Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Biraz bekleyin. İlk önce temel hammaddeler biraz dolsun. Muhtemelen onlarda bir eksiklik var, ondan ötürü geliştirmesini yapamıyorsunuz.
    Lütfen öyle düşünmeyin, burada sizlere yardım etmek için varım. :) Her sorunuzu zevkle okuyor ve cevaplıyorum. :)

İyi forumlar...

2. Merhaba ,

Alt kısımda yazanlar deponun miktarını gösteriyor bir üst kısımdakiler depoda ne kadar olduğunu gösteriyor.

Gördüğüm kadarı ile geliştirme yaparken seviyelerde dengesizlik yapmışsınız. Şu anda olana göre aşağıya bir örnek yazacağım.

Temel Modül > 9. seviye
    Solar ve Depo modülleri > 8. seviye
    Prometium - Endurium ve Terbium > 7. seviye
    Prometid - Duranium > 6. seviye
    Promerium - Xeno modül > 5. seviye
    Seprom > 4. seviye

Bir süre sağ taraftaki Prometid , Duranium , Promerium , Xeno ve Seprom modüllerini kapatınız. Bu şekilde üretim stabil olacaktır. Ayrıca Prometium , Endurium ve Terbium bölümlerindeki " Verimlilik kısmından kredili ya da uridiumlu robotlardan 12 tane alırsanız verimlilik yükselecektir.

İyi forumlar.

titans___ bunu beğendi.
  3. reis7171

reis7171 User

Yeni gelen özel kutularla birlikte katlayıcım desteklerde gözükmüyor abonelikler kısmında aktif olarak gözüküyor hala süreside olduğu halde oyunda gözükmüyor ve çalışmıyor bu sorun sadece bendemi var yoksa gelen kutularlamı alakalı supporta yazdım fakat herzamanki klasik cevap durumun farkındayız sabırlı olun katlayıcımı istiyorum.

4. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Yaşdığınız problemi supporta bildiriniz.

İyi Forumlar.

5. bendekalan

bendekalan User

Ayni sorun bende var ama sen yinede iyi benim 4 5 gundur yok katlayicimin daha 20 gunu vardi gozukmuyor sporta nekadar msj atsamda sabirli olun demekten baska birsey diyemiyorlar sinirden 1 haftalik daha aldim oda calismadi gelde delirme hayir tsde 20 kisi var hepsininkide calisiyor benim niye yok anlamiyorummm

6. reis7171

reis7171 User

Hadi telafisini yapmasınlar artık tek katlayıcım gelsin başka bişi istemem bi 15 günü felan var daha teknik ekip çalışmıyor kimse ilgilenmiyor oyunla

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Soruna ,farkındayız rapor edildi denmişse Merkeze rapor edilmiştir.Müdahele edilemeyecek bu tür teknik sorunlarda rapor edildiği ve Merkezin duruma müdahele etmesi beklenir.Bu sebeple bu cevabı alıyorsunuz.Bizde aynı şeyi söyleme durumundayız size bu şekilde cevap geldi ise lütfen bu konuda sabırlı olunuz.

Keyifli forumlar.

8. Tek tek saydım seyir defterinden, 300 civarı kutudan tamı tamına 29 lf-3 çıkmış. LF-4 ise 0. SIFIR

Bayılıyorum bu oyuna oyuncuya ve emeğe saygı gösteriyorlar gerçekten, 300 bin uridium boşa gitti resmen. Harcanan paraya yazık.

sportlive24 bunu beğendi.
  9. Darkorbit bu alış böyle şeylere oyunun heryeri haksızlık kokuyor, oyuncuya değer 0, emeğe saygı 0, sadece oyunun kurucuları ve adminler vs. kişiler oyundan memnun oyunun TR tarafıda hiçbir iş yapmıyor zaten yapıyorlarmış gibi gösteriyorlar kendilerini...

*-*SON*SAVAŞÇI*-* bunu beğendi.
  10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Yaşadığınız sıkıntıya üzüldüm yanlız LF-4 bulmak şans , bol şans dilemekten başka birşey gelmez elimden.

İyi Forumlar.

11. değmen

değmen User

nzmn bu montaj saçmalığı çıktı lf4 ve zeus çıkmaz oldu bazen her şeyi zamanında yapmak en doğrusu

12. sans .DD mis sans diye diye diye adam kalmadi oyun da daha adamlar sans diyor deli oluyorum ya su oyunu oyle severdimki suan bunlar boyle yaziyor ya deli oluyorum ya

sportlive24 bunu beğendi.
  13. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Yazmamızı istediğiniz farklı birşey varsa lütfen belirtin ben söylediğinizi yazayım, forum ekibinim elinden gelen farklı birşey yok maalesef

İyi Forumlar.

14. ._Batur_.

._Batur_. User

Şansmı bilmem ama 170 kutudan 4 lf4 5lf3 4 gemi ancak bende oldugundan 40 bin uri verdi :)

15. Başka bir gün 100 kutu açsan belki de 5 lf-4 çıkacak. Şans işi sonuçta yapacak bir şey yok.

16. takemyhard

takemyhard User

bu konuda belki 50 mesajım vardır forumda :) ama eminol fulledinmi lf4leri ; hangi günde açarsan aç lf4 çıkıyo :) mavi anahtar açıyom lf4,kırmızı açıyom lf4, normalgünde 5 anahtar açıyom 5 anahtar 2 lf4 :) kapı yapıyom 2lf4 :) yanii işin sırıı fullemekte bence, fulledinmi bikere hangar doluptaşıyo lf4le :)

17. Mythogenic

Mythogenic User

Allah için şu anasayfadakı img değiştirin "Helix Lf4 Day" Yerine "Helix Lf3 Day" Olsun. 200K Uri harcadım 10 lf3 0 lf4 şimdi gelip buraya şans yazıcak kısılerede soylıyım şansla gram alakası yok bu işin.

takemyhard bunu beğendi.
  18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Efendim siz çıkaramıyorsunuz diye, böyle olduğu gerçeği değişmez. Buyrun bakın arkadaşlar neler çıkartmış:Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ?

İyi forumlar.

ARZEN ve takemyhard bunu beğendi.
  19. Mythogenic

Mythogenic User

LF-3 türünden bir lazer aldın. 4.5 Dk Önce...

Düzenleme :
    -1.500 Uridium kazandın.
    LF-3 türünden bir lazer aldın. 30 Saniye Önce

-LF-3 Türünden bir lazer aldın. 1 Dakika Önce

Nedenirki

-

[​IMG] Hala şans diyin tamammı

Son düzenlenen: 20 May 2017
    takemyhard bunu beğendi.
  20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Söylediklerimde ısrarlıyım.Bu şans size özel.Ben 40'da bir gibi oranda tamamladım LF-4lerimi.

İyi forumlar.

ARZEN ve takemyhard bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.