Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Belki de şöyle olabilir,hepimizin bir mizacı bir uslup tarzı var.Siz de o sebeple daha evvelde de sorun yaşadığınızdan aynı şekilde anlıyor olabilirsiniz. Hani ak da dese kara anlamak gibi:)

Bir gün görevli olursanız inşallah çok iyi anlaşacağınızı düşünüyorum :)Yine diyeceğim ,sakin olalım lütfen :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Nisan 2017
  2. Aynen Grafik ayarlraım hepsi açık. yüksek düzey. 3D deyim. ve herhangi bir iz yok.supporta yazacagım böyle şeymi olur. Öyle yazılmış.
    [​IMG][​IMG]

Ucu açık soru yok kardeş. Burda resmi forumda, Resmi yönticinin yaptıgı SSS üzerinden konusuyoruz. Burda bi sorun varsa dolandırıcılıktıur zaten okadar net yazılanlar.

Son düzenlenen: 2 Nisan 2017
  3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet yazabilirsiniz,o şekilde iz bırakan bir diroit tasarımı ve açıklaması da o şekil olduğundan supporta gereğinin yapılmasını talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Tşkler admin arkadasım kolay gelsin sizlere iyi görevler. Konuyu kilitlemeyin genede supporttan gele cevap hakkında arkadalar da bilgi sahibi olsun.

takemyhard ve JUPlTER bunu beğendi.
  5. özel_55

özel_55 User

permafrost fissure kapısı ödüller nelerdir?

permafrost fissure kapısı kaçıncı bitiyor?

6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Buradaki konudan inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

7. Uslubun yeri vardır jupiter.

Yardım isteniyorsa ona göre uslup ile konuşulur dalgaya vurulacağı zamanda iki tarafında o moda girmesi gerekir.

Neyse konuyu uzatmayacam artık şu saçma sapan sorunlar çözülsede eski Darkorbitin tadını çıkarsak.

JUPlTER bunu beğendi.
  8. S.a Arkadaslar Hepinize iyi Oyunlar Keyifli Vakitler Geçirmenizi Diliyorum Görev Slotlarında 2 de Bir Önüme Çıkan R-Zone Haritası Diye Bi Harita Var ve Ben O Haritaya Gitmek istiyorum Sordugumda Bana Ultimate Haritasında Oldugunu Söylediler Ultimate Haritası Nerde R Zone haritasına Nasıl Gidebilirim Bana Detaylıca Anlatırsanız Cok Mutlu Olurum Kolay Gelsin.

9. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konusu BURADA

iyi forumlar.

10. Teşekkür ederim Cok Sağolun

11. birleştir kısmından birleştirilmiş bir lf4 magma sondası planı al ne demek. lf4 mü yapmamız gerekiyor yoksa başka bişey mi ben anlayamadım

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Montaj sekmesi altında, silahlar bölümünü seçerseniz,Magma Sondası'nı göreceksiniz.Onu almanız gerekmekte.

İyi forumlar.

13. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz.

Konuya Gerekli cevaplar verildiğinden kililtlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

14. Alfarslan

Alfarslan User

bunlardan haritanın her yerinde biriktirdim yaklaşık 150 tane falan ve reset geldi (int 8 de 15. 30 da geliyor) video çekecektim resetten sonra hepsi gitti kutuların ?

15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sorunuzu açıkçası anlamakta zorlanıyorum.Resette gitmesi zaten normal bir şey.Veya şu saatte neden reset geldi gibi bir şey diyorsanız, o da gereksinimler üzerine olan bir şey.Burada ben açıkçası sorun göremedim.

İyi forumlar.

16. #MoKKa

#MoKKa User

Çok fazla katılıyorum . Konusmacı kosesinde ADALET isimli konudaki yorumlarını bekliyorum dostum .

17. Video değilde iyi foto yakalamışsın :) Geçmiş olsun

Alfarslan bunu beğendi.
  18. Yumurta ve içinden çıkan kutular sadece size görünüyor, belli bir süre geçse bile başkasına görünmesi gibi bir ihtimal yok. Dolayısı ile arkadaş haritada ki tüm yumurta ve yaratıkları keserek epey kutu biriktirmiş video çekmek için ancak reseti hesaba katmamış tabi :)

Böyle haritada 200-300 kutu biriktirip sonra video çekip YouTube ' kutu bugu ' diye video atan çok kişi var. Ancak bu sefer reset engel olmuş buna :)

Alfarslan bunu beğendi.
  19. Alfarslan

Alfarslan User

Planımı çözmüşsün kutu bugu :D

en iyisi bi bardak su içeyim

20. 8. haritalarda yumurta çıkmıyor galiba

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.