Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

TR2 sunucusunda bir hesap açtım deneme için yeniden bağlan penceresine tıkladığımızda sanırım sürekli yeniden bağlan penceresi yenileniyor doğrumudur acaba ?

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2017
    *NECMİ*[*TC*] ve takemyhard bunu beğendi.
  2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu durum için supporta yazarmısınız lütfen.

İyi Forumlar.

3. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bir hata var ise mutlaka düzeltilir. Sadece bekleyiniz.

İyi Forumlar.

4. SuSKuN51

SuSKuN51 User

Aynı Şekilde Dediğiniz Doğru Bu Olay Kapılardan Atlarkende Geçerli

5. kapı yapamıyoruz bağlantı sorunu yüzünden, lütfen gerekli yerlere iletin

6. bende de aynı sorun var ama sorun bulunamadı yazdılar adam keserken veya yaratık keserken kutulardan gg enerjı ve urıdıum cıkmıyor

7. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Adam veya yaratık kestiğinizde düşen kutulardan zaten gg enerji veya uridium çıkmıyor, yerine maden çıkıyor.

İyi forumlar.

8. ._Batur_.

._Batur_. User

şöyle bi sorun var herkez acemi uzay piloto görünüyo bende öyle kimse sorsam bendede aynı sorun var diyo

Son düzenlenen: 6 May 2017
  9. B1G_LoRD

B1G_LoRD User

Arkadasın bir tanesı bunun hakkında konu acmıs sağolsun moderatorlerımız konu kapatmaya pek heves li anında kapatmıslar bu konu acık kalsın benım gibi başka sıkıntısı olan varsa yazsın buraya

kırgın_çiçek bunu beğendi.
  10. aynı şekilde bende de sıkıntı var sezona katıldım ama odül filan vermedi 9 sıradaydım üstelik

B1G_LoRD bunu beğendi.
  11. aynı şekilde bende de sıkıntı var sezona katıldım ama odül filan vermedi 4 sıradaydım üstelik

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ne oldu şimdi arkadaşlar bu konunun altına yazdılar da? Neden böyle bir yola gittiniz? Ne amaçladınız yani?

Orada da gerekli cevabı vermişiz.Demişiz ki, destek birimimiz ile iletişime geçin, yardımcı olacaklar.Buraya, konuyu görmenize rağmen, üst üste yazmanıza, konu açmanıza, insanlara hadi gelin, yazın beraber demenize, bizlere laf atmanıza ne gerek var?

Destek biriminden başka kimse size yardımcı olamaz maalesef.Ora ile iletişime geçin.Hevesim de içimde kalmasın, kilitliyorum.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar..

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Normalde birkaç gün girmediğinizde, pasiflikten dolayı, acemi uzay pilotuna düşersiniz.Sizin acemi uzay pilotunuz bu yüzden mi acaba ve rütbe puanınız kaç?

İyi forumlar.

14. Sağolsun bi duyarlı kardeşim konumu gormus . işsizin biri gelmiş kapatmıs anlayıs yokki adamda. Biz burda başkalarında da sorun varmı diye merak ediyoruz her kestemi boyle yoksa sadece bizde mı yada her serverde mi var yoksa farklı serverler de de oldumu ama bunu anlayacak kafa olsa zaten sasarım bıde kilitliyorum demiş. HAYIR KİLİTLEME KARDEŞİM bemım konum burda acık dursun sıkıntı sı olan varsa baska gelsın altına yazsın hayır senı ne ilgilendiriyor. Git arkadaslarınla muhabbetını et oyuna yararın yok bari zararın olmasın. zaten hepinizi şikayet ediyorum tek tek ben bıkmam bu işten emınım uyarı alıyorsunuzdur.

En doğal hakkımız bizim bu oyunda sorunlarımızı dile getirmek. Ama sizler gibi ilgisizler olunca bu sekilde oyun daha kötüye gidiyor.

takemyhard ve GÖÇEBE bunu beğendi.
  15. haki_8211

haki_8211 User

Meraba arkadaslar, sizlere Solace gemisinin h1z1n1 sormak istiyorum oyunda yeni say1lirim yani 6 aydan beri oynuyorum, baz1 durumlarla kars1las1yorum yani dusmanlar beni kesmeye uras1yor, bir tanesi Solace gemisinne idi bugün ben tartarus ile kas1liyordum demem o ki Solace gemisini kullanan dusmandan zar zor kacabildim, bildiyim üzere Solace gemisinin h1z1 beslenmis halde 540 civar1nda olmas1 gerekiyor, bu demektir ki hic bir durumda tartarus gemisini yakalayamas fakat burgu ucus düzenini aktiv ettim zaman h1z1m 600 e düsüyor ve de Solace kullanan düsmandan kacam1yorum hata ayn1 h1zda oluyoruz, benim bilmedim bir yetenek varsa lütfen söyleyin, ve de yetenek agc1nda kelle avc1s1 2 var yan1ltma manevras1 2 var yine de düsmanlar kadar vuram1yorum, havoklar full destekler full gelistirmeler hepsi seviye 16, lazerler haric, lazerlerim 10 seviye hesaplar1ma göre okadar da büyük fark yok seviye 16 olduklar1 zaman, yazmaya unuttum lazerlerimin hepsi lf4, demem o ki aniden bask1n yapt1g1m zaman bir oyuncuya onu an1nda yok edmem gerek 5 veya 6 saniyede evet ama olmuyor, hatta bazen patl1yorum, demek istedigim su ki benim k1smete server de ilk 10 da yer alan oyunculara uzgeldim Solace gemisi 600 e yak1n h1z yap1yor, lazerleri hic 1skalam1yor bende ise s1k görülen bu 1skalama olay1, bilmedim taktikler varsa h1z1m1 art1racak yada nebileyim birseyleri yanl1s m1 yap1yorum lütfen paylas1n bu durum cekilmez oluyor, lazerlerim x4,x6 +seprom +havock+ kelle avc1s1 2 + yan1ltma manewras1 2 , yinede bu cesit sorunlar yas1yorum, evet söyledim üzere yeni say1l1r1m ama yinede matematik te hesaplar yeni eski tan1m1yor var gücünne sald1r1yorum allah ne verdiyse kami savas tamirat1 enerji transfer aktiv ama yinede herifin darbe puan1 azalm1yor

