Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. elmntrx

elmntrx User

Merhaba,

Kuponlar kısmında kodu girip aktif ettikten sonra alışveriş yapmalıydınız.

Bu şekilde yaptıysanız ,kod aktif olduğuna dair seyir defteri ve alım yaptığınızda gönderilen dekontunda ekran görüntülerini alarak supporta bildirmelisiniz.

sayın team biz işlemin hatalı olacağını nerden bilebilirdik ki ekran görüntüsünü alalım ayrıca seyir defterinde ise dediğiniz gibi bir bilgi yok

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Seyir defterinizde kod kullanıldı şeklinde bilgi yok mu ?

Kod aktif edildikten sonra alışveriş yapılmalı idi.Bu şekilde açıklamasıda yapılmıştı.

İyi forumlar.

3. 14.04.2017 - 18:41[​IMG]İndirim Avantaj Paketi'ne abone olundu
    14.04.2017 - 18:41[​IMG]"Bonus Box Loot Booster" satın alındı. (500)
    14.04.2017 - 18:41[​IMG]Katlayıcı bonusu alındı
    admın buysa dedgn odeme sorunundan yolladm bundan baska bişi yok elimde seyir defternde

4. elmntrx

elmntrx User

kodu aktif ettim zaten kodu girip tamam'a tıklayınca kendisi uridium alımına yönlendirdi ki biz %15 lik indirim olmadığı için değil çarpı 4 olmadığı için üzgünüz ve mağdur hissediyoruz

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Haklısınız ben durumu anlıyorum ve iletiyorum.Lütfen sizde önerdiğim görüntüleri alarak supporta durumu izah ediniz.

İyi forumlar.

6. seyir defterinde kullanıldığına dair bir bilgi olmuyor bu kodda normalde kupon kodu kullanıldı yazması gerekiyor ama bu %15 lik indirimde yazmıyor sadece balansta Kupon kodu kullanıldı yazıyor

7. -gemi2012-

-gemi2012- User

sorunlar sorunlar bla bla bla

8. ben supporta başvurdum umarım telafim yapılır ya :(

9. Merhaba THYPON modum benim adım mikayil TR5 serverında oynuyorum nick de ChampionPLYR. Bende Forum modu olmak istiyorum ama ne yazık ki ben ücret talep etmesem dahi ailem karşı çıkar siz en azından SGK karşılarsanız sevinirim. :) THYPON modum cevaplarsanız kitleyebilirsiniz. Burdan tekrar benim için çok değerli olan JÜPITER ile KIYAMET modlarıma sevgiler saygılar.

JUPlTER bunu beğendi.
  10. takemyhard

takemyhard User

grv tamamlamak için mecburen girecem :(

11. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Maalesef Bu Mümkün Değil. :D

Son düzenlenen: 14 Nisan 2017
  12. Kitleyebilirsiniz modum.

JUPlTER bunu beğendi.
  13. ya ben niye seyir defterindeki zımbırtıyı yolladm ki maillerde gayet güzel var ne alacagımız icerigi keske onu yollasaydm neyse fakına varırlardır koskoca bigpoint bida sorun iletmek zorunda bırakmaz umarm beni

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Size demiştim :) İsteğiniz üzerine kilitliyorum.

İyi forumlar.

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gerekli iletimi sağlayıp ,supporttan gelecek cevabı bekleyiniz.Forum üzerinden yapabileceğimiz sadece yönlendirmek olur.

Umarız sorununuz kısa sürede çözülür.

İyi forumlar.

16. uridium çektim eksik geldi çarpanlı gelmedi admin kardeş bune ya çarpan vardı indirim vardı çektik gelmedi soyulduk resmen

17. bende x4 de 330 bin uri çektim gelmesi gereken 1.320 bin uri iken 330 geldi uri telefilerini hemen yaparsanız çok seviniriz

18. TransMerve

TransMerve User

Şaka gibi gitti paracıklar 3 kuruş urudium için :( kapı falan yapamıcam bu haftasonu, x4 dedik kuponda varmış dedik. Bilsedim kuponu kullanmadan alırdım. Madem böyle olcak uyarsalardı katlayıcılarda geçerli değildir diye. Birdaha asla kupon falan kullanmam onu anladım. Kapısız bi hafta geçicek, bidaha helix4 çıkana kadarda uridium almıcam. Cidden tüm modum düştü yani şuanda

19. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sorunun farkındalar arkadaşlar. Üzerinde çalışıyorlar herkes hakkını alacak.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.