Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Rica ederiz konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

2. Oyuna girip, giriş bonusu aldıktan sonra sayfa değişirken hesaptan atıyor ve tekrar giriş yapmam gerekiyor!
    Ve bu durum her sayfa geçişlerinde tekrar ediyor sürekli giriş yapmaktan gına geldi artık:mad:

Bu oyunu ne zaman stabil bir şekilde oynayabileceğiz? Yıllardır oynamaktayım ama her geçen yıl kötüye gidiyor!! Amaçları oyunu kapatmak ise boşuna emek ve para harcamıyalım artık!
    Sürekli yenilik getireceklerine oyundaki sorunları çözüp stabil hale getirsinler önce..
    Bu ne ya hep değişik hatalar ve buglar canımıza yetti artık:mad::mad:

3. okan

okan User

hesabıma birisi giriyor zannettim yeminle baya korktum 5 6 defa pc ye reset attım düzelmedi foruma ben yazacaktım tesekkürler kardesim

4. Biz neden şikayette bulunuyoruz ya darkorbit ekibi bunları tespit etmekten bu kadarmı aciz! Oynamayın beyler artık suyu çıktı valla. Ben yapsaydım sınırsız alıştım çoktan... Söylenecek çok şey var da neyse...

5. Genel bir sıkıntı var şuan, malum D.O. oynuyorsan her türlü hata ve bug ile her an karşılaşabilirsin..
    10 senelik mazi'si olan bir oyun ama daha halen rayına oturtup stabil hale getiremediler çok yazık emeklerimize!

6. Merhaba,
    Modum bu soyliyeceklerimle sizin hiçbir alakanız yok fakat bazıları işini dzgn yapmıyor yada forma gondermiyor etkinlik bilgilerini modum yeni kutular gelmiş oyuna ve acamıyoruz anahtar istiyor anahtarda Hiçbir yerde yok ne shopta ne montage bolumunde hiç bir yerde yok ama adamlar acmaya baslamıslar bile ? yinemi bug yinemi bug yinemi bug biz bıktık yoneticiler bıkmadı yazıklar olsun harcadım paraların karsılıgını alamıyorum Alın size kanıt

Apokalypse-Box eingesammelt.Du hast 3.850 Laser-Munition vom Typ UCB-100 erhalten.Apokalypse-Box eingesammelt.Du hast 221 Raketen vom Typ UBR-100 erhalten.

7. okan

okan User

bütün elitleri bitirip oyunu bırakıcam zaten ondan sonra ister otursun ister oturmasın **** devam

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Nisan 2017
  8. başlıkdada yazdığı gibi resim vamrı nedir bunlar

9. Ezmoce07

Ezmoce07 User

daha gemıler gelmeden gelen tasarımlar dostum

10. iyide ne bu yani görsel yokmu

11. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Sayfa yeniledikten sonra aşağıda ki resimdeki gibi hala bir görüntü yoksa bize geri bildiriniz.

iyi forumlar.

12. Tm oldu zten
    Konu kıltlene bilir

13. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Sorununuz çözüme ulaştığına sevindim.

Kilitlenmesi Uygundur.

iyi forumlar.

14. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Aşağıdaki linki inceleyiniz.

Yeni Gemiler SSS(Mimesis,Cyborg,Hammerclaw)

Başka sorunuz yoksa konu kilitleme talebinde bulunabilirsiniz.

iyi forumlar.

15. adminim kutudan çıkanlar bu renkdemi olucak yoksa baska renkmı baz dıyor cunku

16. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Bu kutulardan yukarıda linkini paylaştığım gemiler çıkmayacak.

O gemilerin Çıkış tarihi ertelendi.

Duyurusu BURADA

Yeni Etkinlikte ne çıkacak diyorsanız onun Linkinide aşağıya atıyorum.

BURADA

iyi forumlar.

17. teşekkürler konu kilitlenebilir

18. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Mesajınız düzeltilmiştir.

Forumda Farklı oyundan bahsetmek ceza almanıza neden olabilir dikkat edelim.

Sorun Düzeltildi Konun Kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

19. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz Konuya gerekli cevaplar verildiğinden ve isteğiniz üzre kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

20. JADEC.©

JADEC.© User

Gereksiz bir ton uğraş çıktı yine yani :/

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.