16. takemyhard

takemyhard User

katılıyorum arkadaşım, arkandayım, özellikle ZEUS,BEYAZ,KIYAMET bide OBLİVON'mu ne varya onlarıda şikayet edelim, JUPİTER'i unutmayalım, arada kaynamasın...GÖÇEBEY'yi şimdilik affedelim senin konunu beğenmiş ordan sıyırdı :) bide ticket modlarmı nedir varya onlarada gıcık oluyorum onlarıda şikayet edelim, bide bunların takım liderleri var ama o bize bann falan atar uzak duralım derim :) bak bu konuyu kitlesinler aim'ye gidecem yeminle :)

17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Efendim işsiz olduğum doğrudur ama kafam var çok şükür ve basıyor.Böyle dediğinizde üzülüyorum kafan basmıyor vs diyorsunuz insan insana hiç bunu söyler mi?

Sizin konunuza ben cevap verdim.Şu konuya. Yapmanız gereken yolları da anlattım. Şimdi diğer arkadaş, bir laf söyleme isteği ile gelmiş, alttan vurayım da gol atayım, golü yiyenin haberi olmasın ama tribünler coşsun derdi.Buraların efesi olmaz.Efelik taslanmaz. Hepimiz insanız sonuçta, normal cümleler kurarak söylediğinizde,anlıyoruz,anlayabiliyoruz,kafamız basıyor, bir şey demiyoruz, deme hakkımız da olmuyor zaten. Ancak karşı taraf bir efe gibi geldiğinde, bizim devreler de atıyor tabi haliyle, deme hakkı da doğuyor böylelikle. Şimdi mesela benim bu konuyu kapatma hakkım yok, çünkü gelip, güzel güzel anlatmışsınız (işsiz ve kafan basmıyor kelime öbeklerini görmezden gelelim).

Yani ses çıkarmanız sorun değil.Ses çıkarın, düzgün yapın işinizi deyin, ne yapıyorsunuz deyin, ama gelip de efelik taslamayın.Karşınızda at yok, insan var (bkz:Nezaket kuralları). Derdinizi, normal insanlar gibi anlatın.Konunuzu da açık bırakıyorum zira bunu basa basa söylemişsiniz, yazan ne istiyorsa yazsın tabi hakkınız, ama forum kuralları var, uyun onlara, lafım size değil, "kızım sana söylüyorum gelinim sen anla".

Gelelim sizin asıl konunuza.Şu konu. Görevli arkadaşın konuyu kilitlemesinin sebebi şudur ki: Buraya milyonlar da yazsa, biz bir şey diyemiyoruz, elimiz kolumuz bağlı, burada vakit kaybetmeyin, destek birimi ile iletişime geçin.Bu yüzden kilitlendi konunuz.İstemiyorsanız da, belirtin ağzımızı açmayalım.

Bakın bir sürü de şey yazdım, arkadaşımla muhabbet etmek yerine, geldim size yazıyorum, tane tane.Çünkü ne demişler, insanlar demişler, konuşa konuşa demişler.Velhasıl siz de bizim sizden olduğumuzu unutmayın :)

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  18. takemyhard

takemyhard User

büyük ihtimalle hız özelliğin açık değildir...kontrol et, eğer açıkken yetişiyosa interntindede kasma yoksa o arkadaşın videosunu çek ama supporta yollama :) hatıra olarak sakla; nasılolsa bişey yapmıycaklar :)

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  19. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Öncelikle nacizane bir isteğim olacak sizden, lütfen "ı" yerine "1" yazmamaya çalışın zira çok zorlanıyorum okurken. Elinizde olmayan sebeplerden ötürü ise, hayırlısı diyelim artık :)

Sorunuza gelirsek, sizin tartarus yeteneğinizin açık olması, hızınızın promerium ile güncellenmiş olması( belki o kaçış esnasında hız güncellemeniz bitmiş veya yanlışlıkla yeteneğinizi inaktif hale getirmiş olabilirsiniz) önemli birer konu başlığı. Diğer taraftan, sizin vururken gördüğünüz sayı ile, oyuncunun kendi üzerinde gördüğü sayı farklıdır(burada hasar birleşmesi söz konusu). Yani belki siz de 100,000 vuruyorsunuz ama oyuncunun üzerinde birleşme olmadığı için, 60,000 40,000 olarak ayrı ayrı görüyorsunuz vs. Iskalama olayı için ise, "Hedef Yardım CPU" mevcut, dükkanda ve alışverişte.

İyi forumlar.

20. takemyhard

takemyhard User

GÖÇEBE'yide şikayet edelim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.