Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 4646tek0

4646tek0 User

kardeşim 300 400 biraz abartılı ama sen gemi durumu itibariyle vuruşun gayet iyi..rsb ortalamasını 80 desek x4 ortalamasınıda 55 desek rsb x4 karıştırdığınızda ortaya çıkan rakam 135k buda gayet normal..o size yüksek vuranların vuruşlarıda sürekli aynı olmaz sadece rsb x4 karıştırdığında oılur..

2. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Vuruşu etkileyen tüm etkenleri yerine getiripte hala az vurduğunuza kanaat getiriyorsanız Suuporta başvurunuz.

Ama derim ki Dağıtılmış ve normal hasar desteklerle bir deneme yapınız sonrası supporta başvurunuz.

iyi forumlar.

3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Evet kazanabilirsiniz.Montaj ekranından üretebilir, apocalypse gibi kutulardan çıkarabilirsiniz şansınız varsa.Ayrıca Chimera ve Phantom tasarımları da bilindiği üzere, özel ödüllü haftasonu kapsamında, kapılardan çıkabilmektedir.

LF-4 ve BO2 lerin gelişmesi önemlidir tabi, ancak gemi durumunuza göre öncelik verilmesi gerekenler farklı olabilir.

İyi forumlar.

4. takemyhard

takemyhard User

:) ben sepronlu rsb ile 140k civarı vuryorum, ama vurduğum düşman gemileri diyolarki; sen nası 240k vurdun :) oyun bazen vuruşu birleştirip gösteriyo savaş esnasında... ben sana 140k vuruyorum diye görüyorum ama sen 240k görüyorsun :) ekipmanına görede vuruşun gayet iyi bence, eğer arttırmak istiyorsan 1- çift destekle dolaşacaksın 2-iyi bir grubun olacak hepsi çiftle dolaşacak 3-yeni lf4leri yapmak için uğraşacaksın 4- eğer yaratıklara az vuruyorum dersen argede uzaylı avcısını fulliyceksin benim bild,klerim bukadar :)

5. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Eksiğim yok 36 gelişmiş LF4 var 50 arge hesap eski hesabım bir ara oynamadım şimdi arada giriyorum bazıları yeni LF4 ler ve BO3 gelecek dedi ondan sordum yoksa asılsız mı bunlar ?

6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

BO3 gelmedi, gelmesine ilişkin bilgi de yok açıkçası. LF-4 ler yerine, yeni LF-4ler geldi ama.Şu arkadaşlardan bahsediyorum.Onları kazanmak da zor olduğu için, geliştirmek önemli ki zaten geliştirmişsiniz.BO2 lerinizi de geliştirmekte fayda var diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

7. BLUE*EYE

BLUE*EYE User

Dostum bende yaratik argesi var seprom cifte hasar destegi ve hastalik mayinini da alinca kendime x4 le 97k yi goruyorum burguyla tabi bu argeyide oneririm zaten fazla da baskina gitmiyorum diroitlerimin hicbiri 16 lvl deil 2 tanesi 4 digerler 1 lvl ve 97 k yi goruyorum dedigim gibi cifte hasari al kesinlikle ve hastalik mayinini da al %30 hasarin oluyor zaten ve sepromluyken 97k yi gorursun ve hickimse 300k yi rsbyle cakamaz X4 RSB 5li ve roket hasari birlesip 300kyi bulur diminisherla tabi 400 e falan cikiyor senin rahat 100k yi gormesi lazim burguda x4dunun 85 le 95 arasinda degismesi lazim sepromluyken ayrica lf4 leri full 16 yapsan vurusun 6 7 k dan 10 k ya cikmaz bence destekler cok onemli desteksiz cubi girme en azindan %10 hasar destegin olsun

8. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

O zaman kalkan geliştireyim ben mantıklı olan o sanırım

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Mantıklı olan bu gözüküyor.Cuma günleri 2 haftada bir genellikle %25 geliştirme indirimi geliyor.O günü bekleyin, acele etmeyin derim.

İyi forumlar.

10. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Teşekkür ederim sağolun.

11. pek fark etmiyo sürekli sıfırlıyo bisey yap yada yapma oyun kafasına göre sıfırlıyo

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sorunlarınıza çözüm olduğumuza sevindik.Sorularınız olursa bizler buralardayız :) Muhabbet konumuza da bekleriz( linki imzamda mevcut)

Sorunlar çözüldüğünden, kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar, iyi eğlenceler dilerim.

KaptanNEMO bunu beğendi.
  13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Çerezleri temizlemek ve/veya veri depolamasına izin vermemek, en temel sebeplerdir.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

TR5'te son durum ne yani sıkıntı devam ediyor mu ?

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Yaşadığınız sıkıntı hala devam ediyor mu bilgi verirseniz iyi olacaktır.

İyi forumlar.

16. Merhaba ,

Nereden çıkadınız anlamadım. Yani umarım derken kolay çözülebilecek bir şey ve kısa zamanda düzeltilir gibisinden yazmıştım.

İyi forumlar.

17. Merhaba ,

LF-4'lerin kullandığınız gemi + diroit'lere göre Goliath olursa 15 + 20 = 35 tanesinin 16 seviye olması epey etki edecektir. Şu durumda normal gözüküyor. Seprom , Çift Hasar Desteği v.b. şeylerle biraz daha artacaktır. Ayrıca dediğiniz yüksek vuruşlar hasarların birleşmesi sonucu karşı tarafın görebileceği hasarlardır. Yani sizin oyun ekranınızda toplu olarak gözükmüyor.

İyi forumlar.

18. ._Batur_.

._Batur_. User

Vru iken eic e gecebiliyozmu yada gectikten sonra tekrar vruya gecebiliyozmu bide gemi sıfırlanıyormu ?

19. Merhaba ,

Harita değişikliğini mi soruyorsunuz yoksa şirket değiştirmeyi ? Şirket değiştirme imkanı var fakat bazı şartları var.

Burayı incelerseni yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

x-Exotic_Arap-x bunu beğendi.
  20. ._Batur_.

._Batur_. User

Teşekkürler :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.