Gemim için ne yapabilirim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve νєтєяαη●ιѕ●вαcк tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar ben İskandinavya 1 oyuncusuyum . Ve gemim hakkında önerilerinizi almak istiyorum . Artık ne yapayım kısaca size sormak istedim .
    Gemi:Aegis-Goliath-Spearhead
    Dirioit : Apis ve 8 iris
    Havoc : 4 adet.
    Arge : 22
    Pet ve modül : Kamikaze 3 - Toplama 3 - düşman bulucu 2
    Lazer ve jeneratör : 2 lf4 yeterince lf3 ve bo2
    Dirioit düzenleri : Güve- Elmas

Genellikle 5-3te paladium toplayarak kapı açıyorum . Ondan sonra cubiconda zaman geçiriyorum . Lf4 sayısına 3 diyebiliriz aslında çünkü yeni gelen görevlerin verdiği lf4 var. Sizce ne yapmalıyım ?
    Kalp mi alayım ? Arge mi yapayım ? Aegis tasarımı mı alayım ?

Son düzenlenen: 6 Şubat 2014
  2. Amacın kapı açmak ise spearheadle 5-3 te palladıum topla kardeş.Aegiside 5-2 de bırak ambarın dolduğu zaman aegisi etkinleştirip ambarı sat.Hep böyle yani :)

3. Prophecy

Prophecy User

cubi yap kapı yap

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2014
  4. Anlaşılan yanlış anlaşılmış :) Mesela argemi yapayım , kalpmi alayım o tarz sormuştum :)

5. Merhaba ,

Klasik 24 arge ile kalın sıkmaya göre dağıttıysanız 2 arge daha yapın ve 24 arge'de kalın sıkmayı tamamlayın. Daha sonra Kalp yada başka bir düzen alabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Mαтαdor

Mαтαdor User

Biriktirdiğin uridiumunla arge yap. Kapı için ise epsilondan sonra havocunu tamamlamaya çalışabilirsin. Hem korsan kutusu da biriktirir açarsın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.