Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kalan oyuncularda bıraksada kapatıp gidelim diye yapılmış bir ............ . diyecek bir şey bulamadım

2. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Hercules ve havoc tasarımlarında olduğu şekilde istatislikler destek gibi gelmez.

İyi forumlar.

3. 6-7 ayda BELKİ fulleyebiliriz. hilecilere gün doğdu

4. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Kısa zamanda illegal programlar ile, sürekli alışverişe basmanın önüne geçilmek için getirildi.

Diğer konu ile ilgili bilgim yok maalesef.

İyi forumlar.

5. ee eskisi daha iyi değil mi mesela hercules %15 kalkan %20 dp veriyor yenileri ise %10 kalkan %15 dp yoksa konfi değişmek zorunda kalmıyoz mu bu yenileri sayesinde?

6. alışveriş hilesini ilk kez duydum enteresanmış. konu kapabilir

7. иияγ

иияγ User

yani sadece droitlerdeki envantere mi gelecek?

8. bölünmüş kristal nerden alabilirim bir sayısı var mı bilgi istiyorum

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Yeni diroit tasarımları sayesinde, bir konfide hem hercules hem de havoc tasarımlarının özelliklerine beraber sahip olabileceksiniz.Ayrıntılı bilgi:Spartan Diroit Tasarımı SSS

İyi forumlar.

10. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Efendim bir yere gelmeyecek.Taktığınız konfigurasyona geçtiğinizde otomatik etki edecek.
    Merhaba,

Bazı etkinlikler sırasında kapsamında tüm kapılardan, normalde ise delta kronos ve kuiperden düşmektedir. Karantina kapısı da 1 adet vermektedir.

İyi forumlar.

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

12. teşekkürler normalde ise delta kronos ve kuiperden dediniz sayısı nedir?

13. иияγ

иияγ User

modum demek istediğim şu ki droitte takılı olan lf4 ve kalkanlara mı etki edecek yoksa tüm gemideki envantere mi etki edecek?

14. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş durumda eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

15. ooopaşa

ooopaşa User

darkorbit git gide bizleri oyundan soğutmayı başarıyor bölünme kristali lazımmış bu tasarımlara
    1 birleştirmeye ise 225 bölünme gidiyormuş 10 tanesi 2.250 yapar .
    şuanki koşullarda a,b g delta kronos hades gibi yaratıklardan kutu etkinliği olduğunda geliyor
    düşme olasılığı bu halde bilene zor ve düştümü 8 10 adet düşüyor
    siz şimdi droitlerin ada birleştirme malzemesi diyerekden hadesten abg dende bunların düşmesini kaldırırsınız bizi 3 ay bunu toplamak için oyalarsınız gibime geliyor??

16. Zaten bir anda olursa bir anlamı kalmaz böyle iyi oldu biraz emek olsun biraz zorluk olsun bazılarında havoc ve herkül 20-30 tane var ancak bölünme az. Tabi yeni oyuncular için kötü bir durum ama en azından herkes bi anda fulleyemeyecek yeni gemilerde öyle çoğu kişide yok emek verenler alabiliyo tabi güçsüz oyuncularıda düşünmeleri lazım orası ayrı.

17. Merhaba ,

Yeni droit tasarımı hakkında bilgi için Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

18. иияγ

иияγ User

konuyu incelemiştim zaten adminim kilitlenmesi uygundur

19. Merhaba ,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.