Gemilerin Arkasında Beyaz Çizgiler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Beyaz Çizgiler olsun mu

1. Evet

82,4%
  2. Hayır

17,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar bi resimde gemilerin arkasında beyaz çizgiler çıktığını gördüm bu çizgilerin oyunda da olması bence güzel olur sizce nasıl olur bilemem tabi ama...
    Resimi buraya atıyorum. Oyundaki gemilerde de aşağıdaki gemideki gibi beyaz çizgiler çıksın. Daha gerçekçi olur oyun. :)

UnLiMiTeD bunu beğendi.
  2. cizgiler geminin türüne rengine göre de değişebilir isteyen acabilir isteyen kapatabilir. bölelikle daha zevkli oynamak isteyenler olabilir bence +1

3. UnLiMiTeD

UnLiMiTeD User

Güzel bir fikir oyunu daha gerçekçi yapıyor.

4. Resmi nereden aldığını tahmin ettim :D Oyun olumlu

5. Merhaba ben buldozer 1 ay ban yedim hem de haksız yere...
    Şimdi o resmi aklına bir getir ekran grafikleri onunla aynı olsa nasıl olurdu bir düşün...
    Benim amacım o resimlerin oyuna geçirilmesi. Madem böyle güzel tanıtım resimleri yapıyorlar oyunda resimler gibi güzel olsun öyle değil mi...

6. Güzel Ancak Böyle Birşeyin Olması Oyun Performansını Olumsuz Yönde Etkiler Bence.. Ama Yinede +1

7. İdeal DarkOrbit konusundan devam edelim 16 Martta bu konuyu silicem diğer konu daha geniş çünkü.

8. 13 evet almış yahu oyun zaten kasıyor kafa mı gitti sizin millettt

9. O resimdeki lazerler de gelmeli bence sonra kapıdan çıkarken gemiler küçük ve alttan geliyor ya bence oda gelmeli.

10. Arkadşlar bu konuya daha gazla yazmayın ideal darkorbit konusuna yazın fikirlerinizi çünkü bu konuyu yakında silicem.

11. KARANLIK

KARANLIK User

Burada buna benzer ve daha geniş kapsamlı bir konu mevcut buradan devam ediniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.