Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Neden silmek istiyorsunuz mesajlarınızı bırakın kalsın ,lütfen bence simdi biraz çıkınız forumda ileriki saatlerde sakinleyince yeniden gelirsiniz.

Bu konuyu da kapatırız.

2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

X2 kapı ödüllerinde genelde pazar günleri çıkıyor ve sadece Tecrübe Puanı - Şeref Puanı olarak ikiye katlar diğer gelen ödüller sabittir.

Bölünme kristali tüm kapılarda ancak apoclyse ve obsidyen gibi özel ganimet kutuları haritalarda aktif olduğunda verilmektedir.

Normalde bölünme kristalini sadece delta,kronos ve kuiper kapılarından şansınıza bağlı olarak elde edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. öfkelenilmicek gibi değil ki. o kadar emek veriyosun zaman harcıyosunuz sonuç hüsran. kendi adminlerimiz bizden olanlar (türkleri türkiyede yasayanları kastediyorum) bile bizleri takmıyo menfaat desem değildir sistem elinde ne menfaatin olabilir neden bizlere yardım etmekten bu kadar acizsiniz. elinize mi yapışır oyuncuların sorunları gidermekte yardımcı olmak... jpa geri gelcek dediler gelmesin allah aşkına şu saatten sonra gelmesin sizler server gözetmeksizin bizlerin yanında olun o zman kimse bişey şikayet etmez, sitem mesajları yerine tebrik mesajları alırsınız...

Duck▲ bunu beğendi.
  4. helal yapıştır :) bu kadar masraf edip para yatırdığım oyunu şu saatten sonra bırakıyorum.Nedenmi onu Darkorbit takımı güzelce düşünsünler.Güzel takım savaşlı bir online Tank oyunu buldum onu oynuyorum artık sinir sitrese elveda Darkorbit :)

sportlive24 ve Duck▲ bunu beğendi.
  5. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bizim burada görevimizin sadece sizden gelen sorulara elimizden geldiğince cevap vermek olduğunu unutuyorsunuz bence,

Forum ekibi olarak elimizden gelen en iyi şey sadece sizin isteklerinizi gerekli birimlere iletmek lütfen sinirlenize hakim olun ve argo kelimeler kullanmayın.

İyi Forumlar.

6. Bütün FM ler burayı özellikle okusun. Buradaki oyuncu topluluğu JACKPOT ARENA yı istiyor. Herkesin sert tepkisine maruz kalmanızın nedeni çalışanı olduğunuz DO Yönetimi dir. Sizlerin bizleri sakinleştirme, yatıştırma şansı 0. Buna alışamadıysanız ya alışacaksınız ya da DO Yönetimi bizzat bizlerle konuşmasını bilecek.
    Sadece bana ait onlarca JACKPOT ARENA yazısı mevcut. Yüzlerce oyuncuyu düşünün ve bunları çarpın. Altından kalkamazsınız. Hepsini derleyip rapor haline getirip DO Yönetimi ne iletmekle bizim gözümüzde görünen tek şey hiçbir şeyin yapılmadığıdır. Maalesef sizin için durum bu...

sportlive24 ve Duck▲ bunu beğendi.
  7. Merhaba bu Diroit uçuş düzenlerine nezaman indirim gelecek ?????

8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Böyle indirimin olacağı veya olmayacağı hakkında bizlere ulaşmış bilgi yok maalesef.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2017
  9. tgs781

tgs781 User

adminim klavye mi bozuk iyi forumla. sizi banlamam lazım.:D:D:D

10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

İnsanlık hali sizin için klavyeyi değiştirdim :)

İyi forumlar.

11. Roket ince ayarı aktif olduğu zaman düşmana attığım pld-8 roketleri %100 tutuyor mu adminler ?

12. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Evet %100 roket isabeti sağlarsınız Resim olarak da paylaşıyorum.

İyi Forumlar.

