Gemilerdeki 4 Özel Yuva

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -By_CesuR- tarafından 25 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Merhaba bu yeni plus gemilerdeki 4 özel yuva nedir. herhangi bir bilgi paylaşmamışlar.

2. smoonrise

smoonrise User

Modül yuvalarının 4 adet olduğunu belirtmek için yazmışlardır DMG-HP-SHD-SPC bunları her birinden 1 adet olmak üzere aynı anda kullanabiliyorsun plus gemisinde plus olmayan gemilerde 3 adet kullanıp 1 tanesini dışarıda bırakman gerekiyor .

3. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Emin değilim , açıklama şöyle

· Özel Yuvalar: 4
    · Roketatarlar: 1
    · Gemi Modülü Yuvaları: 4

Burada gemi modülü 4 diye ayrıca belirtmiş. Özel yuva 4 diye ayrı belirtmiş

4. cpu kısmı özel yuvalar

-By_CesuR- bunu beğendi.
  5. smoonrise

smoonrise User

Slot sayısıymış eski pluslarda Ekstralar veya Ekstra Slotları diye her seferinde değişik terimler ile çevirmişler , çok şaşırmamak lazım çok daha büyük hataları olan bir oyunda bunlar kum tanesi .

-By_CesuR- bunu beğendi.
  6. oben

oben User

özel yuvayla gemi modül yuvası aynı şeymi yani.

7. -By_CesuR- bunu beğendi.
  8. smoonrise

smoonrise User

Arkadaş yukarıda yazmış doğrusunu , baktı biz tam anlatamadık doğrusunu resim ile anlatmış saolsun , onun adına buraya ekliyim konu uzamasın , Arkadaşın eline emeğine sağlık saolsun .
    @arnavutköylü3 dostum Resim için paylaştığın link 1 kez daha tıklayıp denedim kabul etti bilgin olsun ilerde yine resim paylaşmak gerekince öyle denersin .

Son düzenlenen: 25 Aralık 2023
    oben ve -By_CesuR- bunu beğendi.
  9. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

evet şimdi oldu, konu netlik kazandı. Çok teşekkürler arkadaşlar.

smoonrise bunu beğendi.
  10. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Cevap veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. :rolleyes:

Konu kilitlenmiştir. :eek:

İyi forumlar dilerim. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.