Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Genel bir sorundur ,sizden istenilen belgelerle bir rapor ediliyor, düzeltilmesini bekleyeceğiz.

Sabrınız için teşekkür ederiz.

Keyifli forumlar.

2. Ezmoce07

Ezmoce07 User

Hemen millet ağlamaya başlamış yok bi bu eksikti cart curt diye kardeşim ne getirsin adamlar ½50 dmg güçlendiricili gemımı getirsinler ? neymiş lf4 ü tam olmayan insanlar varmış. Bu oyun öyle bi hal aldıkı artık sab çekipp x4 le adam kesmıyosun .bu oyun suanda gerçekten strateji oyunu ve gelen diroit tasarımı.dengeleri çok az da değiştirecek 1 vs 1 lerde.Hercul Havoc bırakma şansları arttırıldı biraz araştırma yeteneğiniz olsa anasayfanızda görürsünüz.

2 gün full hades dönsen 3000 de yaparsın kardeşim.Önemli olan o kristalle diroit tasarımımı yoksa 1.5 m rsb mi istiyorsun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 May 2017
  3. teşekkurler jupiter modum konu kilit lütfen saygılar iyi çalışmalar

JUPlTER bunu beğendi.
  4. 5 adet obdisyen kutusu aldım birinde tartarus çıktı bana digerleride araştırma seprom vs iyi şanslar dilerim

5. Arkadaşlar aklınız fikriniz hep bana rap bana Oyuna yeni katılan birisi bu yeniliklere yetişmesi çok uzun zaman alır ve bu oyunda kalmak istemez devam etmez yani zaten oyuncu kaybı yogun serverlerde ileride yaratık kesersiniz serverlerde zihniyetki o zihniyet at gözlüklü zihniyet önünü görüyor sadece bunlar sağına soluna baksalar durumun vahim oldugu anlaşılacak düzeltmelere gidilecek en azından yazık diyorum !

6. Fiyatlar pahalı üstüne bunun gelmesi pekde hoş değil. En azından tartarus ve pusata hasar kesintisi olsun bu gemiler için çok dengesizlik oluşacak.

Hem hızlılar hemde fazla vuruyorlar.

Aegis için iyi bir şey aslında bunu kullanbilirim lakin çok fazla emek uğraş isteyecek.

Bunun içinde sıralamada ki insanlar uğraşır.

Lakin bu kadar şey beni korkutuyor çünkü bo3 de yakında çıkacak buda demek oluyor ki oyunun temel sistemi tamamen değişecek.

yılmazbey749749 bunu beğendi.
  7. BS.Pegasus

BS.Pegasus User

uzun uzun yazıcaktım ama vaz gectım hıc bır sey degısmıyo cok yazık oldu elveda darkorbıt dıyorum aglıyorum cunku eskı oyunu bılıyorum ve sımdıkı yenı oyunları da oyunun işçisi yada kolesı degılım

8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Rica ederiz, isteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

9. haki_8211

haki_8211 User

Merabalar arkadaşlar,bu yeni spartan diroiti tasrım mi yoksa yeni bir diroit mi Apis ve zeus gibi

takemyhard bunu beğendi.
  10. haki_8211

haki_8211 User

bende 800 pembe kutu vardi bunlarla bir cok diroit tasarimi, 1 000 000 uri, 5 000 log seprom desen ayri, diyer parcalardan da cok cikti fakat apokalipsis gününde, benim tavsiyem apokalipsis kutulari geldinde log isteyenler kulansin

11. Soru başlıkta

12. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bugün MHH (x3) çıkmıştır.

İyi forumlar...

13. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba ,

Buradan sorunuz ile bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.

14. haki_8211

haki_8211 User

bunu zaten okudum anlamadım bu spartan diroti üretmek için Apis diroitlerden birini satmak mi lyazım nasıl olcak üretebilinir deniyor açıklanmıyor, yoksa 11 diroit Spartan mı olcak tam olarak açıklarsanız sevinirim

15. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba ,

Hiç birşey satmanıza gerek yok.Spartan hercules ve havoc tasarımlarının birleştirilmesi ile oluşan bir tasarım.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  16. haki_8211

haki_8211 User

Spartan Diroitleri Geldi,

bunu okudugumda tasarım oldu belli olmuyordu
    teşekürler konu kilitlenebilir

17. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  18. takemyhard

takemyhard User

yooook bu dahaa çoookk çorba gibi :) biraz ondan biraz bundan kattınmı oluyo :) ama garnitürleri pahalı meretin :) apisin zeusun varsa sabret 3 yıla kadar fullersin zaten bu tasarımları :) kolay gelsin :)

19. Merhaba ,

Arkadaşlar bu konuda bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef. İmkanlar dahilinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz emin olabilirsiniz.

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

20. haki_8211

haki_8211 User

hic gerek yok bu tasarimlari fullerim dersen cok sinir gerekoyuor 3000 kristal nerden bulur insan ya, bu bir gemi icin, peki ben ayni anda tartarusla da oynuyorum spektrum da kullaniyorum e oldu mu simdi 5000 kristal havok cok var herkul de cok var ama kristal kendio basina problem, havok ve herkul gibi kapiya atsinlar meselya gama kapisina yada kronosa her kronosta 25 % ihtimal olsun yine daha iyi bu kristalden

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.