Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşımızın da yazdığı gibi ; Bölünme kristali tüm kapılarda ancak apoclyse ve obsidyen gibi özel ganimet kutuları haritalarda aktif olduğunda verilmektedir.

Normalde bölünme kristalini sadece delta,kronos ve kuiper kapılarından şansınıza bağlı olarak elde edebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

x-Exotic_Arap-x bunu beğendi.
  2. dün tr 1 de oynuyorum bir sıkıntı yoktu ama tr5 teki hesabıma oyunu başlattıktan sonra oyun 10 sn açılıyor tekrar bağlantı kesiliyor tr5 te dünden beri oyuna giremiyorum tr5 te oynayan var mı bu sorunu benden başka yaşayan varsa bildirin lütfen ben supporta yazdımda ne olur bilmiyorum
    (çerezleri sildim tarayıcıyı değiştirdim pc de sağlam açmasa tr1 de açmaz oyunu !)

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Donma sorunu ile biraz tansiyonun yükseldiğinin farkındayız ama lütfen sakin olalım.

Asıl soruna odaklanalım ,Tr 2 sorunu rapor edildi.Düzelme yaşanırsa geri dönüş yaparsanız memnun oluruz.

Keyifli oyunlar, iyi forumlar dilerim.

takemyhard bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tr2 de yaşanan sorunun Tr5 te de yaşanma ihtimali olabilir.

Tr5 te oynayan arkadaşlarımızda durum hakkında bilgi versin ona göre iletelim.

Keyifli oyunlar dileriz.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Zaten rapor edildi.Bu günkü resetten sonra sorun devam ediyor mu ,bilgi verirseniz memnun oluruz.

İyi forumlar.

6. değişik bşy ama yinede teşekkürler.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hayırlısı olsun, çok sevindim ,geri dönüş yaptığınız içinde teşekkürler.

İyi forumlar.

KaptanNEMO bunu beğendi.
  8. kapı yaparken kapıdan atlayamıyoz ben atlasam bu sefer gruptaki bazıları atlayamıyor karma karışık bşy oluyor milletin urisine kapısına yazık, supporta yazdım teknik ekip üzerinde çalışıyor ve en kısa zamanda düzeltilecektir diyo ayrıca HAR dosyası yollamamı da istediler ve bunu herkesten istiyorlar şahsi bi sorun değil ki genel bi sorun bu

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Onu Merkez teknik ekibi istiyor,hatanın oyundaki kaynağının çözülebilmesi bu şekilde mümkün olur.Daha öncede belirttiğimiz gibi aynı anda tüm sunucularda problem yaşanmıyor o nedenle bence hazırlayıp gönderiniz rapora eklenir ve çözüm süreci daha da kısalır.

İyi forumlar.

10. herkesten kastım bu sorunu yaşayanlar, dediklerini yollayacaz artık yapacak bir şey yok.

JUPlTER bunu beğendi.
  11. soru gayet açık. nerede? hangi yaratık, görev, etkinlikte bulabiliriz?

12. kadir7751

kadir7751 User

bende sabah denedim oyuna girişten 2 sn sonra bağlantı kopuyor kaç defa denedim olmadı

13. kadir7751

kadir7751 User

kardeş oili anca etkinlik gelirse alabilirsin şu an herhangi bir yerden bulman imkansız

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Etkinlikle bir sona ermiştir ancak gemiler halen montajda olduğundan sanırım bu konuda kısa sürede bir güncelleme yapılacaktır.

Keyifli forumlar.

15. Duck▲

Duck▲ User

Son düzenlenen: 25 May 2017
    OĞUZKHAN bunu beğendi.
  16. teşkkürler bende 18 tane var onlar nerden geldi onu bilmiyorum :)

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Epidermi etkinliğinde karantina kapısını yaptıysanız oradan ,toplama zamanı etkinliğinde hitac ve viral kutulardan edinmiş olabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

18. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Gerekli cevap verilmiştir.

Konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar.

19. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bizlerde hesaplarımızda donma sıkıntıları yaşamaktayız. Bu durumu ilettik. Çözüm beklemekten başka çare yok.

İyi Forumlar.

20. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Uzun süredir görevliyim ilk defa bu sorunlarla karşılaşmadım :) Sancı gibi bir şey arada bir duraklıyor. teknik olarak sunucular veya oyun ne durumda bilemiyorum ama sanırım hazırlanan veya denenen bir durumdan kaynaklı olabilir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.