Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

 1. Evet Kesinlikle...

  90,9%
 2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

  9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. ygafff

  ygafff User

  arkadaşlar açık arttırmadan ırıs alıcam ama adamların ne kdr teklif verdiği gözükmüyor ona göre teklif verecektim nasıl düzeltebilirim ?
   
 2. Nefes

  Nefes User

  Merhaba

  Açık artırmada kim ne vermiş zaten göremiyorsunuz siz basılanın üstünü basarsanız alabilirsiniz o credinin altını basarsanız sizin ne kadar bastığınız ve size geçmediği görülür sizin kimin ne bastığını görme şansınız yoktur.
   
  Son düzenlenen: 8 Aralık 2013
 3. aliselim46

  aliselim46 User

  Merhaba aliselim46,

  Tebrikler! Crimson (D-CR-01) öğesi için verdiğin 10.011 Kredilik teklif, açık artırmayı kazandı!

  DarkOrbit Ekibi
  -------------
  Merhaba aliselim46,

  Tebrikler! Corsair (D-CO-01) öğesi için verdiğin 11.001 Kredilik teklif, açık artırmayı kazandı!

  DarkOrbit Ekibi
  ---------------------------
  Merhaba aliselim46,

  Tebrikler! Veteran (D-VE-01) öğesi için verdiğin 10.000 Kredilik teklif, açık artırmayı kazandı!

  DarkOrbit Ekibi
  -----------------------
  Merhaba aliselim46,

  Tebrikler! Adept (D-AD-01) öğesi için verdiğin 10.000 Kredilik teklif, açık artırmayı kazandı!

  DarkOrbit Ekibi
  --------------------
  Merhaba aliselim46,

  Tebrikler! Enforcer (D-EF-01) öğesi için verdiğin 10.001 Kredilik teklif, açık artırmayı kazandı!

  DarkOrbit Ekibi

  slm,
  gemilerim ortada yok neden? en azından bir cevap lutfen
   
 4. Arkadaşım senin ihaleden kazandıkların Goliath gemisinin tasarımlarıdır, Goliath gemin olmadan bu tasarımlar işe yaramaz, yani bunları goliath aldığında kullanabilirsin. Senin açık arttırmadan Goliath gemisini alman lazım, eğer çok kredin yoksa sabaha doğru 4-5 ihalesinden ucuz fiyata alabilirsin
   
 5. Merhaba ;

  Almış olduğunuz şeyler tasarımdır. Bir Goliath K2 gemisi sahip olduğunuz zaman değiştirip değiştirip kullanabilirsiniz.

  Keyifli Forumlar.
   
 6. mükremin

  mükremin User

  Merhaba yetkili arkadaşlar yukarıda belirtmiş olduğum indirimden faydalanarak bugün gelen %50 şeref desteğinden faydalanmak istiyorum azami 5 gün faydalanılabiliyor bana 5 günlük destek gelirmi yoksa tek çekim yaptığım için 1 günlük mü gelir yada %50 ekranın girip mi çekmeliyim bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim ?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2015
 7. .*GöKMeN*.

  .*GöKMeN*. Guest

  Merhabalar,

  30 bin uridium aldığınızda size 5 günlük şeref desteği verilir.

  İyi Forumlar
   
 8. Sudan sebeplerden dolayı chatde küfür edenler çok . Bunlara ceza uygulaması nedir ? Herhangi bir küfür fotoğrafını belgeleyip supporta yollasak nasıl bir ceza uygulanır . Iyi forumlar
   
 9. -UZMAN-

  -UZMAN- User

  Merhaba,

  2 gün, 7 gün, 30 gün, Sınırsız chat banı veya hesap kapatma gibi cezalar veriliyor. Siz Küfür fotorafıyla beraber eden kişinin nickini gönderirseniz bu dediğim cezalar uygulanır.

  İyi Forumlar
   
 10. Merhaba,

  Bu kişilere Chat Moderatörleri gereken cezayı yani chatten belli bir süre uzaklaştırmayı veriyorlar.Hakaretinin veya küfürün içeriğine göre süreler değişebilir.Eğer CM ler yoğunluktan dolayı gözden kaçırırlar ise supporta fotoğraf atıp yanında şikayet ettiğiniz oyuncunun niki , saat, ve server gibi bilgilerle danışınız.Yine aynı cezai işlem uygulanacaktır.

  Küfür kısaltmalarında 2 gün diğer açık küfürlerde 7 gün ile 30 günlük ban atılabilir.

