Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Şu anda anasayfa'da gözüküyor.

Konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

2. Merhaba ,

Eğer bizlere konu hakkında bilgi gelirse zaten ilgili bölümde duyurusu yapılır ya da ilgili konulara yazılır.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

4. Merhaba ,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

5. Merhaba ,

Bize ulaşan bilgilerde net açıklama yok şayet 20.000 puana ulaşan arkadaş olursa sıfırlanıp sıfırlanmadığını öğrenebileceğiz. :)

İyi forumlar.

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  6. 20.00 puana ulaşan ve 450 oil kasabilecek biri olacağını zannetmiyorum kaç saattir uğraşıyorum görvelerden bitti sadece 28 tane var :(

7. modum o kadar işsiz olduğunu düşünmüyorum sadece abg den 2 k kastım ama x2 de anca :D

8. Merhaba ,

Maalesef uygun olan zamanımı forumda geçirdiğim için etkinliklere pek katılamıyorum maalesef. :(

Şahsen hiç başlayamadım yani yorum yok. :D

İyi forumlar.

9. biraz zorlarsam ilk lf4 ümü alıcam ama hiç uğraşasım yok :D uba felan girip savaşasım var 1. olurum 100 er tane ordan gelir 2 tane lf4 yapmış olurum ama çok zorluyor tmm emek itiyorlarda böyle de bir emek olamaz :D

10. Merhaba ,

Göreve başladığımdan beri özellikle etkinlikleri takip edemiyorum maalesef. :D Yani bu konuda bir şey diyemeyeceğim artık vaktinize ya da isteğinize bağlı bir durum. :) :D

İyi forumlar.

11. Arkadaşlar merhaba oyuna yeni gelecek olan Mimesis gemisinin sensör bozma yeteneği düşmanın sizi vurma olasılığını %80 azaltıyor , peki argelerdende %20 yaparsak zaten %100 e tamamlanmış oluyor , yani o yeteneği açtığımızda düşmanlardan hiç biri bize vuramıyacakmı ayrıca pld-8 roketinin %40 vurma olasılığı azaltmasını saymadım bile , %140 lara kadar çıkan bir lazer isabet şansı azaltma söz konusu. 2 gündür bunu düşünücem diye beynim yandı forumda konu açmak istedim :) sizin düşünceleriniz nelerdir? Tr-3 FNC Migнту-ƒox [ℂ⋆]

12. Teke tekte değilde kaçan birini o yetenekle yakaladığında arge ile %25+hedef yardım cpu ile %50 arttırırsın yine isabet ettirme olasılığı var. %75 isabet olur. Yanıltma argesi ile %63 e düşürür, pld-8 ile %23'e düşürür. Bence iyi bir yetenek

13. Merhaba ,

Oyunda herşeyin bir üst sınırı var. Mesela indirimler bile %5 VIP + %25 İndirim Paketi v.b. şeylerle yanlış hatırlamıyorsam en fazla %75 gibi bir indirim elde edilebiliyor. Bu mantıkla sizin hesapladığınız gibi %80 + arge v.b. şeylerle %100 veya %140 vurulmama gibi bir şey olacağını sanmıyorum.

Açıklama konusunda yazanlar ;

• Aktif süresi – Kalkanlar bitene veya konfigürasyon değişene kadar
    • Soğuma süresi – 5 Dakika
    • Destek Maliyeti – Pilot her saniye maksimum kalkanının %10'unu kaybeder.
    • Etkiler
      • Düşmanlar %80 ihtimalle gemiye ıska vurur.
      • +25% Laser hasarı
      • +25% Hız
      • JAM-X ve EMP-01 bu yeteneğe işlemez.
    Daha ayrıntılı bilgi yok maalesef.

İyi forumlar.

14. DraydiBoy

DraydiBoy User

sadece senin için baktım buna bak şimdi %50 isabet arttıran cpu var ve isabet arttırıcı arge de var bunlar etki edince güzel şeyler oluyor :D Hedef yardım-CPU 2 %50 + argel %25 = %75 oldu aslında geminin yeteneği boş :)

15. hedef yardım cpusu olmayanın veya arge eksiği olanın vay haline o zaman diyelim :) teşekkür ederim cevaplar için.

16. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Eskiden oyun 2D oynarken gemiler yağ gibi akardı ve efektler daha iyiydi. 3D çıktıktan sonra bilerek 2D efeketleri bozuldu ve gemileri hareket ettirirken yağ gibi akan şey şimdi sanki takılarak atlıyor.

Bu neden yapıldı? Herkes 3D oynamak istemiyor, 3D oynasınlar diye 2D nin görselini bozdular..

17. takemyhard

takemyhard User

bin tane gemi onbintane tasarım yaptılar ama hiçbiri bi spectrum edemedi :) bide ben testte denedim; bi ema üstüne bide inskalkan attınmı zaten 7 saniye özellikte havaya gidiyo :) 7 snyide %10 kalkan eksilmesini düşün... kalıyon gövdeye, sonra gümm :)

18. Merhaba ,

Eğer öyle olsaydı sanırım alternatif olarak hem 2D hem 3D seçenekleri olmazdı. Yani herkese tek seçenek olarak 3D bırakırlardı.

İyi forumlar.

19. Merhaba ,

Eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

20. Eski

Eski User

Görevler

Bu etkinlikte yeni günlük, haftalık, ve etkinlik başına bir kez olan ve tüm oyuncu seviyelerine uygun görevler sunulacak. Görevler birbiriyle bağlantılıdır, yani sırayla tamamlanmaları gerekir. Ayrıca tercih ettiğiniz yolu seçmenizi sağlayacak şekilde 3 kategori seviyesine ayrılmışlardır.

Seviye Grupları
    • 0 – 6
    • 6 – 11
    • >11
    SSS te bu şekilde gösteriyor ancak bende 2 kategori var 19 lvlim ayrıca herkeste mi böyle bu durum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.