Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kardeşim bu bir hile çok açık ve net yani Basit google aramalarıyla bulunan bir hile.

2. bende sorun sadece bende zannediyordum :) sürekli yeniden bağlan çıkıyor

3. Merhaba ,

Sizin iletişim kurduğunuz support yani merkez değil. Merkez'e biz ayrıca iletiyoruz aynı şekilde iletilmesi gereken bir şey varsa support'ta ayrıca iletiyor.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Mağlesef sayı olarak bilmiyoruz bilen arkadaşlarımız var ise yardımcı olurlar.

İyi Forumlar.

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  5. Merhaba ,

Arkadaşlar bizler iletilmesi gerekenleri iletiyoruz fakat bize bilgi gelmedikçe şu zaman ya da bu zaman diyemiyoruz maalesef.

İyi forumlar.

._Batur_. bunu beğendi.
  6. Varya hangi konuda size detay sorsam siz FMler cevap veremiyorsunuz almanyaya isyan edin bence :)

7. Merhaba ,

Chat Admin'lerinin yapabileceği bir şey yok aynı şekilde bizlerinde yapabileceği bir şey yok. Yapabileceğimiz tek şey raporlayıp merkeze iletmektir.

Zaten yaşanan sıkıntıları en kısa zamanda raporlayıp merkeze iletiyoruz.

İyi forumlar.

8. Merhaba ,

Tespit ettiğimiz ve bize yansıyan her türlü iletilmesi gereken şeyleri raporlayıp merkeze iletiyoruz. Forum üzerinden yapabileceğimiz sadece iletmek maalesef.

İyi forumlar.

9. Merhaba ,

Forumdaki S.S.S. konusunda sayıları yazmıyor. Eğer isterseniz Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz fakat dediğim gibi sayıları belirtilmemiş.

İyi forumlar.

10. aynen ona baktımda yazdım zaten teşekkürler...

11. Merhaba ,

Anlıyorum fakat dediğim gibi bizler iletiyoruz. Tabi sıkıntının kaynağı nedir çözülmesi ne kadar sürer bu tür şeyleri bilemiyoruz. Her sıkıntı farklı sürelerde düzeltilebiliyor.

İyi forumlar.

12. Merhaba ,

Keşke sayılarla ilgili net bilgiler olsaydı. Rica ederim görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır.

İyi forumlar.

13. şu saate kadar neyi tespit ettiniz bi söylesenize

droit ucus düzeni geitrdiniz hepsinde şu anda bug var

ema kamu satıyorsunuz adamlar sallamıyor hatta o kadar abarttılar ki sineğin özel kamuflaj yeteneği bile işe yaramıyor ben o kadar bıktım ki ema kamudan sonra yakalanmaktan artık ratyasyona gidip ema kamu yapıyorum o kadar hasar yiyorum ama adam hala daha ateşi kesmiyor

bot la mücadele ediyoruz dediniz o kadar haritalar bottan gecilmiyor adamlar işi öyle abarttıki makronun yanında kendileri bile kutu topluyor

haritaların coğu otomatik yaratık kesenlerle dolu

şunu acıkca söyliyeyim oyuncu yokluğunda yönetim kimseyi iplemiyor kullananın yanına kar kalıyor artık sıktılar

low da bug var adamlar satece tek yaratığı kesiyor 10 dakkada 15k uriyi alıp cıkıyor

gizli haritada kasılmalar devam ediyor

daha bi dünya sıkıntı var yazmaktan bıktım hepsini de hem siz hem de oyun yönetimi biliyor

ha şunu da söyleyeyim

cette küfürler aldı başını gidiyor adamların aldığı tek ceza cet kapatma cezası

ama o küfürler size dönünce oyuncunun hesabını kapıyorsunuz

peki biz yetim miyiz kimsesiz miyiz sizin göreviniz ne oyuncuların hakkını savunmak değil mi bize edilen küfürlerde neden adamların gemileri banlanmıyor

yoksa sizin anneleriniz kıymetli de bizim kiler kıymetsiz mi

bunu da raporlarınıza iletin oyunda küfür edenlerin ana gemileri kapatılsın 1 ay dan aşağıda olmasın cezası

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  14. ABREK

ABREK User

Bir üstteki arkadaşında canı yanmış bir şekilde belirttiği üzere bu oyunda en saçma durumlardan birisi komik chat cezaları, adam bildiği ne varsa sayıyor aldığı chat banından ibaret. Küfürbazın oyununu kapatmayarak yaptığı ahlaksızlık yanına kâr bırakılırken, küfrü yiyen oyunun küfredeni kollarken, kendisine kıymet verilmediğini bir kere daha anlamış oluyor.

Oyunda yapılabilecek en büyük ahlaksızlığın cezası chat banı olmamalı, en ufak caydırıcılığı olmadığını herkes biliyor. Duruma göre hesabı süreli kapatma, üçüncü tekrarda komple kapatma gibi caydırıcı cezalar gelmedikçe terbiyeden yoksun tipler chatte at koşturmaya devam edecektir.

15. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Teşekkür ederim cevaplar için bu hafta ki görev epsilon yada delta doğru mu ve paket kapı ödülü olarak şansa mı veriliyor ?

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu hafta ana sayfada yazan şudur ;

Şunları kazanabilirsiniz:
    Delta Kapısı: Bir adet LF-4
    Epsilon Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Chimera ve Phantom
    Kuiper Kapısı: Goliath sürpriz paketi
    Lambda Kapısı: Koleksiyoncunun neşesi - Mirage ve Enigma

Gemi paketi için soruyorsanız bu hafta Kuiper kapısından çıkıyor.

Keyifli forumlar.

17. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Teşekkür ederim evet gemi için sordum. Ayrıca şansa bağlı mı veriyor. hiç yapmadım kapı ödülleri ile birlikte mi geliyor ?

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Aşağıdaki ödüllerden birini kazanma şansına sahipsiniz.

LF-4: 1 LF-4 veya 10,000 UCB-100

Harika diroitler: Havoc, Hercules, Elit Demon, veya gümüş Demon diroit tasarımı

Toplayıcının Oyuncağı - Mirage and Enigma:1 Mirage veya Enigma diroit tasarımı (kırmızı yeşil veya turuncu), veya 10lu turuncu Enigma paketi + 10 turuncu Mirage diroit tasarımı
    Özel Cephane paketi

Goliath Surprise Pack: 1 Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher, or Surgeon Goliath tasarımı. (Lütfen şunu aklınızdan çıkartmayın eğer bu tasarımlara zaten sahipseniz bunlardan bir tane daha kazanamazsınız)

Ödüller şansa bağlıdır kesin çıkacak diye bir şey söz konusu değildir.

Açıklaması bu şekilde şansınıza bağlı gelir,kapı bitince kapı ödülleri ile birlikte gelir.

Bence şans oranı yüksek,bugün imkanınız var ise seri olarak deneyiniz,şansınız bol olsun:)

Keyifli forumlar.

19. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Teşekkür ederim :) Cerrah için uğraşıyorum.

20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Umarım bugün alırsınız ancak pes etmeyiniz olmaz ise haftaya yine çıkabilir şansınızı denemeye devam ediniz.

Buradan bize bildirimde bulunursanız memnun oluruz.

Bol şans ve keyifli forumlar.

KaptanNEMO bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.