Ekli Dosyalar:

• Adsız.jpg
      Adsız.jpg
      Dosya Boyutu:
      105,6 KB
      Görüntülemeler:
      336
  13. sizin göreviniz forum vs vs vs bunları yıllardır duyuyoruz. sizin gibi böyle konusup ilerleyen zamanlada yetkiyi eline alıp yine hiçbirşey yapmayan adminleri de gördüm.. şahsen açık bir dille söylüyorum ki çoğu admin 23 yaş altı ve ego tutkunu insanlardır... bunu bilmeyen yoktur sanırım ve bunu dedim diye ceza da alabilirim zoruna gider diye. egonuzu tamir ettikten sonra oyuncularla iletişime geçip destek verebilirsiniz aksi halde ego duvarlarınızı dahada yükseltir işin içinden çıkamazsınız

14. cücücüm

cücücüm User

Teşekkür ederim. sorularımın cevaplarını aldım. Konu kilitlenebilir.
    Saygılarımla

15. Ezmoce07

Ezmoce07 User

Sürpriz harita içinde cubikon oldukça fazla protegıt bulunuyor ayrıca protegıt görünümlü saboteurlar var (yavaşlatıyor) serverde 250. atlayış kime denk gelırse o kişi atlar haritaya.Haritada bulunan bonus kutuları 1000 x4 veriyor kutu argesı ve katlayıcı varsa 3400 verir x4 lazeri.Haritaya atlarsan sperheadla atlaman en iyisi çift soğutucu destekle girmen sineğin kamuflaj özellıgıyle pete ve kendın toplattırman. dediğim gibi kutu desteği ve argen varsa 1 saatte 1 m den fazla x4 toplarsın ama kamuflen bi açılırsa harıtanın ortasında kesın patlarsın gemıde ema bulundurmak bi nebze senı hayatta tutar

16. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

17. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

JPA için geri gelsin,geri getirin vb. istekleri iletsek bile tek bir yanıtla karşılaşacağız. 'ASLA' JPA bir daha gelmeyeceğine dair bir kaç tane yazı okudum. Bu konudaki hiçbir istek iletilemez. Ama bonus kutularından halen ikramiye çıkması konusunda yetkilileri uyarabiliriz.

Konuda neden bu kadar hakaret olduğunu anlamış değilim. Hakaretlere rağmen şikayetlerinizi iletebiliyorsunuz sizi engelleyen bir durum yok.

Ve konuya müdahalede bulunuyorum daha fazla hakarete gerek yok. İsteyen istediği oyunu oynayabilir. Oyuncu çekme veya oyuncuyu mutlu etme politikasını bizler yürütmüyoruz tamamen Almanya ofisindedir.

Yinede şu konuda gösterdiğiniz tepkileri yetkililere iletiyoruz. Karşılık bulamayıp bize hakaretler etmenizde benim gözümde normal kalıyor. Gerçekleri açıkladığımız halde devam ediyorsa buda saygısızlık ve edepsizlik olarak görünür.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

A-RIZA, .BALKAN. ve JUPlTER bunu beğendi.
  18. Nerdeyse 2 3 aydır doğru düzgün indirim gelmiyor 1 2 kere gördüm 1 saatliğine %10 indirim falan oda cephaneye , ne arge nede anahtar için gelmiyor artık indirim allahtan peti zamanında indirimle dizdim de sıkıntım yok :D Ama arge için gelse çok iyi olur

19. Merhabalar, şuan ekstralarda yer alan (level up'tan) Yükseliş Deluxe Destek paketi almayı düşünüyorum. Bunu alınca tp şeref tam olarak kaç oluyor ?
    Desteklerden normal tp şeref te çeksem artacak mı nasıl olacak ?
    Yani kısacası max tp şerefe nasıl ulaşabilirim teşekkürler :)

20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Çift güclendirici % 20 % 50 tp max güçlendiriciler ile ulaşabileceğiniz rakam, birde grup ve istasyon kurarsanız ,ayrıca kappa kapısından multi güçlendirici var.

Gemi özelliğiniz ve droid düzeni de ayarlarsanız daha yüksek rakamlara ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.