Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ancak karşı taraf bir efe gibi geldiğinde, bizim devreler de atıyor tabi haliyle, deme hakkı da doğuyor böylelikle. GÖÇEBE Bu şirket işi ise sende çalışanı isen atar matar yaPmıyacaksın.Bizler müşteriyiz sizlere ekmek veren insanlarız aylık harcadıgımız paralarla bu şirket ayakta duruyor.Öncelikle müşterilerinize saygılı olacaksın sonrada müşteri herzaman haklıdır deyip efendi kalacaksın atarsa atar alayını satın alır alayınada gider...!

Son düzenlenen: 6 May 2017
    Dodge- <3 Adminler bunu beğendi.
  2. Kıta40

Kıta40 User

güldürdün :D :D

takemyhard bunu beğendi.
  3. haki_8211

haki_8211 User

Evet "ı" harfi bende bulunmadı icin di, neyse
    Arkadslar ben yeniyim dediysem bugün baslamadım oyuna, okadar yetenek acık mı dilmi kendim anlarım burgu ile 600 diyorum,kalp ile 621,cark ile 644, bu durumu 2 ay önce farkettim, heriflerden kacılmıyor heriflerin Solace gemisi 600 e yakın hız yapıyor, anladım kadarıyla sizin de bir bildiginiz yok bu konuda, belki defalarca karsılasırsanız bu problemile beni anlarsınız.
    takemyhard -evet ya dedgin gibi kimse birsey yapaca yok ben alman 2 server de oynuyorum herifler 10 yıldır oynuyo bu sekil oyun hatalarını bulmuslar ve de oyuna devam ediyorlar, bug üstüne bug, oyun güzel fakat bu sekil bug yüzünden oyundan sogdum, tesekürler cevapladınız icin, denisik cevap yoksa kilitleyin gitsin

takemyhard bunu beğendi.
  4. güLmek kalbe iyi gelir :)

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Solace azami 566 hızına ulaşabilmektedir.Başka bir taktik yok maalesef.

İsteğiniz üzere, kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

6. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

İşte o zaman ben devreye giriyorum.

İstiyorsunuz ki mod sussun müşteri ne derse o doğrudur.

Sizin gözünüzde mod 0 vs vs vs.

Farkında mısınız bilmiyorum ama sizin mod olarak gördüğünüz kişilerde insan.

Siz nasıl sinirleniyorsanız aynı özellik her insanda olduğu gibi bizde de var.

Biz bunu görevimiz gereği çoğunlukla forum kullanıcılarına yansıtmıyoruz.

Ama bırakında bizlerde hata yapalım. Hata yapmayan insan mı var ?

Ve müşteri iseniz forumda nasıl yazmanız gerektiğini biliyor olmalısınız. Bunu biliyorsanız bu tavırda bir yazı yazmazdınız.

Bizler burada köle değiliz. Önce bunun farkına varın.

7. Mübarek insan bak ben orda konu acmıs baska benım gibi sorun yasayan varmı dıye beklıyorum merak edıyorum varsa onlarada o konu altından soyleyeyım onlarda yazsın supporta ama sız sagolun gelıp kapatıyorsunuz sonra guzel bı kardesım yıne acmıs aynı konuyu onun altınada bı kac arkadas da yazmıs onuda kapatmıssınız. bırakın merak edıyoruz yanı varmı baskası ? Sizde oyuncuların uzerıne gelıyor takmıyorsunuz bu oyun bız olmasak yok olur sende yok olursun arkadaslarında kımse burada yazı yazamaz. Bu sebepledır kı ınsanların konularını ıstek omadan kılıtlemeyınız. sıze ısınızı ogretmek gıbıde olmasın bu ara zaten oyun donuyor tr2 oyuncusuyum 4gundur gırmıyuorum adam keerken baglantı kopuyor konfı degısmıyor fılan . bende baska bı oyun buldum fps oyunu onu oynuyoruz klanca :D demem o ki oyun 1 ay duzelmese bız baska oyuna para yatırcaz gıbı :D sıtres atıyoruz hem burdakı gıbı sıtres olmuyoruz :) ısteyen arkadaslara ozelden oyunu yaza bılırım beraber oynarız :)

Güzel kardesım sıze kolesınız veya sunu yapın bunu yapın dıyen yok . Insanları anlayısla karsılayın ısınızı onemseyın bıraz buraya gelıp konuyu okuyup tamam support ılgılensın deyıp kılıtlemeyın sen gorevlıysen arastır bakalım dedıgı dogrumu ustlerıne sor bılgı ver ınsanlara tatmın olsunlar. Ama sız bunun tam tersını yapıyorsunuz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2017
  8. SuSKuN51

SuSKuN51 User

En Kısa Sürede Düzelirse Çok Güzel Olur :)

9. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Bizim müdehale edemeyeceğimiz konular bulunmakta ve bu konuları support ile çözmeniz gerekiyor. Bu nedenden dolayıda bizde supporta yönlendiriyoruz.

10. tr2 serverine bağlana bilen varmı suan???

11. Tamam anlıyorum orayı da neden konu kılıtlıyorsunuz hemn sormadan. İnsanlara bı acıklama yapmadan . Supporta yonlendıre bılırsın bı arastır ılk once yapa bılecegın bır sey varsa yap

12. nasıl iştir anlamadım; uber sibelon dp 1.6 m. kalkanda aynı şekil verdiği uri. 256 credi 819 küsür falan ama boss tallon dp 1.6 kalkan 1.2 verdiği uri. 512 credi 1.750 m. küsür. boss tallon la aynı uriyi veren uber lordakum kalkanı bossla aynı ama dpsi çok yüksek 2.4 m. nasıl bi iştir bu :/

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Genellikle sistem şu şekildir:
    Boss=Normal*4
    Uber=Boss*2

Normal yaratıkların can değerleri arasındaki farklar 100bin yaklaşık. Ama bunu 8 ile çarpınca, can değerlerindeki fark uçuk, ödülleri fark küçük kalıyor maalesef.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

İlk olarak bu tür konuları ayrıntılı yazamayız. Fakat genelleme yapacak olursam bug , illegal program v.b. şeyler diyebiliriz.

Zaten sizin şikayet ettikleriniz raporlanıp iletilen şeyler ve ayrıca biz iletiyoruz bize bilgi gelmedikçe ne durumda bilemiyoruz.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Konuya bilgi vermenizi bekliyoruz. :)

İyi forumlar.

16. Merhaba ,

Diğer mesajlarımda belirttiğim gibi bizler sadece iletebiliyoruz. Bunun dışında bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef. Umarız en kısa zamanda çözüme kavuşturulur.

İyi forumlar.

17. Merhaba ,

Bu konu hakkında net bilgi bekliyoruz. Şu anda tam olarak sıkıntı nerede bilemiyoruz.

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

Şu anda yaşanan sıkıntı tam olarak ne zaman düzelir bu konuda her hangi bir bilgimiz yok maalesef. Umarız en kısa zamanda düzeltilir.

İyi forumlar.

19. Sabahtan beri oyuna bağlanamıyoruz bu nasıl hatadır ki düzelmedi şu oyun hayatım boyunca bir tek paymentte bişey alırken sıkıntı çekmiyorum oda parayı her türlü kesiyorlar ama istediğimiz ürünü alamadığımız oluyor ne zaman düzelecek bu iş ?

20. kıymetli darkorbit yetkililerinin kıymetli yerleri istiyecekte oyunu düzeltecekler bizde oynayacağız efendim daha çok bekleriz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.