Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Şu anda başlamış bulunmaktadır. Çıkış giriş yaparak alabilirsiniz.

takvim.png

İyi Forumlar.

2. !nFaZcI

!nFaZcI User

gemi çıkıyor zaten 30dk 1 saate kadar çıktı gemim ubadan sadece ben hep ubada takıldığım için bu sorunun düzelmesini istiyorum

3. Kardeşim seninle beni karıştırma burda modlara karşı bi saygısızlık sitem vb birşey söylemiyorum insan gibi bir soru sordum nedeninin merak ettim saygılı bir şekilde. Modların burda yapabileceği birşey yok bunu biliyoruz onlardan birşey beklemiyorum sadece bir haber varmı onu öğrenmek istedim bu durumdan.
    Şikayetin ve sıkıntılarını burda çözmek yerine ts lerine gidip veya supportla iletişime geçip çözersin burda konuşman birşey değiştirmedi gördüğün gibi.

Tamam modum yani bunlar unutulmadı dimi forumda hiç konusu geçmiyorda ondan yazdım şuan hala devam ediyor açık arttırma kullanılamıyorda.

4. Tamam cezalandıracaksınız da bu zaman kaybımız ne olacak TR3 geçmiş ihalelerini bi inceleyin adam LF3 e 350 milyon basıyor günlük ihaleleri hiç konuşmuyorum citedeli 10 trilyona almış nicki çılgın kürt geçmişe baksanız zaten yeterli banlamak için

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Duyuru, tam anlamıyla işlem yapıldığında verilir. Ama bize gelen bilgilere göre konuşuyorum şu anda yapılan bug geçersiz sayısal olarak hesaplarda gözükebiliyor ama işlevi bulunmamaktadır.

Daha önceden kredi yapanlar ihaleyi kirletebiliyorlar ama bunun içinde profil linklerini suporta atarsanız seviniriz incelenecekler.

İyi Forumlar.

6. Merhaba ,

Bu durumu zaten gerekli yere ilettik ve bizlerin yapabileceği bu kadar maalesef. Yani oyuna teknik anlamda müdahale edemiyoruz. İletilmesi gerekenleri raporlayıp iletebiliyoruz. Bu konu hakkında bilgi gelirse forumda ilgili bölümde duyurusu yapılacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

7. -gemi2012-

-gemi2012- User

eğer bunları yapanların oranı %85 e çıkmışsa yine yönetim hatalıdır zamanında gerekeni yapmadıkları için zamanında gerekn cezalar verilseydi oyun bu hale gelmezdi herkesin eşit olduğu bir oyun batmaz oyuncuda kaybetmez
    boşuna buralarda hak aramayın aradığınız şey darkorbiti terk edeli çok oldu

8. Görev almıştık iptalmi edelim, göreve yazmıyor çünkü

9. ÇORBACI

ÇORBACI User

böyle saçmalıkmı olur mecburmuyum ben oyuncu kesmeye sevmiyorum milletle dalaşmayı yaratık kesmeyi seviyorum milletin kullandığı programları engelleyemiyorsunuz cezasınıda oyunu düzgün oynayanlardan çıkartıyorsunuz.

KATASKAPOS ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  10. Git pvp haritalarına zaten yaratık gibi bi dünya gemi kaynıyor milletle dalaşmadan yapıştır mermini gemilere gitsin.

BIÇAĞINTERSi bunu beğendi.
  11. Kime soylersen soyle hic bir sey yapilmayacak hadi kolay gele.

Son düzenlenen: 1 Haziran 2017
    sportlive24 bunu beğendi.
  12. Selamün Aleyküm öncelikle droit tasarımlarına ve pete falan indirim ne zaman gelir ne zaman geleceği belli deilse genellikle hangi günlerde geliyordu ?

13. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Dükkana gelen indirimler merkez tarafından belirlenir ve ne zaman geleceği belli değil ama olasılığı yüksek günler genelde Cuma-Pazar arasıdır.

İyi Forumlar.

єωσℓυтιση bunu beğendi.
  14. Merebalar modum etkinlik görevlerinde NÜFUZ 0/100 kazan gorevi var kris,cubi,boss kris/kristalin vs kesiyorum olmuyor düşmanmı kesmem lazım görev için

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu tabloda nasıl ve kaç puan alabileceğiniz yazmakta .Lütfen inceleyiniz.Gelen güncelleme ile yaratıklardan nüfuz puanı alınamıyor.

EylemPuan
    Görev tamamlama5
    Düşman şirketten oyuncu öldürme15
    Alpha Kapısı zaferi15
    Beta Kapısı zaferi20
    Gamma Kapısı zaferi25
    Delta Kapısı zaferi30
    Epsilon Kapısı zaferi35
    Zeta Kapısı zaferi40
    Kappa Kapısı zaferi45
    Lambda Kapısı zaferi50
    Kronos Kapısı zaferi60
    Hades Kapısı zaferi40
    Karşılaşma TDM zaferleri45
    Karşılaşma Sector Control zaferleri30
    Puan Capture the beacon zaferleri40

Keyifli forumlar.

16. kardeşim pvp de güçlüler hep gemi kesiyor ben yaratık kesmek istiyorum düşmanllara dalaşmayı bende sevmiyorum saçma olmuş

17. S.a Kardeşler Bu etkinlik Görevleri Rüya takım ve Biraz Reklam görevlerini alanınız varmı? Ben alamadım kapalı gözküyor bende????

18. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Almak istediğiniz görevin üzerine tıkladığınızda açıklama yazıyordur. Lütfen kontrol ediniz.

İyi forumla.

19. merhabalar ben oyuna giriyorum bağlantı kuruluyor diyor öyle kalıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

20. Virtualsss

Virtualsss User

Bu sizin kendi yorumunuzdur anlıyorum ama forumda sorulmuş bir çok konuda kendi yorumlarınızı yapmaktan kaçınıyorsunuz sadece siz değil tüm moderatörler böyle görüyorum ki düşünceniz olsa dahi özrünüz kabahatinizden daha büyük npc kesen programları engelleyebiliyor olmanız lazım yetkileriniz bir yere kadar eyvallah en azından bu açıklamdan kaçınmalıydınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.