Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Yetenekleri sıfırlamak için şuan 2.000 Uridium istiyor bir sonraki sıfırlama fiyatı ne kadar oluyor ?

2. sıfırladıkça ve ar ge nin sayısına göre artar ama cevap:4.000 uri kendimden bilirim

3. EsKiSeHr

EsKiSeHr User

her sıfırlamada bi öncekinin 2 katı oluyor

4. Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Büyük harflerle başlık yazmak yasaktır.Lütfen daha dikkatli olunuz.

Başka sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar

5. Adminim ben hala o formu dolduramadım konuyu açtığım sorun devam etmek de. en son çare supporta mı yazsam die düşündüm ancak onada karar vermedim. halen linkteki forma yazı yazamıyorum :(

6. Merhaba,

Her ne kadar farkında olsak da belki de olmayanlar vardı.Bilgilendirme için teşekkürler :)

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

7. Merhaba,

Oyunda bazı değişiklikler oldu artık aegis tasarımı gemilerini, aegis gemisini almadan kullanabiliyorsunuz.Bu sebepten dolayı da aegis gemisi eski rehabetini kaybetti ve fiyatları düştü.

Başka sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar

8. Merhaba,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Aegis veteran geminizi, aegis gemisi olmadan kullanabilirsiniz.
    Kendi konularınızda soru sormaya devam edersiniz.

Gerekli cevaplar verildiği için konu kilitlendi.

İyi Forumlar

9. Merhaba,

Oyunda olan bazı değişiklikler ile beraber artık aegis elite vb. tasarımları aldığınız zaman aegis gemisine ihtiyaç duymadan kullanabiliyorsunuz.

Sorunuzun cevabı evet bu aegis geminizin olmadığı anlamına gelir fakat şuan ki sistemde aegis tasarımları olan bir üye için çok da önemli bir eksik değil.

Forumu doldurup eksiklerinizi bildirebilirsiniz.

İyi Forumlar

10. sayın modum çok güzel seviyeli seviyeli sabırlı olun diyorsunuzda en son gelen galaksi kapılarında ekstra ödüller etkinliğinde kuiper yapıyordum kapıdayken patladım gemi buga girdi ve hala girilmiyor oyuna ve siz diyorsunuz ki sabırlı olun 10 gün olacak ve dalga geçiyorsunuz resmen allahaşkına birazcık gözlüklerinizi çıkarın sonuç olarak işinizden olacak olan sizsiniz oyuncular azalınca ki şahsen ben gemim açılır açılmaz alıcı buldum satacam ve bir daha tek 1 dakika geçirmem bu oyunda oyuncularınızı kaybediyorsunuz ve bunu göz göre göre yapıyorsunuz

benim sorunuma gelince o gemiyi bugdan kurtarmanın çözümü var gemiyi sadece 1 kere imha edecekler ki yetkileri var supportun bu yönde yapması gereken tek şey bu ve ben onlara gemiyi patlatınki girebileyim diyorum cevap bile yazmıyorlar haram olsun bu oyuna verdiğim 1 kuruş bile :)

11. citadel gemimde yeteri kadar yer olmasına rağmen seprom gönderemiyorum yeterli alan yok diyor, herşeyde sorun olduğu gibi şimdi bide bundamı sorun var ?

12. EsKiSeHr

EsKiSeHr User

bikaç sefer sayfayı yenile gemide hammadde var büyük ihtimalle ama göstermiyor aynı sorun bendede oluyor arada bikaç kez sayfayı yenile düzeliyor

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  13. teşekkür ederim dediğin gibi yaptım oldu konu kilitlenebilir

14. Merhaba

Başlıkta Belirttiğim gibi Patladıkdan sonra Droitler hasarı gözükmüyor.

En son baktığımda %33dü patladıktan sonra tekrar baktım hala %33 neden hata mı var ?

15. Neyse şansımıza küselim :)

16. EsKiSeHr

EsKiSeHr User

rica ederim dostum iyi günler

17. Geminde Palladium var mı bir kontrol et varsa dönüştür ondan sonra tekrar dene

18. sayın adminim hangara giremiyorum hangi gemileriminde eksik olduğunu göremiyorum eğer hangara girebilsem hangi gemilerin eksik olduğunu söyleyebilirim bu hata ne zaman düzelicek

19. bu irisler seviyeleri yükselmiyor bu sorun düzelecekmi yoksa böylemi kalacak ?

20. sayın adminim ben geminin hangar(ekipmana ) giremiyorum sürekli hata veriyor ve hangi gemilerimin eksik olduğunu bilemiyorum bu konuda bana göstereceğiniz bi yol var mı acaba ?? ve sadece spectrum tasarımı var o gemiden başka gemiyide kullanamaıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.