Öneri Gemiye Uygun Modüller Gözüksün

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ΣЛÐΣΓMĨΓДÇ tarafından 17 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangarda gemine uygun olan modüllerin yan tarafta görünmesini ister misin?

1. Evet

99,0%
  2. Hayır

1,0%
  1. Şöyle bi düşüncem var ne düşünürsünüz bilemedim ama hangar bölümüne girdiğimizde gemilerimize silah, jeneratör, extra ve gemi yükselme modüllerimizi yan taraftan seçip takıyoruz konfi 1 ve 2 ye ancak gemi yükseltme modüllerine geldiğimizde elimizdeki bütün modüller görünüyor ve tek tek seçip takıyoruz burda olmasını istediğim aynı pet ve diroitlere geçtiğimizde ki (sadece onlara takılacak malzemeler görünüyor) gibi hangi gemiyi etkinleştirirsek veya hangi gemiyi dizmek istiyorsak sadece ona takılabilen modüllerin görünmesi bizim için kolaylık olur diye düşünüyorum.

phantasma81 bunu beğendi.
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

Harika bir fikir yukarlara çıkartılması lazım +1

3. Evet gerekli bir iyileştirme. Kesinlikle raporlanması gerek.

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

Konu daha fazla destek alması lazım indeks e eklendi mi?

5. teşekkür ederim desteğiniz için indeks e benmi ekliyorum yoksa adminler mi

6. smoonrise

smoonrise User

Güzel düşünce , bazen daha iyi özellikleridekini aceleden yada unutkanlıktan kullanmıyoruz gözden kaçabiliyor modül gemisine göre modül gözükmesi seçenekler içerisinde seçimi kolaylaştırır olum oy verdim umarım merkezde dikkate alır bu isteği .

7. bizim isteğimiz burdaki adminlerin bunu isteğimizi merkeze iletmesi

8. Mineral

Mineral User

İsterim

9. Merhaba,

Geç verilen bir cevap olduğu için kusura bakmayın. Gözümüzden kaçmış konular olabiliyor bazen.

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

10. lEfe

lEfe User

Mükemmel olurdu keşke...

11. asıl ben teşekkür ederim inşallah bu şekilde bir düzenleme getirilir bizim için de kolaylık olur gemi düzenleme sırasında

Herkesin bakması ve oy vermesi gereken bir konu lütfen inceleyelim arkadaşlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2021
    Mineral bunu beğendi.
  12. %100 onayladığım bir konu.insan bu modülleri çıkartır iken düşünmeli böyle şeyleri.ama nerde öyle insan.

13. Sizin için kolaylık sunan bir öneri lütfen inceleyin

14. -333-

-333- User

bunun oylaması bile olmamalı bişeyi raporlamak için oymu lazım olurmuş bu bir gereksinim değil hatadır direkt raporlanması lazım gelir tıpkı pete istediğimiz madeni toplatıp istemediğimizi toplatamamız gibi ekip yatmış aşa her işi üyeler yapacaksa neden forum support bilmem ne var bırakın gidin biz hertarafı çekip çevirelim oylamaymış.

15. Teşekkürler destegin için söylediklerinde haklısın ama elimizden bir şey gelmiyor düşüncelerimizi sunmaktan başka

arkadaşlar konuyu güncel tutmamız lazım desteklerinizi bekliyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Haziran 2021
  16. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği forumda art arda yazmak yasaktır bu yüzden mesajlarınızı birleştirmiş bulunmaktayım.
    Forum kurallarına uymaya gayret gösterelim.
    Konunuz hayırlı olsun :)

İyi forumlar dilerim.

17. Konu raporlandı mı?

18. Merhaba,

Konular belirli bir düzene göre raporlanmaktadır. Raporlanıp raporlanmadığı bilgisini ne yazık ki sizlere veremiyoruz.

İyi Forumlar.

19. güncel

Sayfayı Paylaş