Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Eğer bilgisayarınızda ESET Antivirüs programı varsa oyuna giriş yapamamanıza neden olabilir.

ESET Antivirüs Programı Kullananların Yapması Gerekenler

İlgili konuyu incelerseniz yardımı olabilir.

İyi forumlar.

2. Merhaba ,

İlk gelen bilgilerde eksikler olabiliyor ve daha sonra yeni bilgiler gelirse güncellenebiliyor. Bende ilk baktığımda görememiştim fakat güncel hali şu anda olan halidir.

@GÖÇEBE mod'umuz adına teşekkürler. Başka sorunuz yoksa konuyu kapatalım.

İyi forumlar.

3. Merhaba ,

Arkadaşlar bizler tespit ettiğimiz durumları gerekli yerlere raporlayıp iletiyoruz. Forum ekibi olarak bizlerin yapabileceği bu kadar maalesef. Ayrıca sizlerin tespit ettiği durumlar varsa anlaşılır şekilde support'a bilgi verebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. evet kapanabilir, teşekkürler, bilgiler yeterli :)

5. Merhaba ,

Rica ederiz görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır.

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

6. uygundur kilitleyin lütfen

7. Merhaba ,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

8. Konuyu açan arkadaşın sorusu açıklığa kavuştuysa kilitleyebilirsiniz modum :D

9. Merhaba ,

Konuyu açan arkadaştan cevap bekliyoruz. :)

İyi forumlar.

10. ben sanamı sordum ? Hayırdır ?

Kaldıracaklar kardeşim o harıtayı ozaman. Bug filan kullanmadım günlerce denedim girdim kosedede kami kazem le protekitleri kacırdım patlatmadım tekrar doğmasınlar dıye herseyin bo1 ve bo2 sını cektım sınegin kamufle yeteneğini kullanarak da gidip topladım. burda bug fılan goremıyorum ben okadar teknoloji kullandım harıtaya nano canım full girdim. Biride kalkmış mardınlıyım ben fılan dıyor buglar sizdeymiş beni ilgilendirmez . ben o harıtadayım bugsuz bir sekilde. Ben bu oyunun oyuncusuysam ve aylık belli bir miktar para yatırıyorsam bu oyunu bugsuz ve hilesiz oynuyorsam bi Allhaın kuluda gelip bişey diyemez. Gemim orda sinek elit buyursun bi görevli gelip cıkarsın benı ordan yada hesabımı kapatsın. zaten bırakmaya yer arıyorum 15-20 oyuncu daha kaybetmiş olur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2017
  11. Duck▲

Duck▲ User

Ne demeye çalışıyorsunuz siz?

250'de bir şansı tutturup bir de x4 toplamak diğer oyunculara haksızlık mı yani?

Gerçekten böyle düşünüyorsanız ganimet kutusu da açmayın, galaxi kapılarına da girmeyin. Mazallah lf4 falan çıkar. Günah(!)

12. Duck▲

Duck▲ User

Son düzenlenen: 26 May 2017
  13. Virtualsss

Virtualsss User

Dün supporta yazmıştım sorun ile ilgilenildiğine dair cevap aldım şuanda düzelmiş durumda oyuna girebiliyorum

14. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Öncelikle konuşamlarınıza dikkat ediniz. Siz açmışsınız konuyu hakaret etmenizi gerektirecek bir durum yok ortada.

Bizler iletiriz isteklerinizi farklı bir konu güncelleme ve fikir havuzuna anketli bir şekilde açınız bizlerde rapor olarak iletelim.

Mesajınızı düzenliyorum, hakaret içerikli mesajınız tekrarında cezai işlem uygulanacaktır.

İyi Forumlar.

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sorun genel bir sorundur.UBA ve R-zone haritasında kalan ,bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar supporta bildirimde bulunsunlar.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

16. tgs781

tgs781 User

dostum gizli haritaya girdim diyorsun nasıl bir yer biraz bilgi versene nasıl bir yer ne yapıyorsun ne kadar kalabiliyorsun ne yapman gerekiyor forumda hiç bahsedilmiyor bu haritalar.

17. Duck▲

Duck▲ User

Mesajınızı düzenliyorum ayağına Türkçe'mi katletmişsiniz.

Lütfen konuyu silin, darkorbit'e herhangi bir konuda destek verilmeyeceğini, özellikle de bu forumda yazmanın ne kadar anlamsız ve vakit kaybı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldunuz.

Cezai işlem uygulamaktan da çekinmeyin, onu da yapın.

Biz alıştık taraf tutan chat adminine hataya buga ota ..a

Buyrun, lütfen.

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Nedir bu öfkeniz Allah aşkına? Biraz sakin olamaz mıyız.Biz mi kapatıyoruz JPA ' yı ,bizmi bonus kutuları değiştirebiliyoruz.

Lütfen eleştirin tepkinizi dile getirin ama kırıcı olmadan.

19. cücücüm

cücücüm User

Teşekkür ederim. Bir de şunu sorayım; 2misli kapı ödülleri zamanında, kapılardan alacağımız bölünme kristalleri de iki misli geliyor mu? Delta kapısı bölünme kristali veriyor mu? Veriyorsa kaç tane? Bu soruların cevaplarını alabilirsem konu kilitleneblir. saygılarımla

20. Duck▲

Duck▲ User

Geçmişte entry girdiğim, ve kilitlenen konulardaki mesajlarımı silemiyorum, bu konuda yardımınız dokunur muydu acaba?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.