Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Evet bazı görevler halen eski gemiler üzerinden saymaktadır. Bu durum ile ilgili hiç bildirim yapmamıştık. 500 vegayı veya 750 tane goliyi haritalarda bulmak imkansız. :) Durumu mutlaka ileteceğiz.

İyi Forumlar.

takemyhard ve Duck▲ bunu beğendi.
  2. Ayrıca şunu sormak istiyorum. Büyük ödüller paketinde yazanlar kapı bitince mi çıkıyor ?

3. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Evet kapı bitince çıkmaktadır.

İyi Forumlar.

4. 8 kişinin girip yapamadıgı kapıdan nasıl olacak o saglam bı grup lzım ona

5. 8 YILLIK DARKORBİT OYUNCUSUYUM BU KADAR SAÇMA BİR KAPI GÖRMEDİM NEYİZ BİZ ENAYİ Mİ* YAPACAKSANIZ DOĞRU DÜRÜST ORTALAMA GÜÇTE BİR İNİN YAPABİLECEĞİ BİR KAPI YAPIN YADA BU İŞLERİ BIRAKIN

6. yol yakınken bırakmak lazım iyi yerlere gitmiyo oyun :)

7. Sampson

Sampson User

bıraktık klanca 1 hafta oldu arada forumda takılıyorum ben kafamız rahatladı :D yok hileymiş bugmuş botmuş kasmaymış filan uğraşılmaz en iyisi bırakmak tavsiye ederim

8. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Merhaba, biraz önce kutudan bu çıktı ama bulamadım hangarda nereden ulaşabilirim ?
    09.05.2017 - 13:55[​IMG]Alınan nesne: Gemi dizaynı - Sandstorm Spectrum

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  9. Aliens

Aliens User

Hesabınızda Spectrum gemisi var ise o geminin üstünde bir tasarın seçme paneli açılacak. Orada bulabilir ve kullanabilirsiniz. Ama şunu unutmayın: Tasarımlar ana gemileri olmadan kullanılamaz.

KaptanNEMO bunu beğendi.
  10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Resimde gördüğünüz gibi specturm gemisini seçip sağ üsteki tasarım bölmesinde dizaynı kullanabilirsiniz. Eğer spectrum gemisi yok ise kullanamazsınız.

SPECT.png

İyi Forumlar.

KaptanNEMO bunu beğendi.
  11. KaptanNEMO

KaptanNEMO User

Teşekkürler buldum :)

12. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Epidemi Kalıcı olarak geldiği için pembe tallonlar gelmiştir.

Konu amacının dışına çıktığı için ve gereken cevap verildiği için kililtlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

13. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Sorunun çözüme ulaşması sonucu kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

14. 19.00 da yazıyor ve suan ana sayfada basladı olarak gorunuyor. Ortalıkta etkinlik yok ama ?

15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sunucu bilgisi ve son durum hakkında bilgi verebilir misiniz?

İyi forumlar.

16. TR2 Suan hala gelmedı space ball

17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Son zamanlarda yerel sunucu saatlerinde değişikliğe gidilmişti.Bundan kaynaklanıyor olabilir zira hiçbir TR sunucusunda, etkinlik aktif olmasına rağmen, top haritalara gelmemiştir.

Gerekli raporları oluşturduk, ancak şu an itibariyle direkt bir müdahale yapılamamaktadır.Yarından itibaren sorunun çözümüne odaklı incelemeler ve çözümlemeler yapılacaktır.

İyi forumlar.

18. konu kılıtlene bılır :) eyw

19. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

20. Merhaba iyi günler kolay gelsin, sayın modlarım bu gelen etkinlikdeki kapıdaki en son yaratık ve özellikleri daha önce gelen kapı ile aynımı. Ayrıca Oil vs ekipmanlar gene en son daki npc yi kesincemi düşüyor bilgilendirebilirmisiniz bu konuda bizi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.