Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Rica ederim :)

İyi forumlar

2. Kitleyebilrsiniz tşkler

3. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

4. suanda kapıların verdıgı oduller var demı pet droıd gemı tasarımları fln bosuna yapmayalım admınım aydınlatın bizi

5. şimdi ben kappa yapıcam ne veririse 2 kat mı vericek mesela lf4 se 2 tane herculse 2 tane ?

6. aynen kappa zeta gibi ödüller 2 kat geliyo urısı haric

7. ÖMER.E

ÖMER.E User

kronos parçasıda 2 kata çıktı mı acaba ona göre gg basıcam bende

8. evet lambda yaptım sımdı uri harıc tum oduller 2 kat verıldı ama kronos parcası vermedı.

9. kronos parcası 2 kat deil malesef bende beklıyordum ama gelmedı

10. kronos ıkı degıl evet ama bırınıde vermedı suan supporta yazdım cevap beklıyorum.

11. kapı parcan tamamlanmışsa vermez bosuna yorma adamları

12. kapı parcam 4 tu bes olacak ondan yazdım :)

13. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Supporta yazdıysanız oradan gelecek cevabı beklemelisiniz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

14. etkinliklere baktımda göremedim şuan çift kapı ödülü aktifmi

15. Özenim_76

Özenim_76 User

Merhaba

Bugun bi kapımın son dalgasındaydım son 1 hakkım vardı kapıya girdim bağlantı kesildi birden dondu ve bi baktım öldüm ve kapı yok gereğiniz yapılmasını arz ederim

16. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Kapıda son hakkınız olduğunu bile bile hak almadan girmeniz büyük bir hata olmuş,keşke hak alıpta girseydiniz daha iyi olurdu.

Supporta bu konu ile başvuru yaparsanız gerekli incelemelerden sonra size gerekli bilgi verilecektir.

Keyifli Forumlar.

17. CeTiN_TS

CeTiN_TS User

supporttan gelecek cevap belli gecmiş olsun önündeki kapılara bak:)

18. Sizler oyuncu kazanmayı düşünmek yerine her gün biraz daha oyuncu kaybetmek için ne yapabilirim düşüncesindesiniz....!
    Bir haftayı aşkın süredir fiyatlarda düzenlemeye gidilecek diyerek milleti oyaladınız...!
    Sonuç olarak fiyatlar ""çok ama çok düşmüş""
    Forumda bundan şikayetçi olduğunu belirten oyuncular oldu mu da altına hemen,
    """ GEREKLİ CEVAPLAR VERİLDİĞİNDEN KİLİTLENMESİ UYGUNDUR"""U Yapıştırmayı marifetmiş gibi oyuncuların söylemlerine gerekli cevabı pekala vermiş gibi davranıp konuları başkaları da şikayetini dile getirmesin diye KİLİTLEMEYİ biliyorsunuz...!
    SİZ BİRAZ OLSUN OYUNCUYU NASIL OYUNA ÇEKERİM'İ düşüneceğinize...!
    Daha çok oyuncu nasıl kaybediliri oynuyorsunuz...!
    HELAL OLSUN...! Bir hafta öncesinden milleti kandırın bekletin oyalayın... Sonrada tatatam urıdıum da çok ama çok indirim olmuşu gösterin. Ve çok akıllıymışsınız gibi paymente yeni paketler taşıyın...! Millet demez mi ben bunları x3 te uri çeksem kat kat fazlasını alırım diye...!
    Sizler oyunu ""PARA"" olarak düşündüğünüz sürece kaybetmeye mahkumsunuz...!
    Şimdi bi FM gelip biz konuyu üst mercilere ilettik diyecek...! Belli oluyor yıllardır iletiyorsunuz da ne oluyor...! Bırakın bu hikayeleri... Hiç bildirdik falan demeyin. Üst makamdakiler yıllardır sizi çok mu dinlediler de şimdi dinleyecekler...! Neyse işiniz rast gitsin... Ve mümkünse bi daha etkinlik falan ayağına yatmayıp milleti boş yere sevindirmeyin...!

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  19. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bizlerde sisin gibi bu oyunu oynuyoruz,zaman zaman bizimde kapıda patladığımız oluyor.

3 tane hak verilmiş,hakkınız bittiğinde hak alma şansıda verilmiş.

Siz son hakkınıza geldiğinizde,hak almadan giripte kapınızı tamamen patlatıyorsanız,oyun yönetiminin bu konuda yapacak bir şeyi yoktur.

Keyifli Forumlar.

20. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bir FM gelip düşüncelerinizi üst mercilere iletiyoruz demesin.

Bu yazmış olduklarınıza,siz olsaydınız nasıl bir cevap verirdiniz,yazarsanız sevinirim.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.