Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Şunları kazanabilirsiniz:
    • Delta Kapısı: Harika diroitler
    • Epsilon Kapısı: Goliath sürpriz paketi
    • Kuiper Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Chimera ve Phantom
    • Lambda Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Mirage ve Enigma
    Paket İçerikleriBelirtilen paketlerde aşağıdaki ödüllerdenbirinikazanma şansına sahipsiniz.
    • LF-4: Bir adet LF-4 veya 10.000 UCB-100
    • Harika Diroitler: Havoc, Hercules, Elite Demon veya Silver Demon diroit tasarımı
    • Koleksiyoncunun neşesi - Chimera ve Phantom: Bir adet Chimera veya Phantom diroit tasarımı (kırmızı, turuncu veya yeşil) veya bir paket 10'lu Kırmızı Phantom + 1 adet Kırmızı Chimera diroit tasarımı
    • Koleksiyoncunun neşesi - Mirage ve Enigma: Bir adet Mirage veya Enigma Diroit Tasarımı (kırmızı, turuncu veya yeşil) veya bir paket 10'lu Turuncu Enigma + 1 adet Turuncu Mirage diroit tasarımı
    • Goliath Sürpriz Paketi: Bir adet Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher veya Surgeon Goliath tasarımı. (Bunlardan birine sahipseniz aynı tasarımdan ikinci kez almayacağınızı özellikle belirtiriz.)
    İyi Forumlar.

2. yada ciddiye alın işinizi

3. GÖZCÜ

GÖZCÜ User

yarın çifte günü

4. t
    teşekür ederim..adminlere kalsak neyse

5. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Pazar gününe kadar geçerli yerel saatle 23:59 da bitecektir.

X2 katlı kapılar çıktığı zaman kapıların üzerinde 2 kat kazandıran aktif yazar.Şu anda galaksi kapıları özel hafta sonu günü ve kronos 2 kat günüdür.Genelde 1 gün sürer.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Nisan 2017
  6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bu işin adminlerle ne alakası var.Koskocaman yazılmış anasayfaya etkinliğin açıklaması.Galaksi Kapısına girdiğinizde, pek çok GK ödülü ikiye katlandı yazıyor mu bu diğer kriter.Görevliler de robot değil, yazdığınız gibi cevap veremeyebiliyoruz.Başınız sıkıştıkça adminlere laf atıyorsunuz. Hayır zaten konuya cevap verilmedikçe daha da çok konu açmışsınız sanki konu açtıkça daha hızlı cevaplanıyormuş gibi. Artık birilerine laf atmayı bırakıp, yapıcı olmayı, araştırmayı öğrenmeniz gerekiyor diye düşünüyorum. En azından, bir şey gördüğünüzde, gidin bir içeriğini okuyun bakın ne yazıyor. Hemen gelip 10 saniye içerisinde cevap beklemekten daha yapıcı ve araştırmacı yönünüzü geliştirecek bir davranış olur en azından.

Gerekli cevaplar verilmiş olup, kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

7. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Spam yapmayın lütfen.Gerekli cevaplar ilk konunuzda verilmiştir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

8. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Birtakım sorunlar yaşanmıştı evet, ancak şuan sorun bulunmamaktadır.

Gerekli cevaplar verildiğinden, kilitlenmesi uygundur.

İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.

9. Modum bu konu hakkında hala bir bilgi yok mu ? Kaç gün oldu.

10. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Maalesef şuan elimize ulaşan bir bilgi bulunmamaktadır.

İyi forumlar..

11. zaten şuan milletin bug dediği olay bu ama bu bi bug değil sende kafanı kullan sende aynısı yap. gizli haritada hangarım var istediğim zaman girerim diyen dünyanın en yalancı insanıdır ki prim yapmak için böyle konusuyor.. bi ton video var neden hiç bi videoda saat yok???
    reset saatine yakın giriyolar biraz kutu kastıktan sonra reset geliyo ve hangar değişip normal haritaya dönüyo bi sonraki gün yine resete yakın zamanda giip kutu kasıyo ve tekrar hangar değişiyo..
    zaten ??? kapısında hangar değişimi diye bişey yok. prim yapmayı seven insanlar yüzünden bu sorun ortaya çıktı..
    ha derseniz ki biz grupta gizliye gircez deneyin 20-30 kişi muhakkak girersiniz gün içinde ve ekipten bi kişi bile patlamadan içerde kalabilirsiniz.. 5 kişi bile girse haritayı temizler hiç bi sıkıntıları olmadan kutu kasarlar...
    bizim milletimiz kulaktan doğma bilgilere inandığı için adminlere bu kadar yükleniyo...

