Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu durumu supporta bildirmeniz gerekmektedir.

İyi Forumlar.

2. supporta resim nasıl göndrebilirim

3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Buraya yapıştırdığınız linki normal link olarak onlara göndereceksiniz.

İyi forumlar.

4. 4 gun oldu uba gırıorum rakıp bulundu dıyor savasa tıklıorum 30dan gerı sayıyo ve ubaya gırmıo f5 atıyorum bu sefer oyuna gıremıorum su sorunu cozun artık sporta 1 kere yazdım 1 gunde anca cevap geldı yıne ubaya gırdım yıne aynı sorun oldu yıne oyuna gıremıorum bugunde aynı sorun oldu smdıde oyuna gıremıorum dun saat 1 de sporta yazdım hala cevap veren yok oyundan sogudum gunde 30dk anca gırıorum bu sefer ıyce bıktım bole devam ederse bu oyun 2 gune kalmaz batar.. okadar oyuncu kaybettınız elınızdekılere sahıp cıkın bari...

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sorun raporlarımıza eklendi ve şuan sorununuzu destek birimimizden başka kimse çözemez.

İyi forumlar.

6. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Teknik bir sorundan ötürü böyle bir şey var, raporlanmıştır.

İyi forumlar.

7. Tamamdır teşekkür ederim gönderdim
    Ayrıca bir sorum olucak gemim 25 lf3 6 lf4 full bo2 hız iris var 2 havoc var pet 9 level 3 kami 3 hammadde 2 oto yağma var argede 21 e göre diziyorum 10 Ar-Gem var ilk kapı olarak zetayı açtım sorum şu şimdi hangi kapıyı açmalıyım

8. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Havoc fulleyene kadar zeta açmaya devam edin.Sonra da kappa yapıp hercules fulleyin.Zetayı çok rahat yapabilirsiniz zaten bu ekipmanla.

İyi forumlar.

9. Sadrazam

Sadrazam User

Bir oyuncunun gizli haritada resette hangar bırakması kurallara aykırımı değil mi ? Bi yetkili cevaplayabilirmi

10. aynen rahat oluyor
    ilk seferde 2 havoc aldım acaba gene x2 gününde açsam yine 2 tane gelirmi

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Eğer gelirse, kesin olarak 2 tane gelir.Ancak biliyorsunuz şansa bağlı havoc çıkması.

İyi forumlar.

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Evet kurallara aykırı bir durumdur.

İyi forumlar.

13. Sadrazam

Sadrazam User

Kurallara aykırı bi durum varsa eğer biz gerken bütün somut delileri sporta atmamıza rağmen hiç bir işlem yapılmadı. Sizin yukardaki adminler görevini laikiyle yerine getirmiyorlar. Kimden hangi merciden çekindiklerini bilmiyorum yalnız görevinin gereğini yapmadıkları açık. Artemisten tut Chattaki cm ye kadar herkes bir üstünden çekiniyor korkuyur görevinin gereğini yapmıyor. İşte bu yüzden oyun şuan bu halde. Sadece gizli haritayla ilgili değil bu mesala Giş kurallarında yazan hiç bir kural bu bahsettiğim korkudan ötürü uygulanmıyor.

14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Artemis. admin tarafından da yapılan açıklamaya göre, bu konuda taviz uygulanmamakta olup, başvurularınız kanıtlanırsa, oyunculara cezai işlem uygulanmaktadır.

İyi forumlar.

15. hangardan gemi değiştirip giriyorum ana harita arka planı enson o gemi hangi haritada ise o örneğin 1 8 ama harita boş küçük haritada
    bu tüm gemilerin girdiği boyut savaşlari olan harita gemi sağ üst taralı alnda gözüküyor normalde geminin giremediği yer ben ordan çıkamıyorum neyapmalıyım f
    formda yazan çerez dns vb herşeyi yaptım aynı hesaptan başka severe girince sorunyok bu sureki oynadığım tr3 te var

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Açıkçası anlayamıyorum sorunu.Şimdi siz bir haritada sıkışıp kaldınız ve değişemiyor musunuz?Eğer böyle bir durum varsa lütfen durumu destek birimimize iletin.

İyi forumlar.

hititlicifci bunu beğendi.
  17. Sadrazam

Sadrazam User

Bırakın bu işleri biz bunu kanıtladık her türlü belgeyi sporta attık. Artemis sadece kağıt üzerinde yapacaz edecez diye yazıyor da onunda diğer adminler gibi bi korkusu var bu korku kuralların gereğinin yapılmasının önüne geçiyor.

18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ben size kanıt sunuyorum siz ortaya laf atıyorsunuz.Böyle yapacaksınız konuşmayalım hiç.

İyi forumlar.

19. Sadrazam

Sadrazam User

Bak kardeşim aç bak sportta ticket numaralarını verim sana bizim verdiğimiz kanıtlara bak. Bu açığı kullandıklarını %100 kanıtlar nitelikte belgeler gönderdik. Sonra bide sonuca bak tekrar konuşalım.
    Ticket#2017042637000675 Ticket#2017042837002062

20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Efendim siz insanların gizli haritaya gittiğini mi gösteriyorsunuz orada hileyi kullandıklarını mı? Zira o haritada bulunmak yasaklanma sebebi değildir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.