Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2 kere ticket attım ama bir sonuç alamadım 3-4 gün daha bekleyeceğim yine sonuç alamazsam.Hesabımı çalan kişiye değil direk bigpoint ile hukuk savaşına girmeyi planlıyorum.Bu işin peşini asla bırakmıycam.

2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Bu mesajı yazan ve değerlendirmeyi yapan Support Türkiye Support'u. Bundan dolayı her hangi bir şikayetinizde mahkemeye verme hakkınız var. ( Oyunda eğer Türkiye Support'u olmasaydı veremiyordunuz ). Elinizde delil değil bir sürü delil var.

Gerekli bir şekilde BİMER ( Başbakanlık İletişim Merkezi ) Şikayet kısmından şikayet edebilirsiniz. Alman merkezli başka bir şirkette aynı sorunu yaşadım ve 3. gün bana Türkiye Support'undan özür mesajı ile e - posta değişiklik onayı e - postası geldi. Hiç kimsenin hakkını yeme gibi bir lüksü yok bu oyunun..

BİMER üzerinden yapılan bütün başvurular Savcılığa gittiğinden derdinizi işlemin kısa sürmesi için iyi bir biçimde anlatın.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hemen anında işlem yapılamaz, sizden istenen belgeleri eksiksiz hazırlayıp yollamalısınız.11 belge yazmışsınız ödeme dekontları sadece belge olarak kabul edilemez,polis raporunu da göndermelisiniz.Hesabı gerçek sahibine verme açısından bu belge ve bilgiler önemlidir.

Sizin için ekstra bir durum oluşmuş olabilir ancak her yazan oyuncunun aynı durumda olduğu var sayılamaz.Eksik belgelerini tamamlar iletirse, inceleme sonucu da kanıtları ile kanaat edilirse zaten geri verilir.

Bunun dışında ;
    Henüz inceleme aşamasında ve belgeleri dahil tamamlanmamış bir konuyu suçlayıcı bir ön yargı ile devam ettirmemenizi önemle rica ediyorum.

Keyifli forumlar.

4. adamlar açıklama yaptı geçen haftalarda birkaç aylık süre boyunca çalışmalar olacak diye ondandır.

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Her restart yapıldığında teknik ekip duyurusunu yapmamaktadır. Sizlere ileteceğimiz bir durum olursa forumda chatta duyurusu yapılır zaten.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

6. Luis-775

Luis-775 User

2 aydır ne cephanede ne pet prtokol vs nede exstralarda indirim gelmiyor sebebi nedir bunun oyundan soğuttuk zamnında her hafta çıkardı alştırdınız bizi indirime şimdi ise çıkmıyor nedeni ne bunun artık indirimler kalktımı kalkmadıysa ne zamam gelir

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Neden sorusunu cevap veremeyiz. Oyun kurucuların izledikleri yolu her zaman bizlere açıklamıyorlar. Ama bu indirim meselesinde birçok oyuncu şikayetçi ve bu isteklerinizde senin yaptığın gibi bize iletiyor. Bu durumda bizde gerekeni yaptık ve isteğinizi ilettik. Bununla ilgili nasıl bir gelişme olur bilemiyoruz sadece beklemek kalıyor.

İyi Forumlar.

Duck▲ bunu beğendi.
  8. şu an açıkmı test server?

9. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Evet test sunucusu hala açık giriş yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

helsingg66cambaz bunu beğendi.
  10. gerçekçi

gerçekçi User

ben test sunucusuna giremiyorum neden acaba çerez falan temizledim defalarca denememe rağmen girmiyor fakat aynı pc de arkadaş kendi hesabına girebiliyor.

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Lütfen supportla irtibata geçiniz.

Belli bir limit olduğundan aralıklarla denemenizi öneririz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Nisan 2017
  12. musa

musa User

gygerim nerde na zamanlar cıkıyorm hangı haritalarda cıkar

13. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Sadece Karantina bölgesi kapısında bulunmaktadır.

İyi forumlar..

14. musa

musa User

tşk ederım kardeş

15. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Başka sorunuz yok ise konuyu kilitleyelim mi ?

İyi forumlar..

16. Sayın Admin Polis tutanağınıda atıcam son olarak ama bu seferde verilmezse gerçekten çok büyük hukuk savaşı başlatıcam bu konuda fazlasıyla ciddiyim.

Bu bilgiyi benimle paylaştığın için teşşekür ederim en son BİMER e başvurmayı düşünüyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2017
  17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sadece bir oyun olarak değil, emek verdiğiniz bir platform olarak bakmalısınız oyunlara; emek, para, zaman vs.Mahkeme yolu her zaman açıktır.Şikayet etmek, dava açmak tamamıyla kanuni haklarınız, ve sonuna kadar hakkınızı aramanız gerektiğini düşünüyorum ki hak sizinse zaten kazanırsınız.

Ancak buradan yapılacak bir işlem bulunmamaktadır maalesef.Sorunu destek birimimiz ile, veyahut yüce Türk adaleti ile çözme yoluna gitmeniz gerekmektedir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

18. yaşa01

yaşa01 User

TR2 efe klanı oyuncumuz KARABELA nickli arkadaşımız şehit düşmüştür .mekanı cennet olsun

19. Başımız SağoLsun ! Efe Klanı Şehidimiz için TR 2 Olarak yarın Akşam uygun bir saatde sunucu olarak komple Şirketler Olarak şehidimiz için saygı uçuşu düzenlensin.O gün ateş kes olsun bu konuyla ilgili klanlarla görüşülsün Arkadaşlar uygunsa herkez için ???

takemyhard bunu beğendi.
  20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Konu henüz çok taze, yanlış bir bilgi paylaşımı olmaması için, konunun teyit edilmesi ve gereken kararların alınması sürecinde, konunuzu maalesef kapatmak zorundayım.

Çok taze olduğu için, kısa sürede herhangi bir girişim beklemeyin lütfen.Ancak siz oyuncular olarak, kendi aranızda tabi ki bu tip kararlar alabilirsiniz.Olayın netleşmesi üzerine, gerekli resmi açıklamalar yapılacaktır.

Şimdilik kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.