Gemim Nerede ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _warmiii_ tarafından 3 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Destekliyor musunuz ?

1. Evet

81,8%
  2. Hayır

18,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _warmiii_

_warmiii_ User

Oyunda bir çok gemi hangarımızda beklemekte, ancak bunların hangi haritada olduğunu genelde 1-2 gemi kullandığımızdan dolayı unutmaktayız. Ve hangi haritada olduğunu oyuna girmeden görememekteyiz diye biliyorum.Hangarda gemiye tıkladığımızda hangi haritada olduğunu da görebilsek güzel olmaz mıydı ?
    Şahsen bazı konularda benim elimi çok rahatlatırdı bu konu. Umarım destek görür.

2. uninstable

uninstable User

Oyundan çıkış al sonra hangarda gemiyi seçip etkinleştire bas ama oyuna girme, sonra aşağıdaki resimdeki yere yani 3 yazısının üstüne fareyi götürünce nerede olduğu yazar. :)

3. evet haklısın ama onun bekleme süresi çok .
    onun için benim başka bir taktiğim var gemiyi favorilerne eklemesi ve ordan bakmasıdır .
    sımdı sen dıyecen 10 favorı gemı tek oluyor o zaman o da 9favorı yapsın 1 ını bos bıraksın sonra gormek ıstedıgı gemıyı favorıye alsın ordan baksın sonra cıkarsın hem bunda bekleme suresı az dıger turlu vıplıysen 5 vıp sızsen 20 sanıye beklıyorsun :);)

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Haziran 2020
    _warmiii_ bunu beğendi.
  5. _warmiii_

_warmiii_ User

Hiç bir işlem yapmadan olsa daha güzel olur aslında ancak gerisi oy ve yöneticilere kalmış bir durum.

6. Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.