Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. millet sabah akşam kutu toplar bişe yapmazlar biz iki tane oil kastık diye bu banlamanın tek sebebi bu oilden para kazanamıyorlarya ondan banladılar kutu toplayanlar alıyolar darkorbite akıyo para nasıl olsa bunlar katlayıcı alırlar para gelir bu kutuculara dokunmayalım mantık bu para ve oyuncuları aptal yerine koymak darkorbit bunu amaç edinmiş oyuncuları nasıl sömürürüz onun peşindiler günlerdir artemisin kale aldıgı yok bizi bakmıyorsan bize istifa et o görevden iyi yapan biri çıkar elbet

DERİN[KING] bunu beğendi.
  2. takemyhard

takemyhard User

ben az çaldım :( niye banlıyonuz ki?....

3. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konu Arkadaşımızın da dediği gibi gerekli yerlere iletilecektir.

Ayrıca Konu amacının dışına çıkmış daha da kötü hale girmeden kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  4. rsb ve emanın başı kel mi neden bunlara indirim gelmedi

5. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Ice Meteroid çıktı diye HITAC bitti mi?

Ice Meteroid bitince HITAC devam edecek mi?

6. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Bunun la ilgili bir bilgi elimize ulaşmadı. Ama bildiğim o indirim ayda bir çıkıyor.

Keşke çıksaydı benimde ihtiyacım vardı. Size bilirsiniz ki bunun kararı tamamen Merkez de

iyi forumlar.

7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Şu anda HITAC aktif etkinlik boyuncada 24 saat vardır.

İyi Forumlar.

8. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Evet fark ettim şu anda :) Yanıtınız için teşekkürler. Konuyu kilitleyebilirsiniz..

9. takemyhard

takemyhard User

ıce metoidini bulmak için medyumlara başvursak bizi banlarlarmı acep :( herbot'u yiyenler haritada rahat rahat dolaşırken biz ruh çağırıp ice yeri sorsak bizi sapkın tarikat diye banlarlarmıki ?...

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Ban yemezsiniz. Yalnız ruh çağırırken dikkat etmelisiniz çarpabilir. Çeşitleri var Çarpanına denk gelmeyiniz.

İyi Forumlar.

11. bulucular calışmıyor içimizemi doğacak nerede cıktığı

İNTİKAMCI38 ve OĞUZKHAN bunu beğendi.
  12. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sorunu biliyorlar düzeltmek içinde çalışıyorlar.

İyi Forumlar.

13. kaç gundur 1 hafta oldu kardesım bır hafta da yenı oyun yapar adam

14. takemyhard

takemyhard User

ohh içim rahatladı :) ban yemezsem sorun yok :) ruhlardan korkmaya gerek yok en fazla bir kadeh cin kadar çarpıyorlar :) kapasiteleri okadar :) ama ben hala haritada ice bulamıyom :) benim ruhlarda sorun yokta, dark'ın ruhları biraz bunalımda gibi :) deprosyondan çıksalarda eskisi gibi rahat rahat ruhsuz cinsiz buzzzlu kessek diyom hani :)

15. yorumunu çok beğendim çok güzel yanıt vermişsin :)))))

takemyhard bunu beğendi.
  16. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

17. Merhaba ,

Bizlerin forum bölümünde yapabileceğimiz sadece iletmektir yani teknik v.b. anlamda oyuna müdahale etme gibi bir yetkimiz yok maalesef.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

@☾★_KHAN Smod'umuza teşekkürler.

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

19. [[ZORO]]

[[ZORO]] User

geçtiğimiz günlerde yaşanan TP ve ŞP katlayıcıları sorunu için 31.03.2017 tarihinde hesaplarınıza telafilerimiz yüklenecektir. bu gecemi gelecek yarın gecemi ?

20. valla şeref tp gelmez ise ben bırakıyorum rütbe falan kasmayı şavaş desen eskisi gibi sarmıyor en mantıklısı başka oyunlara yönelmek ben 30 lira para verdim ya bu hafta hata dan dolayı 15 lirası gitti resmen bunun ben napıyım 31 inde verceniz tp şerefi bana x2 günü lazımdı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.