Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. g championu nasıl alıcam

150 bin uri mi vericem bir de ben şimdi şaka gibi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2017
  2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Resimde olduğu gibi G-champion geminiz var ise görebilirsiniz.

Ayrıca diğer bayrak tasarımları içinde G-champion gemisi gerekli yani genel bir ana gemi.

Keyifli forumlar.

3. yaptım da bari bu G-championu da içine koyun 5 lira falan fiyat ekleyın bilseydim almazdım ben böyle bişi oldunu

4. forum görevlisinin verdiği yanıt..
    buda bir oyuncunun verdiği yanıt.. tartışma olacak belki daha eski yöneticiler savunmaya geçecek belki ama durum bu gerçek bu bilmiyorsan bişey yazma yada anlamadıysan işte ben buna post kasmak istercesine mesaj yazmak diyorum diyorumda..hani kıyamet mod diyor ya yazsak bi dert yazmasak bi dert nasıl olsa anlamayacaksınız..işte bende diyorum desem bi dert demesem bi dert nasıl olsa hep birlikte sahip çıkacaksınız...
    inanın bunun gibi 10 larca örnek var forumda.. leb demeden leblebiyi anlayan oyuncu arkadaşımı tebrik ediyorum..[​IMG] [​IMG] [​IMG]

5. bu şekilde düzenleme yapılması doğru olduğu anlamına gelmez yalnış bir düzenleme sırf kendi menfaatine yapılmış düzenleme ..düşünsenize 5 2 de yaratık hangara giriyo korumaya giriyo yaratık bu yaratık bidaha size sıkmazsa sıkamıyorsunuz ve diğer istikametten alıp başını gidiyor..harcadığın cephane zaman kar kalan..bu durum eskiden böyle değildi öyle hatırlayanlar yalnış hatırlıyor..bence bu konuya anket açılmalı..

6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sorunu yaşayan oyuncumuz ödeme onayının da gelmediğini belirtmiş bu yüzden ödeme sorunu gibi gözüküyor. Ayrıca bazılarımız işinden gücünden görevini yapmaya çalışıyor aksilikler olabilir. Durumu çok abartmaya gerek yok. Konulara illaki görevliler cevap verecek diye bir kuralda yok üyelerde yanıtlar, hatalarımızı düzeltir hatta bize öğretir. Bizlere öğreteceğiniz şeyler varsa kişisel konularımıza bekleriz.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  7. Merhabalar son günlerde sıralamalarda çok büyük bir değişiklik olmaya başlandı sanırım bir şeref bugu bulmuşlar ve rütbeler iyice cıvıdı bunu yetkili yerlere bildirmenizi istiyorum nasıl yapıldığı hakkında malesef bilgim yok ama lowda günde 1,5 milyon rütbe puanı kasıldığını söylüyorlar ki sıralamada bunu kanıtlıyor ezik gemiler bi anda acemi albaya ulaşmış durumda

8. blulight

blulight User

dün x7 olan kapıyı yaptık normal lf4 verdi yeni lf4 lerden vermesi gerekmiyormuydu

9. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Maden Paketi5%
    Magma Sondası0.01%
    Yansıma Sondası0.01%
    Hiperplazmoit0.01%

Burada belirtilen geliştirilmiş lf4 bu konuda supporta yazarsanız bir bakılsın.

İyi Forumlar.

10. takemyhard

takemyhard User

:mad: oyun öyle bir hal aldıki bende şokları yaşıyorum resmen :( insanlar birbiriyle arkadaş olmak için değil bug veya otobot varmı nasıl yapıyorsun diye sormak için arkadaş olmaya çalışıyorlar :( X-7 X-5 sadece otobotçulara ait şuanda :( böyle giderse bizim gemiler kimse vurmadan kendiliğinden gümlemeye başlıycak çok yakında :confused:, yetkililerin çok acil müdahale etmeleri gerekiyor bence çünkü buiş çığrındançıktı....

11. coder545

coder545 User

evet eskiden boyle bir sey yoktu birkac yil once koruma sistemine de yenilik getirerek daha kotu hale getirdiler. ice meteroid gibi etkinliklerde de canavar hangara giriyor kesilmiyor. uzun suredir boyle duzelteceklerini sanmam.

12. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu aşırı rütbe alan oyuncular supporta şikayet etmeniz gerekiyor incelenmeleri için. Elde bir kanıt olmadığı sürece bug ile ilgili birşey yapılamaz. Nasıl yapıldığını bilmek gerek.

İyi Forumlar.

13. bug değil o . adam pazar günü bi hades dönüyor direk 400-500k rütbe kazanıyor

14. Duck▲

Duck▲ User

Son düzenlenen: 25 May 2017
  15. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Bu konu ile ilgili sonuçların açıklanacağını sanmıyorum.

Duyurusu da yapılmış değil şu an.

Bakalım belkide yayınlanır.

iyi forumlar.

16. arkadaşım hades değil mesele adam diyorki lowa giriyorum mouse botuna atıyom gemiyi hiç yorulmadan urı gg basmadan kapı yapmadan 1,5 mıl rutbe kasıyorum gunde dıyor lowda seref bugu var ama ne oldugunu bılemıyorum adam yabancı svde sıfırdan albay yapmış durumda foto atıyor aynı durum trlerdede var

17. PAЯADOX

PAЯADOX User

Ben supporta beklemedeki bir ticket'ım dolayısıyla yeni bir ticket gönderdim. Onlar bana gerekli bilgiyi verdiler fakat lütfen o ticket üzerinden iletişim kurunuz dendi. Ben önceden göndermiş olduğum ticket üzerinden yeni bir mesaj nasıl gönderebilirim support'a ticket numarasını falan biliyorum mailimde var.

18. takemyhard

takemyhard User

benim tr2deki rütbe puanım globlardan birinde olsa bende kurmaybnbaşı olurum :) hemde otsuz ...suz :) loww'a 2 yıldır girmedim, ama nasıl kastıklarını; şuanda zaten ana haritalarda nasıl kastıklarını görünce çok rahat anlayabiliyorum :) bizim bazen haritada gördüğümüz ve kızdığımız şeyler aslında ps'nin bazı özelliklerini kullanıp yapabileceğimiz şeyler :) mesela rsb+ucb mixlemek gibi :) yada pet'i oto toplatmak gibi :) ama dediğim gibi özellikle 20 gündür ana haritalarda otobot kullanıp yaratık kesenler bunu ps özelliğini kullanıp yapmıyor :( birebir korsan yazılım kullanıyorlar :( aynısını al loww'a koy sana sabahakadar şeref+tp+uri kassın :) bizde uğraşalım kapı açacazda 40k beyazımız olacakta savaşacaz diye :oops: yanii baştada dediğim gibi, bu işin suyu çıktı ama nolacak kimse bilmiyor.

19. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Aynı maile cevap yazarak cevaplayın.

Olmadı derseniz geri bildirim yapınız soruşturur size dönerim.

iyi forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  20. Hangarda satılan güçlendiricilerin ne kadar kaç saat süresi var öğrenebilirmiyim ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.