sizin yapmanız gereken oyuncuların gördükleri herşeye inanmamalarını sağlamak bunun için sizler bi video yayını yapabilir gizli harita içini olan biteni azda olsa gösterebilirsiniz... bu şekilde araştırma yoksunu oyuncuların ön yargılarını yıkabilirsiniz..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Nisan 2017
  12. Farz edelim ki DO ekibi taraf tutmuyor oyuncu kayırmıyor. Hadi yine farz edelim ki bu gizli harita bugunu kullananlar helalinden giriyor haritaya. (Adamlar açık açık bugu kullandıklarını söylüyorlar.)

Peki sormazlar mı adama..
    Pvp haritalarında 12 saat boyunca aynı koordinatlar üzerinde binlerce kez gidip gelerek haksız kazanç elde eden adamlara neden ceza uygulanmıyor? diye..

Şahsen ben soruyorum Neden bu adamlara yaptırım uygulanmıyor?

13. botlara kimse bişey diyemez onlar demirbaşı bu oyunun :)
    gizli bugu sadece laf kardeşim o bug değil taktiktir

14. kaos*06

kaos*06 User

sayın kuzey admin ben şimdi çıkıp ortaya oyuncuları kızdırmak ve kışkırtmak için sizin adınızı herhangi bir bugda bana yardımcı oluyor diyerek kullansam bunu ne derece hoş karşılarsınız..ayrıca ne derece etik ve kurallara uygun olur şahsen ben bunu yapsam bırakın oyun hesabının banlanmasını tc vatandaşlığından çıkarılma tehlikesi yaşarım..
    bu noktada adınızın kullanılması ile ilgili ne yaptırım uyguladınız uygulamanız gerekmezmi.bu oyuncular sizin adınızı kullanma cesaretini nereden alıyorlar...

15. dynmk11

dynmk11 User

Merhabalar, Darkorbit'i yalnızca bir kaç haftadır oynuyorum.

Bi çok argümanı öğrenmiş durumdayım, oyunculardan aldığım tavsiyeler üzerine gemime pet ve oto toplayıcı aldım.

Gün'ün boş vakitlerinde çoğu zaman bilgisayar başında kitap okurken gemiyi 4-x haritasında gezdiriyordum.

Bu arada full hız adept gemisine sahibim, petim 4 level.

Başladığım sıralarda saat'te iyi kötü 4-5 bin uridium topluyordum.
    Sabırsızlıkla beklediğim burgu uçuş düzenine böylece sahip oldum.

Ancak 1. haftanın sonrasında bu değerler 2 bin uridiumun üzerine çıkmama başladı.
    Oyun içerisinde bana gemi ve harita değiştir öyle devam et diyenler de oldu fakat bu çözüm olmadı.

Bunun için kutu toplamayı bırakıp 1 hafta kadar daha beklemem mi gerekli?

Gemide hiç bir şey değişmemesine rağmen kazancım yarıya kadar düştü.

Çözümü nedir?

Teşekkürler şimdiden.

16. Gizli haritayı kaldırın bu iş huzur içinde çözülsün.

17. Haklı olduğunuz yerlerde var olmadığınız yerlerde var.

Yazmak isteyipde yazmadığınız çok şey var ben biliyorum ve anlıyorum sizi merak etmeyin. Sizde bizleri beni anlayın yeterli içerden bir kıvılcım çıkarabilmek bizim derdimiz sadece basit bir konu değil çünkü. Oyunun kalbi x4 bunun bedava dağıtılması gibi bir şey gizli harita.

Ben supporta neler atmadım ki birebir konuşamalar klanca girenlerin videoları support bana oto mesaj attı...

Beni biraz araştırırsanız bu gizli harita konusunda neler yazığımı falan görebilirsiniz yasaklama bile aldım ben bu konu yüzünden.

Merak ediyorum adınızı kullananlara ne gibi bir ceza verdiniz ? Bu tehdit içeren konuşmanızı onlara da yaptınız mı ? Takım liderine yakışmıyor hak arayan oyuncuları tehdit etmek.

