Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konunuz en kısa zamanda çözülür inşallah.

Siz yinede Supportun dediklerini uygulayın.

Bazen farklı tarayıcılardan açmak sorunun çözülmesine yardımcı oluyor.

Keyifli Forumlar.

2. ÖMER.E

ÖMER.E User

:D :D valla 5-2 de çıkıyor bana tasarımlar hep sınırlarda istersen bi dene

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Haziran 2016
  3. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli Forumlar.

4. DARKLORD

DARKLORD User

goliathın 5 yetenek tasarımı ve lightning çıkıyor kutulardan

5. ÖMER.E

ÖMER.E User

hepsi var bende o zaman :D aradabir arkadaşlara bastion falan çıktığıda oluyor tam bi liste olsa iyi olurdu hani demir goliath gibi şeylerde çıkıyorsa güzel olur

DARKLORD bunu beğendi.
  6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bugün takip ettiğim haber sitelerinde gördüm. PayPal Türkiye'den çekilme kararı almış sağlık olsun. :)

7. DARKLORD

DARKLORD User

a evet enforcer gibi tasarımlar da çıkıyor :D başka özel bir şey çıkaranı duymadım ama liste varsa iyi olur tabii

ÖMER.E bunu beğendi.
  8. Darkorbit oyununa giriyorum oyunu tam ekran oynuyorum ve arka plan veya gemi oyun oynarken titriyor yardım ederseniz sevinirim

9. kardeşim 1 lf3 koy gemiye git vur onla 5 dakikada biter ;)

10. Eyyüp47

Eyyüp47 User

yanına bi arkadasını al.o arkadasın gemisine sadece 1 lazer koysun.ilk o lordakiaya sıksın.sen x4 le vur.lordakia ona yazsin.ama hasari sen vermis ol.anladinmi? :)

x4 ün ne kadar vuruyo.diyelimki 50 bin.bi vurusta bitirirsin gorevi :)ama ilk yaninda tek lazerle getirdigin arkadasin sıkacak lordakiaya.ve grupta olmamaniz gerekio...umarim anlamisindir...

11. ÖMER.E

ÖMER.E User

Ayarlar>Arayüz de chati kapatırsan sorun giderilene kadar normal oyununa devam edebilrsin

12. tayfun

tayfun User

Açtığım bu konuyu düzgün okumadın herhalde ben senin yönlendirdiğin bildirim formunda kayıp goli bildirme seçeneği yok diyorum bu konu hakkında bilgi veriniz. kon uyu ben açtım elalem kitle demiş kitliyosunuz sonuç yok.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 May 2016
  13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Tahminen form yenilenir yani yenilenmesi lazım. Bir tek spearhead , aegis ve citadel gemileri kayıp değil.

14. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikle Mesajınız düzeltilmiştir.

Ordaki durumu illettik gereken düzenleme yapılır diye umuyorum.

iyi forumlar.

15. Chat kullanılmadıktan sonra orda dursa ne durmasa ne. Chati kullanmak istediğim için buraya yazıyorum zaten sen ne anlatıyorsun

Kuyucu admin sağolsun yine çözdü sorunumu. Konu kilitlenebilir.

16. aynı tasarımdan bazan çıkıyor yazan yetkili ve üye arkadaşlar var bu etkinlik oyunu bozmadan önce bunu gören kaç oyuncu var merak ediyorum..aynı tasarımdan çıkma olasılığı yoktur kardeşim yeşil kutulardan çıkabilecek tasarımları tamamladığınızda size daha tasarım çıkmaz ama normalde..gel görki oyunun dengesi alt üst olmuş durumda hiçbirşey düzgün işlemiyor.sanırım bizim pc ler son zamanlarda fazla cerez biriktiriyor yoksa oyunun hatası olması mümkün değil..hal böyle iken son gg etkinliğinde ödül açıklamalarında elinizde olan tasarımdan çıkma ihtimali yoktur açıklamaları yapan yöneticiler oyun dengesi bozulduktan sonra sözde teselli olsun diye verdikleri son kapı etkinliğinde yapılan kapıdan üst üste şirket tasarımları alan binlerce oyuncu oldu..gel görki supporta başvuran oyuncuların aldığı yanıt buseferde aynı tasarımdan çıkma olasılığı vardır denemeye devam edin oldu..önceden cıkmaz diyen yöneticiler buseferde çıkabilir diye söylenmeye başladılar...ben saturn tasarımını alalı sanırım 4 yıl oldu ondan sonra onlarca kronos yaptım tabiki tasarım olduğu için ne bir beklentim nede tekrardan satürn tasarımı aldın diye birşeye rastlamazken..3 gün önce yaptığım kronos bana kar dağından kar bağışlarcasına tekrardan elimde olan tasarımı verdi.sağ olsun var olsun nasıl olsa yeni sistemde elinde olan tasarımı satın alma engeli var kapıdan yada etkinlikten dahi kazansanız elinizde varsa bir ikincisi ekipmanda görünmemekte..ben merak ediyorum bu oyunda yönetici vasfına sahip olanların kaçı bu oyunla ilgili gerçek manada teknik bilgiye sahip..bence yapımcı dahil hiçbiri...bakalım daha neler göreceğiz..

DARKLORD ve ÖMER.E bunu beğendi.
  17. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba arkadaşlar;

Bu Citadel, Aegis ve Sperhead için geri bildirimde bulunucam ama yanlış bildirim yapanlar yasaklanır diyor. Aklıma takıldı.

Bende Normal Citadel, Aegis ve Sperhead vardı. Aynı zamanda tasarımlarıda vardı. Ama şu anda tasarımsız hallerine girince Satın Al diyor. Ama tasarımları ile kullanabiliyorum.

Şikayet edeceğim değil mi? Normal halleri yok sonuçda..

18. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

aynen kardeşim.asıl gemiler daha önce sende varsa onları bildireceksin.

RAMMFİRE bunu beğendi.
  19. ayarlara gir çift tıklama ile saldırı başlat seçeneğini kaldır, sadece ctrl tuşu ile saldırı yap böylelikle yanlışlıkla pet kesme sorunu ortadan kalkar diye düşünüyorum

20. adminim , modum ve saygıdeğer arkadaşlarım irislerimi bikaç gün önce tamir ettim ve hala 0 da duruyor puanları biliyosunuz 1600 de açılıyor. bu bi sorun mudur yoksa bundan sonra böyle bir uygulamayımı izleyeceksınız bılgılendırırsenız çok memnun olucağım kolaygelsin :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.