Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GOKTURK

GOKTURK Guest

Merhaba,

İlk olarak sizden ricam üslubunuza dikkat etmeniz.Oyuna bağlandığınız ''web browser''ınızın çerezlerini temizlemenizi öneririm.Sorununuz devam eder ise ''supporta'' başvurunuz.

İyi forumlar...

Konu kitlenmiştir...

2. bu ayın 26sında 75000 uridium aldım ve ana sayfada gösterilen etkinlik dahilinde bana 2 hafta katlayıcı gelmesi gerekiyordu ama onun yerime uridium avantaj paketi tanımlanmış bu hatanın düzeltilmesi için attığım ticketta da ana sayfada yanlış yazılmış cevabı alıyorum bu nasıl iş etkinlikte katlayıcı olmasaydı zaten almazdım uridium avantaj paketinin silinip bugünden başlayan 2 haftalık katlayıcı avantaj paketimin verilmesini istiyorum

3. Firari.7

Firari.7 User

öncelikle konuyu doğru yerde açıp açmadığımdan emin değilim. bu ekstralara gelen lv up paketleri iki defa alınca destek süresi uzuyor mu ve yarın da dükkan da olacak mı ?

4. Merhaba ,

Arkadaşlar konuya gerekli cevaplar verildi. En kısa zamanda düzelteceklerdir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

5. Merhaba ,

Sunucu birleştirmesi ile ilgili çalışmalar yapıldığını biliyoruz. Zamanında zaten bununla ilgili forumda bilgi verdik. Bize güncel olarak net bilgiler gelince forumda uygun bölümde duyurulacaktır.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

6. ._Batur_.

._Batur_. User

Global amerika 1 de acaba gene düzeltmelermi var oyuna girmiyordu ve girincede cok agır nedeni oyundanmı kaynaklanıyor?

7. Merhaba ,

İlk olarak forum üzerinden bizlerin her hangi bir işlem yapamayacağımızı belirtmek isterim.

Gerekli bilgilerinizle birlikte durumu anlaşılır olarak support'a bildirip çözüme kavuşturmaya çalışmanız gerekiyor.

İyi forumlar.

8. Merhaba ,

24 saat'lik olanı alırsanız üzerine eklenir ve toplam olarak 2 gün olur.

İyi forumlar.

9. Sadrazam

Sadrazam User

Az önce gizli haritayla ilgili konumuz kapatıldı ! adminlerin taraf tutuğunu artık görmeyen kalmadı heralde bu oyunu bu raddeye getiren adminleri alkışlıyor oyunu bırakıyorum..

10. Merhaba ,

Diğer sunucularda da sıkıntılar yaşanıyordu fakat biraz önce düzeldi. Tahminen diğer sunucularda düzelecektir. Ayrıca genel olarak Global Server'lardaki yaşanan sıkıntıları iletmiştik.

İyi forumlar.

11. Konu basligi super basarinin devamini dilerim.

12. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Taraf tutuyor gibi mi gözüküyuruz ordan bence yanlış anlıyorsunuz bizleri.

Konuyu açan arkadaş şikayetini dile getirdi bizde bunu gereken yerlere raporladık.

Ama konu bir yerden sonra amacının dışına çıkmaya başladı.

Şunu temin edebilirim ki bu konu için gerekli her yere yazıldı.

Oyunu bırakabilirsiniz bu sizin kararınız.

Ama söyleceğim tek bir şey var hile ve bug kullanan herkes hakkettiği cezayı er yada geç alacaktır.

İyi forumlar..

13. Firari.7

Firari.7 User

konuyu kilitleyebilirsiniz teşekkürler.

14. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz.

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

15. Sadrazam

Sadrazam User

Zaten bütün adminler sizin dediğiniz cümlelerin aynısını bize söyluyur. Bunları destekleyici nitelikte bi icraatiniz varmı ? Hayır yok. Şuan bi oyuncu olarak gözlemimle adminlerin taraf tutuğunu düşünuyurum. Eyer tutumuysa bi icraat bekliyorum.

ALPERENLER bunu beğendi.
  16. Ben konunun takibindeydim insanlar görüş bildiriyordu.

Taraf tutuyor gibi mi gözüküyuruz ordan bence yanlış anlıyorsunuz bizleri. Demişsiniz komik olmayın isterseniz karşınızdaki insanlarla alay etme yetkisini vermiyor kimse size.

Konuyu açan arkadaş şikayetini dile getirdi bizde bunu gereken yerlere raporladık. Demişsiniz o konuda oylama vardı sadece o arkadaşın görüşü değil o konuyu okuyup oylayan herkesin görüşünü beklemeniz lazımdı yanlış buluyorum o konunun kapanmasını . Biraz çuvaldızı batırmyı bilseniz belki ne deliller kanıtlar gelicekti o konuya belki de oylama göstericekti sorunun boyutunu.