  Eğer oyuncu farklı hesaplar ile aynı IP üzerinden giriş yapıp işlemini devam ettirdiği takdirde IP banı atılabilir.Bu IP banı durumu görevli Adminin insafiyetine kalmıştır.

  İyi Forumlar
   
 11. .-ProzeN-.

  .-ProzeN-. User

  CM taraf tutmadığı sürece chatte küfür eden herkes hakettiği cezayı alır. Küfür konusunda oyun çok hassas ve abartılı cezalar verilebiliyor. CM ler dışında ayrıca otomatik bannlama sistemi de var. Eğer grup chatinde küfürü ayırarak ederse o zaman CM göremez ve foto çekip supporta atman gerekir.
   
 12. İnsanları küfüre teşviklemedikçe büyük küfürler etmez sancak bey :)
   
 13. YSF

  YSF User

  selamun aleyküm tamm haklı konusunda şunu belirtim ben sebebsiz yere küfür etmedim bir oyuncu 1 2 hfat boıyunca uslubune dikkat etmedi ve ban yemedi ben 1 gün içinde 1 küfür ettim sınırsız ban yedim stüne banım 3 ay içerisnde açılır dedidler özür yolladım açılmıcak diye msj geldi ben o oyuncudan ve oyuncuya hiç dikkat etmeyen onu destekleyen oyunculardan dier oyuncular küfür etse dahil ban yemeyip haksız yere ban yiyenler adına konuşuyorum.biz 1 küfür onlar 50 küfür yazsınlar 1 7 gün ban yesinler bense sınırsız ve banım açılmasın şikayetçiyim
   
 14. -UZMAN-

  -UZMAN- User

  Merhaba,

  Chatta her şeyin belli bir düzeni vardır. Uslub bozmak la küfür etmek bir değil küfürü asla savunamazsınız. Sizi kışkırtsalar bile küfür etmeniz normal, doğal bir durum değildir. CM ler önce uyarır sonra ceza işlemlerini uygular. Ayrıca chat oyuncular arası iletişim kurmak için kullanılmalı tartışmak birbirinize laf atmak için değil. Cezanızın açılmasıyla ilgili supporta başvurmusunuz. Şikayetçiyseniz tekrar supporta yazın cahta banlarıyla ilgili durumları Support inceliyor.

  Konu uygun yere taşınmıştır.

  İyi Forumlar.
   
 15. LorD_SnjN

  LorD_SnjN User

  ultimate battle arenada sezon kaç gün 7 gün 30 gün???
   
 16. Merhaba ,

  Ultimate Battle Arena Hazırlık Sezonu sadece 20-26 Temmuz tarihleri arasındaydı. Fakat her ay başı ay sonuna kadar sürecek Nihai Savaş Arenası etkinliği olacak. Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ağustos 2015
 17. Supporta yeni gelen adminler 10 günlük oyuncu falanmı yoksa darkorbit oynamyan birileri mi ? Sürekli olan makine ile bağlantı kesildi ve bağlantı kopma sorunu ile ilgili supporta başvurdum çünkü internet sağlayıcımı aradım ve bir sıkıntı olmadıgını söylediler pc yi de kontrol ettirdim.Fakat devam ediyordu sorun sürekli oyuna girerken bile bağlantı kesildi diyordu.Bu sorunu supporta yazdım ve bana gelen cevap ''bilgisayara format at ''. Böyle birşey olabilirmi ya ? Ne kadar vurdum duymaz işten kaçan insanlar var supportta ? Bu söylediğim sorun hala devam etmekte forum modlarına güvenim sonsuz bir yardımcı olcaklarına inanıyorum.
   
 18. wallaha ben gayet memnunum 1 tane mesaj atıyorum 1 iş gününde cevabi geri geliyor
   
 19. Ben cevap gelmiyor demedim gelen cevaba bakarmısın ? '' format at '' böyle birşey olabilirmi ya ? Ayrıca cevapladıktan hemen sonra konuyu kapatıyorlar ki ben geri dönüş mesajı atamayım bana mesajı 6 dk önce atmışlar cevap yazıcam belki işime yaradı teşekkür edicem fakat onlar direk konuyu kapatıp geçiştiriyorlar.Eskiden 2 günde mesaj geliyordu ama gelen içerik en azından gerçekten yardımcı olmamızı sağlıyordu.Hatta çoğunlukla işimize gerçekten yarıyordu.
   
 20. cevap verilmesine verilmişte, olmaz olsun yani bu ne kendini bilmezlik baştan sağmalık bu nasıl bi üslup yardımcı olması gerektiği yerde dediğini bak..
  ™»»••ДZЯДİL••««™ sahiden aynen bu şekildemi cevap verildi :)
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.