Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GREED

GREED User

Galiba tek 23 ünde değerli bir şey var :D

2. Su dorumda en yuksek gorevlı olacak adamsın dostum eyw :D

3. Ama görevli değilim yanlış anlaşılmasın :)

GREED bunu beğendi.
  4. olman gerekıyor onu soyluyorum :D

5. GREED

GREED User

Ne giderliyi admin yapmak için forumda seçim kampanyası mı başlatıyoruz ? :D :p

6. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevabı aldıysanız konuyu kilitleyelimmi ?
    Yardımcı oldunuz için teşekkürler.

İyi forumlar..

7. Lucifer616

Lucifer616 User

şu anda tr-de 2.6.2017 açık artırmada diminsher gemisine 3.000.000.000 teklif verilmiş.teklif verende yeni hesap 0 saat oynanış süresi var.bu hesap nasıl böyle teklif verebiliyor?

8. ben oyle bir elemani supporta resimle kanitla sikayet ettim sende yapabiliyorsan yap ama sanirim sikayet ettigim sahsi banlamadilar birsey olursada kilandan attilar diyor.

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba ,

Bu sorun teknik ekibimize raporlanmıştır ve bilgileri dahilindedir.

Lütfen bug yaptığını tespit ettiğiniz kişinin profilini alarak supporta başvurunuz.

Gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 1 Haziran 2017
    takemyhard bunu beğendi.
  10. takemyhard

takemyhard User

sakinnn sakinnn :) noluyonuz yaa böyle :) savaşmayın , (gerisini yazmıycaam JÜPİTER siliyo) :) bak sana hayatın gerçeklerini bilimsel olarak anlatiim :) anlamak istersen tabii :) matematik tüm bilimlerin anasıdır; ilkesi yalın kusursuzluktur...ama buna ulaşması biraz zor tabiii :) bu aşmada kusursuzluğu yakalayabilmesi için yan kolları devreye giriyo; istatistik :) yihuuu.... yanii anlıycaan gerçeğe ulaşmak için matematik yetmiyo, istatistik verileri matematiğin can damarını oluşturuyo kusursuzluğa yaklaşabilmesi için :) şimdiii matematiksel veriler bu oyunun kurgulandığı ve piyasaya sürüldüğü ilk günden bugüne kullanılan oyun açıkları ve diğer şeylerin en üs seviyede olduğunu gösteriyo!... tabii bu gerçek olmayabilir!... istatistik verileri bu oyundaki son bir yılın(özellikle 2 ayın) diğer on yıla göre bot bug yada her ne diyorsanız yaklaşık 1000 kat arttığını gösteriyo :) tabii buda gerçek olmayabilir :) ama bir yol daha var tabiii; oyunda bir hesap açıp haritaları gezmek gibi :) buda bilimin deneysel tarafı :) ve halaa sayın siz bunların bittiğini ve şu etken veya bu etken tarafından zayıflatıldığını idaa ediyorsanız, özellikle isim vererek şu şahıs geldikten sonra oyun düzeldi bunlar sonbuldu gibi bir idaaada bulunuyorsanız, işte matematiğin işaret ettiği o zaman diiminde sizin dillendirdiğiniz o şahıslarla birlikte bu garipliklerin özellikle son iki ay içinde zirveye ulaştığını gözönüne almanızı tavsiye ediyorum...akıl fikir ve ve afiyet dileklerimle....

Khnemu ve **RAHATSIZ** bunu beğendi.
  11. Merhaba,

Ben yıllardır fransada yaşıyordum doğal olarak oyunada orada başlamıştım fakat biz aile Olarak Türkiyeye Temelli taşında kararı aldık ve bu benim elimde olan birşey değil doğal olarak fransada alışveriş yaptığım kredi kartlarımı iptal ettirdim ve artık türk paymenti olarak kullanmak istiyorum supporta yazdım defalarca ama sonuç alamadım hem türk supportuna hem fransız supportuna birisi yardımcı olsun artık çünkü herhangi birşey alamıyorum gemime zaten 6 aylık ara vermiştim bi heves yeniden başladım ama sanırım bu sorundan dolayı yeniden ara vermem gerekecek.son çare bu foruma yazmak istedim belki bi yardımcı olacak insan çıkar..

12. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

13. Merhaba ,

Arkadaşlar etkinlik başladığında npc'lerden gelen Nüfuz puanları geçerliydi fakat sonradan alınan karar ile bunlar kaldırıldı. Merkez tarafından alınan karar bu şekilde bizlerin yapabileceği birşey yok maalesef.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

Arkadaşlar her birim görev alanı ve yetkileri dahilinde yapabileceklerini yapıyor. Fakat görev alanı ve yetkileri dışında kalan konulara yapabilecekleri birşey yok maalesef. Sizler yapamayacakları ya da yapamayacağımız konularda işlem yapılmasını istiyorsunuz. Fakat her zaman dediğimiz gibi yetkilerimiz dahilinde yapabileceklerimizi yapıyoruz.

Sağda solda her söylenene inanmamak lazım.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  15. Merhaba ,

Ödeme Mağazası ülke değişimi için Ödeme Mağazası Değişikliği konusunu inceleyerek orada istenenlerle birlikte durumu anlaşılır olarak yazarak support'a mesaj yollayınız.

İyi forumlar.

16. gerçekçi

gerçekçi User

tr2 haftalık açık arttırmadaki gemilere teklif veren arkadaşların kredileri dikkatiniz çektimi hiç yoksa benmi yanlış okuyom 500 milyar değilmi o ya 300 de aşağıda var 800 milyar diğeride toplamda 365 milyar basmış yav hele çaktırmayın bari gününü bekleseydiniz :)

Öğe AdıTürüEn yüksek teklif verenGeçerli TeklifTeklifinHemen al
    [​IMG]Vengeance LightningGemilerALİKELLİ500.000.010.0000250.000
    [​IMG]DiminisherGemiler✞★SΉOCΚШΛVΣ★...125.000.000.0000250.000
    [​IMG]SentinelGemiler✞★SΉOCΚШΛVΣ★...80.000.000.0000250.000
    [​IMG]SolaceGemiler✞★SΉOCΚШΛVΣ★...80.000.000.0000250.000
    [​IMG]SpectrumGemilerALİKELLİ300.000.010.0000250.000
    [​IMG]VenomGemiler✞★SΉOCΚШΛVΣ★...80.000.000.0000250.000

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bilinen bir sorun,şikayetleri ilettik.

Keyifli forumlar.

18. sadrazammm

sadrazammm User

kalktı mı o hocam yoksa ben mi bulamıyorum

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet kalktı şimdilik bu konuda da geri geleceği hakkında bilgi yok.

İleride belki eklenebilir bilemiyorum.

Keyifli forumlar.

20. sadrazammm

sadrazammm User

teşekkürler kilitlenebilir modum

JUPlTER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.