Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Zaten toplanıyorsa toplanıyordur.Tarayıcı temizleyip farklı tarayıcıdan giriş yaparak deneyiniz,bazen sandıklarda bonus kutularında da bu şekil toplanıyor yazısı hatalı çıkıyor.

Korsan haritasında yapmayı deneyiniz belki orada kasılan düşman gruplar varsa daha kolay elde edebilirsiniz.

Görevi bitiren arkadaşlarımızında önerileri olacaktır.

İyi forumlar.

2. ÇORBACI

ÇORBACI User

Oyunda 1 haftadır huzur vardı çünkü nerede çakal oyuncu var çoğu banlanmıştı kendileri hile bug yaptığı gibi kendi halinde oynayan oyuncularıda rahatsız ediyorlardı keşke hiç açılmasa gemileri.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Biz zaten iletiyoruz ama resmi kanıt gerekir.Bunları da gördükçe sizlerin iletmesi bekleniyor.

Sistemin otomatik taraması var,buna yakalananlarda gerekli cezaları alıyor.

Önemli olan burada sürekli açık arayan ve bunları kullanmaktan çekinmeyen oyuncular.

Her suçu oyunda aramamak lazım.

İyi forumlar.

4. ÇORBACI

ÇORBACI User

Son zamanda dikkatimi çekti kamufle olup emp atıyoruz ama daha 1 saniye geçmeden adam haritada bile görünmüyorken bizi tekrar işaretliyor demekki program kullanıyorlar bununla ilgilide birşeyler yapılmalı.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gerçekten artık neyin nasıl yapıldığını yada neyin flash oyun hatası neyin oyuncu hilesi olabileceğini ayırt edemiyoruz.

Bunu biz kişileri örnek vererek iletemeyiz,genel sorun ve bug olarak iletebiliriz.

Oyuncular bunun nasıl oluştuğunu tespit edip gerekli resim veya video ile supporta bildirir ise çözüm sürecine katkı yapmış olacaktır.

Buradaki konuda gerekli bilgileri verdik.Gerek forumda gerekse supporta bu anlamda bilgileriniz olur ise paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

sayın artemis,
    pazar günü iki kat gg olduğu için 12,5 tl ödeyip yükseliş paketi satın aldım.malumunuz bundan faydalanamadım.şimdi diyorsunuz ki bunu telafi ediyoruz.bir hesap yapın bakalım,benim paramı hak ettinizmi.ben boş günde katlayıcıyı ne yapayım.

7. kardeş bunlar hep böyle hakyemekten haram yemekten başka birsey yaptıkları yok oyunlada ilgilenmiyorlar. Sonu yakın bu oyunun

8. cücücüm

cücücüm User

Başka tarayıcı hatta başka pcde de denedim lakin sonuç aynı. Sanırım bir hata var umarım düzelir.

Hazır burada bir sorun ile ilgili bir topic açılmıuşken yenisini açmayayım dedim. Daha önce de dile getirdim lakin bir sonuç yok henüz. Oyun ekranındaki bildiriler çok geç geliyor. az evvel bir korsan kutusu açtım ne geldiğini öğrenmek için 4 dakika bekledim. O vakte kadar 4 dakika önce kestiğim yaratıkların ödüllerini saymaya devam ediyordu. Bu sorun her geçen gün büyüyerek devam ediyor.

Bir konu daha var ki bu daha fazla önem arzediyor. Haritalarda gene sayısı an ve an artan sayıda otomatik pilot (bot) gözüküyor. bunun önlemini hemen almazsanız neler olabileceğini geçen seferki deneyimlerinizden bilirsiniz sanırım. (bilmiyorum tabii ki o zamanlar oyuncumuydunuz)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2017
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Görev sorunu ile ilgili şikayetinizi iletelim.

Bildirilerin gecikmeli ve çok kez gelmesi sorununu ilettik.

Diğer şikayetinizi de ileteceğim.

Görev için yapan arkadaşlarımız var ise konunuz açık kalsın tavsiyede bulunabilirler.

İyi forumlar.

10. takemyhard

takemyhard User

şimdide yapabilirim 40 hades :) ama benim tarzım değil :) enfazla abg dönüp sepronu basıp harita gezmek daha zevkli :) rütbe falan gibi bi takıntım olmadığından :D

11. oyun ekranı ayarlar -arayüzden sana ait olmayan akrgo kutularını göster dersen olacaktır.

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Öyle yaparsa dost çöplerini de alarak eksi şerefe düşer:)

Düşmana ait çöplerde sorun olup olmadığına dair bilgiyi kontrol edilmek üzere ilettik.

İyi forumlar.

13. tgs781

tgs781 User

adminim merak ediyorum hangi haritalar bunlar bizim bilmediğimiz haritalarda mı var bize de söyleyin nasıl giriliyor bunlara ne haritası bunlar.

14. Gerçek bir dostsa sorun etmeyecektir asdasdfg

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yoğunluk içinde gerçek dost mu düşman mı ayırt etmesi oldukça zor olacaktır :)

İyi forumlar.

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hangi haritalar ,harita kısmını nerede gördünüz :)

İyi forumlar.

17. keske hic acmasalar:D

18. tgs781

tgs781 User

pardon adminim hatalardan kelimesini haritalardan diye okumuşum özür dilerim ama forumda da gizli harita diye admin tarafından bir konu okumuştum oradan takıldı aklıma galiba.

JUPlTER bunu beğendi.
  19. şimdik modum hemen hesap yapıyorum sunucu saati ile 18:00 da gelicek 1 gün çekenlere 2 gün gelicek buda demek pazar günü sunucu saati ile 18:00 de bitecek bu demekki çift günde tekrardan 6 saat güçlendirici çekicez yani yine para tabi çekmek istemeyen çekmez o ona kalmış bişey ama buda haksızlık neyse versinlerde fark etmiyor zaten 3 günde ben çekicem bu hafta alacam acemi albayı :D hesap işlerinde süperim ama darkorbit çok daha fantastik akıl dolu oyunlar var vallahi

JUPlTER bunu beğendi.
  20. Katlayıcıları Marketten alan oyuncular: almış oldukları her 1 gün için hesaplarına 2 gün katlayıcı yüklenecektir. şimdi ben
    24,90 TL verip üri cektim pazar günü ben şimdi bunun telafisini tam olarak ne zaman alıcam adminler rica etsem cevap verirmisiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.