Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TheEndGame

TheEndGame User

haritaları parsellemişler gemilerin gücü ve içindeki elite göre harita seciyorlar.eliti az olanlar alt haritaya biraz fazla olanlar üst haritax5 bol olanlar x7 şuanda en az atılan harita x6 oda çok baskın yediğindenmidir nedendir bilmem ama bot az..

2. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Bak burada haklısınız güçsüz gemilerin bu oyunda yeri yok gibi

Ama Kıyamet Arkadaşımızın da dediği gibi bazı şeyler bizi aşıyor.

Bu konu için gerekli yerler bilgi sahibi edilecektir ama yine son söz Almanya nın.

iyi forumlar.

3. TheEndGame

TheEndGame User

sorun değil sayın s mod biz alıştık artık ama derdimizide içimize atamıyoruz paylaşmak istiyoruz..burada gayemiz hem sesimizi duyurup gerekli bildirimlerin yapılmasını sağlamak hemde belki bu utanmazlar görürde biraz insafa gelirler beklentisidir..yoksa sizin yetkinizi biliyoruz en azından bildirim yapıyoruz demeniz bile bize bir ümit veriyor..aslında bildirmenizinde bir işe yaramayacağını geçmişteki tecrübelerimizden biliyoruz..yazıyoruz işte gidip forum oyunlarında al baştakini koy sona alfabeye göre başla çarpım tablosuna göre bitir oynayacağına yazıyoruz işte..dertleşiyoruz..zaten benim ne rütbe derdim var nede başka bişey vip dahi çekmiyorum çekmeyeceğim..ama zoruma giden bişey var görev alıyorum gidiyorum kesmeye 12 radar protokol 3 seviye düşman bulucuyla yaratık kesemiyorum daha yaratığı göremeden haritanın diğer ucundan pet ping atıyor oraya varınca yine yaratığı göremeden başka tarafa..vallahide yazık billahide yazık günah..artık bırakın vip çekmeyi oyuna girmemeye bile yemin edecek durumdayız...

ooooooffff offffff biz yazmayalımda kim yazsın..

4. Global amerika 1 e pazar gününden beri giremiyoruz sadece x2 ,x8,ve x1 haritalarında hangarı olan arkadaşlar oyuna girebiliyor:) x2 haritasında kasılmamızı istiyor sanırım darkorbit

5. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu sorunu supporta bildiriniz, Bizde gerekli bildirimleri yapacağız.

İyi Forumlar.

6. ._Batur_.

._Batur_. User

Merhaba,

Desteğe yönelttiğin soru için çok teşekkürler.

Sorunu desteye yöneltmediğin için sorularını şu anda cevaplayamıyoruz. Sana yardım edebilmemiz için senin dilindeki bölge ile bağlantılı destek ile iletişime geçmeni rica ederiz.

Türkçe bölümüne yazdığım halde gelen cevap :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Nisan 2017
  7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bağlı bulunduğunuz support birimi ile iletişime geçmelisiniz.Türkçe yazmanız değil ,oynadığınız sunucuya TR supportu bakmadığından bu şekilde cevap almışsınız.

İyi forumlar.

8. ._Batur_.

._Batur_. User

Peki nasıl anlayabilirim hangisine bağlı olduğumu?

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hangi sunucuda oynuyorsunuz?

İyi forumlar.

10. ._Batur_.

._Batur_. User

Global Amerika 1

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Önce giriş sayfanızda linkin sonuna &lang=en yazarak dili değiştirip, giriş yaptıktan sonra ,sayfanızdan bağlı olduğunuz supporta ulaşabilirsiniz.

Yalnız sizin giriş sorunu genel bir sorun ve rapor edildi.

İyi forumlar.

12. ._Batur_.

._Batur_. User

peki teşekkürler

JUPlTER bunu beğendi.
  13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Rica ederiz sorununuz düzeldiğinde, lütfen bu konunuzda bize geri dönüş yaparsanız memnun oluruz.

İyi forumlar..

14. arf12

arf12 User

artık kapı parçalarını iyiyce zorlastırmısınız zeta 100 cü parcadayım 380 gg enerjisiyle 2 parcayı zor buluyorum

15. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Zorlaştırılan birşey yok. Kimisine çok kolay açılan kapılar kimisine zor açılabiliyor buna da şans deniyor. Kapı parçalarının çıkma oranı vardır.

İyi Forumlar.

16. arf12

arf12 User

böyle olasılıkla kapı bitmeyecek gene 200 gg vurdum çıkmadı nasıl bitecek bu kapı herkez ortalama 2000 gg kapı bitiriyor şimdiye kadar herhalde 3000 gg yakın vurdum 102 parcada kaldı gelmiyor

17. ._Batur_.

._Batur_. User

Bir kullanıcıdan aldığım direktifi söylüyorum. solaceyle oyuna girebiliyosanız girin sonra atlama kuponuyla direk 3-6 ya ucun olacagını söyledi bende olmadı ancak arkadas bazı kullanıcılarda oldugunu söyle umarım olur.

ben yaptım oldu arkadaslar ama 3-6 dan baska kapıya atlamayın :S

birkac kere deneyin oldu benim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Nisan 2017
  18. 5 2 de yaratıklar istasyonda neden korumaya geçiyorlar?

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bağlantı sorununuzu nasıl çözdüğünüzü arkadaşlarınıza ayrıntılı anlatırsanız iyi örnek olacak.

Sorununuzun düzelmesine memnun olduk,sonra konunuzu kilitleyebiliriz.

İyi forumlar.

20. ._Batur_.

._Batur_. User

solace gemisini alıp 3-6 ya atlayın direk ama cpu ile sonra istediginiz gibi oluyo tek seferde hta versede 2.de oluyo :)

aabbccdd. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.