunmakta bunda tartışma olamaz ki kimse burada atışmıyor.

18. Merhaba ,

Size göre olmayabilir fakat gerekli olmuş ki hatırlatma yapmışım.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.