Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Hangi güçlendiriciden bahsettiğinizi yazmış olsa idiniz size daha yardım edebilirdik.

Benim anladığım ise aşağıdaki resimdeki gibi dir.

iyi forumlar

JUPlTER bunu beğendi.
  2. saatlerce kapalı kaldı da değişen bişi yok daha da kötüye gitmiş maşallah valla

3. Karun56

Karun56 User

yapılsa iyi olur ama gerçekten, indirilebilir istemciye taşındığında hiçbi donma kasmaa sorunu olacağını sanmıyorum.
    oyun saniyede max 30 40 kb veri çekiyor. en ölü internetle ışık hızında oynanır :D :D

4. Merhaba ,

Dediğim gibi saldırıya korumalı alan içinde koruma devreye giriyor. Gerekli yere iletelim fakat pek bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

5. Merhaba ,

Arkadaşlar bu durumu iletmesine iletelim fakat her hangi bir bilgi olmayınca iletmek havada kalacak. Eğer biliyorsanız bu durumu support'a da bildirebilirsiniz. Şayet bizler bir bilgi edinirsek bizlerde gerekli yere ileteceğiz.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  6. Merhaba ,

Bu durumun neden kaynaklandığını bilemeyiz. Yani bakımla mı ilgili yoksa sıkıntı başka mı tahmin etmek zor maalesef.

İyi forumlar.

7. Merhaba ,

Bahsettiğiniz anket ile ilgili yakın bir zamanda bize ulaşan her hangi bir bilgi yok maalesef. Bizlere bilgisi gelirse forumda ilgili bölümde paylaşılır.

İyi forumlar.

8. Bence de acilen indirilebilir istemci çıkması gerek!

9. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ; Şöyle söyleyeyim, oyunda bende dahil olmak üzere rütbe puanlarının aşırı artmasından çoğu kişi şikayetçi. Rütbe Puanları oyuncu sayısı vb. faktörler ile belirleniyor. Örneğin kaç Albay olacağı. Herkesin istediği, hesaplamalar sonucu örneğin bir serverde 3 Albay oluyorsa bunun 6 olması.

Ama bunlar herkesin isteği yerine yine saçmalayan düşüncelerini kullanarak 3 veya 6 ayda bir sıfırlanana rütbe sistemini getirmeyi düşünüyorlar. Ya üyelerde bir sorun var dertlerini anlatamıyorlar. Ya da merkezin anlama sıkıntısı var bence 2. olan daha yüksek..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2017
  10. takemyhard

takemyhard User

modum siz oynamıyormusunuz oyunu?... şu saatte girin herhangi bir srvrın herhangi bir x-7 haritasına bakın bakalım neler oluyor?...bilgi daha nerden edinilirki?... yok görmedim derseniz tmm yok derim yeminlen :( ama 50 kişi aynı şeyi yazıyosa herhalde vardır bişey demi?...

11. Merhaba ,

Oyunu oynamakla teknik olarak müdahale etmek farklı şeyler maalesef. Ayrıca elimizdeki iletilmesi gerekenleri zaten iletiyoruz.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  12. Merhaba ,

Arkadaşlar dediğim gibi anket ile ilgili sonuç v.b. her hangi bir bilgi şu anda yok fakat bilgi gelirse paylaşılır. Ayrıca konuyu dağıtmamaya dikkat edelim.

İyi forumlar.

13. takemyhard

takemyhard User

bence oyunu artık indirp oynuycaz :) bu nedenmi komik :) oyunu indirirsek bukadar botkçu ne yapacak acaba :)) oyunda rütbe puanlarında sıkıntı yok, açıkaçık yazıyo millet burada...*** temizleyin bunları bakalım rütbede sıkıntı kalıyormu?...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2017
  14. sevgili kardeşim bug varmıdır yokmudur bilemem ama şukadarını biliyorumki 24 saat rsb x4 low yapsa okadar rütbe kasamaz rütbe diyorsunuz şeref değil..en kabadayı gemi lowu yarım saatten erken yapamaz buda 24 saatte 48low eder yanılmıyorsam falcon 15 bin şeref veriyor 128 de rütbe puanı veriyor diğer tüm yaratıklarda falconun 3 katı şeref verse bu rakam ortaya cıkmaz..iddea edilen bişeyin biraz mantığa uyması lazım..eğer kasılan şerefi herhangi bir bugla artırıyorlarsa onu bilemem ama öylede olsa aşırı derecede artırılması lazım..bana göre lowla bu mümkün değil..

15. takemyhard

takemyhard User

ilettiğinize eminim, bundan hiç şüphem yok, ama ispat derseniz ; sizde oyuncusunuz... benim tespit etmemmi daha etkili, sizin tespit etmenizmi ??...benim 100 tane video atmammı etkili , sizin 1 tane atmanızmı?... havada kalmaması için arada 10 dakka oyuna girip 1 dakkalık video çekin, gönderin bakalım noluyor... isterseniz server ve harita nokta olarak verebilirim :) bitane albay gemi özelliği hiç bitmeden 24 saat talin tolon kesiyor mesela :)) isthbarat benden gerisi sizden :))

16. Merhaba ,

Zaten oyuncu olarak yaptıklarımız ayrı görevli olarak yaptıklarımız ayrıdır. :) Sonuç olarak oyundaki herşeyi bilme imkanımız olmuyor. Fakat öğrendiklerimizi iletiyoruz.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  17. takemyhard

takemyhard User

modum ben azcık delii kesecem :) dönerim birazdan saçamlamak için :) size kolay gelsin :)

18. Merhaba ,

O zaman size kolay gelsin. Teşekkürler. :)

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  19. takemyhard

takemyhard User

tövbe valla :) yok bug-bot falan :) bildirmeyin kimseye :) dahada yazarsam namerdim bu konuda :) anaaam nası kesiyom albay binbşı falan çatırçatır :) yok valla yalanmış hile falan :) devam böyle çok zevkli :)

20. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Kelimeler şuan kifayetsiz kaldı ne diyeceğimi bilemiyorum.

Sabah sabah beni güldürdünüz :)

İyi forumlar..

takemyhard bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.