Herkes üstüne alınsın GM sinden CM sine kadar yaptığınız tek şeyi söylim size delilleri karartmak başka bir şey değil genel anlamda konuşuyorum sadece bu konu için değil.

Biz buradan para kazanmıyoruz siz kazanıyorsunuz. Ama bizim çabaladığımız kadar siz de konu örtbas etme peşindesiniz....

Oyun kurallarına siz uyuyormusunuz ki oyuncu uysun komik ya ben gülüyorum Allah da sizi güldürsün.
    Ben kimsenin atlama cpu suna basıp basıp atlamaktan bahesettiğini sanmıyorum atlıyorum diyipte o saniyede girenlerden bahsettikerine eminim ben şahsen onlardan bahsediyorum yoksa cpu ile belirli rakamdan sorna herkesin girebilidği bir yer ;)

Bana da kimse 5-10 aynı klan üyesinin bugsuz gizli haritaya girdiğini kanıtlayamaz varsa kanıtlayabilen biri çeksin video bakalım 5-10 kişi ne kadar sürede girbiliyor muş ya da girebiliyormuymuş.

Son düzenlenen: 29 Nisan 2017
  18. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Oyunda soğuma süresi bulunmamaktadır.

Belki Uridiumlar size denk gelmiyor olabilir.

Haritadaki başka üyeler almış olabilir.

İyi forumlar..

19. Verilen cezalar konusunda bilgi veremeyeceğimizi siz de biliyorsunuz. Tehdit içeren bir unsur yok, sadece spekülasyonlara kanıp kuralları ihlal eden ve ceza almanıza sebep olacak davranışlardan uzak durmanız konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.. Hak arama adına diğer oyuncunun destek alma hakkını gasp edemezsiniz. Hakkınızı aramanıza kimse bir şey demiyor ama destek ekibini kalabalık bir oyuncu grubuyla tehdit etmek diğer oyuncuların destek alma hakları gasp etmeye girer. Bu konudaki uyarımızı ciddiye alınız. Burada haklı yada haksız olduğunuz konusunda yorum yapmıyoruz. Sizden gelen belgeleri gerekli birimlere raporluyoruz. Sizde bizim gibi sabrederek sonucu beklemek durumundasınız.

Delillerin karartılması gibi bir durum da yok, üst yönetim atılan ticketları da açılan forum konularını istediği zaman görebilmektedir. Sizin görmediğiniz şeyler silinmiş yok edilmiş anlamına gelmemektedir. Burası Ali kıran baş kesen mekanı da değil, kafamıza göre iş yapamayız, hepimiz bir yere bağlı olarak kurallar dahilinde çalışmaktayız ve yaptığımız her işlem kayıt altındadır. Bu takımdaki herkes belirli bir sisteme göre çalışmaktadır ve sizin bu sistemi bilmeniz mümkün değildir.

Bizde buradan para kazanmıyoruz. Darkorbit Takımı gönüllü üyelerden oluşmaktadır. Gönüllü olmamız istediğimizi yapabildiğimiz anlamına gelmiyor. Hepimizin uyması gereken kurallar ve sorumlulukları var. Sizin forumda gördüğünüz sadece sizin uymanız gereken kurallar. Bizim uymamız gereken kurallar ve yapmamız gereken işlemler için sayfalarca dökümanımız var. Tekrar ediyorum örtbas edilen bir şey yok. Özellikle ben bu konuda takipciyim. Ama siz üzümün değil bağcının peşindeyseniz kuralları kendinize tehdit olarak görebilirsiniz. Bu konuda bizim bir yorumumuz yok.

Oyun kurallarına uymak konusunda takım üyeleri sizden daha fazla dikkat etmek zorundadır. Çünkü bahsettiğiniz şekilde kural ihlali yapan bir takım üyesinin takımla ilişiğini kesme işlemini yapmaya yetkili biriyim.

20. Birden fazla oyuncunun ticket atma amacı bence sorunun boyutunu daha rahat anlamaları içindir diye düşünüyorum. Cezaları paylaşmayın iyi cezalar verin ki kimse sizin adınızı kullanmasın.

Uzun uzun yazmak isterim fakat o yazıda konunun takipçisiyim demeniz bile benim için yeterli bir cevaptır samimiyetinize güveniyorum oyun için çabalarınızda size başarılar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.