Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkür ederim toprağım cevabın için.

Sizede teşekkür ederim modum.

2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Rica ederiz.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

3. ._Batur_.

._Batur_. User

kaç ay geçti hala gobal amerıka 1 in rutbeleri acemi uzay pilotu duzeltin artık ya

4. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bu her zaman mı böyle? Yani 4 aydır herkes acemi uzay pilotu mu yoksa zaman zaman gelen bir sorun mu? Uzun süre girilmezse, acemi uzay pilotu olunuyor. Oyun ekranında herkes acemi uzay pilotu olarak mı gözüküyor yoksa sıralamada mı bu ifade yer alıyor lütfen sorunu biraz açar mısınız?

İyi forumlar.

5. ._Batur_.

._Batur_. User

biz uzun zamandır gırıyoruz ewt ekrandaki herkez acemi uzay pilotu olarak görunuyo benim gördugum 1 aydan fazladır böyle.

6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Raporlanması adına soruna ilişkin küçük bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?

İyi forumlar.

7. ._Batur_.

._Batur_. User

bılgısayarımda iertuil.dll olmadıgından resımler acılmıyo konuyu okuyan arkadaslar resim atarsanız ıyı olur yada global amerıkayı 1 i ziyaret ederseniz görursunz göçebe modum.

8. Krosonu x2 gg ödül gününde yaparsam vereceği bölünme kristali katlanırmı ikiye

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bugün sadece kronos parçası ikiye katlamakta.Diğer her şey aynı kalmakta.Yani:Hayır.

İyi forumlar.

10. yok sarınırım yanlış anladınız yarın x2 gelcek gg ödülleri için orada vereceği bölünme x2 katlancakmı ,bugunki kronos x2sını kastetmıyorum

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Özür dilerim hatlar karışmış :) Evet iki kat ödül gününde o da normal şartlar altında ikiye katlanmaktadır.

İyi forumlar.

12. teşekkürler

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Rica ederim efendim, iyi oyunlar.

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitliyorum, başka sorularınız olursa, bizler yine buralardayız.

İyi forumlar.

14. yine ubada kaldım çıkarın şu gemiyi şurdan

15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Efendim biz bir şey yapamıyoruz.Tek görevli destek birimimizdir.Lütfen orası ile iletişime geçin.

İyi forumlar.

16. Oyununuzun cop oldugunu kacinci soyleyisim :cool:

17. Ezmoce07

Ezmoce07 User

Arkadaşlar merhaba dün etkınlıkpuanlarımın sıfırlanması ile ilgili post atmıştım buraya Tr supportuna 4 defa tıcket atmama rağmen bana geri dönmediler.Sadece hazır cevaplarla geçiştirdiler herzamanki gibi.Bende Global serverınde oynadıgım için İngilizlerden yardım istedim durumu anlattım böyle böyle puanlarımı sildiler diye.Dediler british support yaz yardımcı olurlar dediklerini yaptım yarım yamalak ingilizcemle derdimi anlattım.Ve ne oldu dersiniz o tr supportundan göremedıgım ılgıyı ve açıklamayı ingilizlerden gördüm.Puanlarımın silinmesinin sebebi hesap paylaşımıymış çünkü bu etkınlıkte rahat 10-15 bilgisayardan oynadım farklı zamanlarda cafeden evdekı arkadaşlarımın pclerınden.VS VS buda hesap paylaşımına girdiği için puanlarım silinmiş.Öğrenci oldugumu evde 5-6 pc oldugunu ama benım olmadıgını hep değişerek oynadıgımı yeri geldi cafelere gittiğimi söyledim.cevap beklıyorum ama puanlarımı versın vermesınler .Ben yaptıkları işi takdir ediyorum onlar ingiliz olarak bir türke yardımcı oldular ama bizim türkler yardımcı olmadı.Eğer global serverlerde oynayan ve sorun yaşayan varsa yabancı supportlardan yardım istesinler TR supportunun sizi çileden çıkartmsına izin vermeyın

Saygılarımla

-Bℓack*Dreams- ve Dodgeviper761 bunu beğendi.
  18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ederim şahsım adına.Bu yaptığınız şey yapıcı bir eleştiridir.Sizler böyle eleştiriler yaptıkça, kendimizin eksik yönlerini görüyoruz.Ayrıca belirtmeliyim ki, destek birimi son mesajını gönderdikten sonra bir form geliyor.Orada oy verebilirsiniz ki o oylar değerlendiriliyor.Söyledikleriniz gerekli yerlere iletilecek ve üzerinde durulacaktır.

Tekrar teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

19. TR ekibi duzgun isini yapmiyor dedim ama bu kacinci diyisim

Bizimkiler isini yapmayi sevmiyor ondan.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 May 2017
  20. etkinlik ödülleri etkinlik bitiminde hemen mi dağıtılacak yoksa belirli bir süre sonra mı ? lütfen doğru bir bilgi paylaşır mısınız ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.