Konuyu kapamanız bile neyin ne olduğunu gösteriyor kilitlemek yerine her şeyi silmeyi tercih etmeniz siz gidin ana okulu bebelerini falan kandırmaya çalışın süslü laflarla düzenli yazılarla neyin ne olduğu belli.

Bende foruma girince elimdeki görselleri o konuya atarım diyordum kısmet değilmiş böyle görevliler oldukça zor be darkorbitin hali vAllaha yazık güzel oyundu....

Özlüyorum 2008 i özlüyorum goli için didinip alamayıp vega aldığım günleri özlüyorum....

Bu ara da ben bu konular yüzünden aylar önce oyunu bırakan biriyim. (Oyunu bırakmayı kimse giriş yapmıyor diye algılamayın para yatmıyor ;) )

17. Merhaba ,

Admin'lerin taraf tutması diye bir şey yok çünkü illegal program ya da bug v.b. şeylerin kullanımı ile ilgili ceza merkez tarafından uygulanıyor. Falan admin v.s. merkeze nick olarak ya da ne şekilde yollarsa mail yollayıp bu arkadaşa veya arkadaşlara ceza işlemi uygulamayın gibi bir şey deme şansı yok. Bu bazı oyuncuların suyu bulandırmak için yaydığı bir şeydir. Yok sıralama oyuncusu yok bilmem ne oyuncusu ceza almıyor deniyor fakat bir çok defa sıralama v.b. oyuncularının ceza aldığını çok iyi biliyorum.

İyi forumlar.

18. Sadrazam

Sadrazam User

Admininm dediğm şeyi terkarlamak istemiyorum artık taraf tutulmuyusa icraat gösterin bize gizli harita açığı ile ilgili bütün belgeler sportun merkezin elinde var bana bir tane banlama gösterin ??

Buyrun bakın admininm adam açıkca chat ortamında yaptığı oyun bugunu dile getiriyor. Sportta defalarca gönderildi bunların yaptığı yasak değilmi taraf tutulmuyursa hani nerde icraat nerde ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Nisan 2017
    ALPERENLER bunu beğendi.
  19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Hadi o zaman şöyle bir şey yapalım.

Herkes bu bugu kullanan kişilerin videosunu gerekli delilleri alsın supporta atsın.

Ama en ince ayrıntısına kadar nasıl giriyorlar nasıl hile yapıyorlar.

Bunu en ince ayrıntısına kadar yazsınlar ve anlatsınlar.

Bu söylediklerim için belkide fırça bile yiyeceğim ama size anlatayım.

Bildiğiniz gibi forumdakıler sadece yetkısı forumdur. Onun dışında hiç bir yetkisi yoktur.

Support ise gelen bildirimlere bakarak elindeki yetkıler dogrultusunda yapabıldıklerını yapar.

Yapamadıkları Almanya ya bildirir ve sorunu çözmelerini ister.

Ki yine bildiniz gibi teknik ekip almanyayadadır.

Bu gibi konularda son söz almanyanındır.

Her hafta belkide her gün rapor gidiyor almanyaya ama bazı konularda Türkiye ekibininde bazı konularda eli kolu bağlı kalabiliyor.

Sizlerle dalga geçmek gibi bir huyum asla olamaz.

Bu oyunu bende oynuyorum ve bu sıkıntıları bende yaşıyorum.

Diyeceklerim bunlar halen bizleri sorumlu tutuyorsanız diyecek bir lafım yoktur.

İyi forumlar..

20. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Bizim taraf tutmamız gibi bir durum söz konusu olamaz.

Eğer ki taraf tuttuğumuzu iddaa eden var ise supporta şikayet etmelidir. Bu şikayetin yeri supporttur.

Gizli harita konusuna gelirsek takım elinden geleni yapıyor. Bazı sorunların çözümü sandığınızdan uzun sürüyor.

Biz Darkorbit Türkiye Ekibi olarak gerekli raporlamalarımızı yapıyoruz. Fakat dediğim gibi zaman alabiliyor.

Herkesinde bildiği gibi gizli haritadan banlamalar yapıldı.

Konunun daha fazla uzamasının bir anlamı yok.

Lütfen şikayetlerinizi yaparken veya bir görevliye taraf tutuyorsun derken elinizde kanıt bulundurarak yapın.

Çünkü bir görevliden ziyade bir insana bu tür bir ithamda bulunmak bu kadar kolay olmamalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.