Gemimin Vuruşu Düştü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥Łåžo07♥Θķåй♥ tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Meraba arkadaşlar Gemim 9 iris goli irislerin hepsi 16 seviye 11 lf4 mevcut hepsi 0 lvl gemide şeref tasarımı takılı 4.900 5.600 ve en yüksek çok az ihtimalle 6.300 vuruyorum beslemesiz bu normalmi?

Not: Bariyer uçuş düzeni ile 9 adet havoç diroit tasarımı mevcut güçlendirisiz

2. Merhaba ;

Önceden kac vuruyordunuz peki? Vurusunuzun düştüğüne nasil kanaat getirdiniz?

Keyifli Forumlar.

KeskinBicak ve SİSTEM bunu beğendi.
  3. ben bayadır oynamıyodum oyunu 5-6 ay önce bırakmıstım son 15 20 gündür oyundayım önceden 6.500 den aşagı düşmezdi şimdi %5 şansla 6.500 geliyo birde 11 lf4 9 iris 9 havoç goliyle 4.900 5.300 vurmak biraz saçma degilmi boşunamı lf4 ler var boşunamı geliştirme yaptım boşunamı havoçları fulledim ? 5.300 vurmak içinmi ?

4. SİSTEM

SİSTEM User

Semprom besleme bitmiştir.

5. sepromla beslesem 10 -11 k vuruyo zaten ben 6.500 den bahsediyom

6. KARANLIK

KARANLIK User

Her iki ekipmanıdadoğru şekilde dizdiğinize eminmisiniz.Lf4 lazerlerinizi diroitlerinize takmalısınız.

KeskinBicak bunu beğendi.
  7. takemyhard

takemyhard User

ben 8 iris (16lvl) 1 lf4 le 5300 vuruyorum...bariyerde yok üstelik...senin konfidemi bi bozukluk var acaba :???

8. herşeyi kontrol ettim bariyer uçuş düzeni takılı lf4 ler 9 iriste takılı (11lf4) sürekli 5.300 5.600 vuruyo çok az bi ihtimallede 6300 vuruyo sürekli 5300 5600 atıyorum yani anlamadım ne oldugunu supportamı bildirsem ?

9. Merhaba ,

İmza kısmındaki Link'i en kısa zamanda kaldırın. İmza kısmınızda link , video ve benzeri şeyler bulunduramazsınız.

Hangar > Ekipman kısmına gelerek her iki konfigürasyonda ekipmanı çıkartma butonu ile tek tıklamayla malzemeleri çıkartabilirsiniz.

Daha sonra tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyin. Flash Player güncel değilse güncelleyip ondan sonra tekrar giriş yapın. En baştan malzemeleri dikkatlice yerleştirin.

İyi forumlar.

10. teşekkürler deneyecegim internette hesaplama programlarından hesapladım vurması gereken normal deger 7000' dir

11. Merhaba ,

LF-4'leri droit'lere koyarsanız daha iyi olacaktır. Yazdıklarımı bir deneyin değişim olacak mı kontrol edin.

İyi forumlar.

12. Evet modum biraz artış oldu ama istedigim sonucu alamadım ama söylediginiz gibi çerezleri silince 6.700 leri görüyo arada :) ama sürekli 5.5 k vuruyo yinede

13. Merhaba ,

Aklıma gelmişken maksimum vuruşa göre hesap yapmayın o zaman farklı sonuçlar çıkar. LF-3 maksimum 150 vurur yazıyor fakat sabit değildir. Yani ortalama olarak 130 civarında vurur. LF-4 ise maksimum 200 vurur yazıyor ama ortalama 170 civarı vuruyor.

Şu andaki duruma göre minimum 5k maksimum 7k vuruş arasında gidip gelebilir. İnce hesaba girmedim bu arada. :)

İyi forumlar.

14. anladım çok teşekkürler konu kilitlenebilir :)

15. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu hakında grekli bilgi verilmiş kilitlenmesi uygundur

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.