Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Galaksi Kapısı Özel Ödülleri hafta Sonu etkinliği aktifken Goliaht Sürpriz Paketi hangi kapıya denk gelirse o kapı o gün Cerrah verme şansına sahip olur. Detaylı olarak da buradan inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Haziran 2017
    ._Batur_. ve JUPlTER bunu beğendi.
  2. kaç_ak_

kaç_ak_ User

özel ödül etkinliğinde epilson cerrah verebilir
    bugün olduğu gibi

._Batur_. bunu beğendi.
  3. ._Batur_.

._Batur_. User

Evet bende öle duymuştum teşşekürler.

4. Sorun galiba genel görünüyor. Beyaz eğer bir açıklama yapmayacaksa kilitlenebilir. Kolay gelsin.

5. Aynen bu acemi uzay pilotu olayı nedir hala çözemedik. Nüfus etkinliği için pushing yapıp kasanlar sanıırm ban yemiş ancak bunların kastıkları hala nüfus sıralamasından düşmemiş sıralamada bulunuyorlar bakıyorum profillere girilmiyor. Her serverde böyle global amerikada ise sıralamadaki oyuncular acemi uzay pilotu görülüyor profilleri açık.

6. takemyhard

takemyhard User

oyuncu şirket değişimi veya eksi şeref alan oyuncular yada banlanan oyuncular rütbe puanlarını aşağıya çekmez bence :) oyunun rütbe puanlaması mantığı çok basit :) ne kaa oyuncu , o kaa köfte :) yanii oyuna yeni başlayan oyuncuların çokluğu rütbe puanı dağılımında puanları aşağıya çeker; aynen şimdi olduğu gibi :) eğer sizin dediğiniz gibi banlanan veya ceza alan oyuncular bu puanlara etki etseydi mesela benim sıralamadaki yerimin 40-50 sıra atlaması gerekirdi :) aynı yerimde saydığıma göre üst sıralardan bir eksilme olmamış demektir; buda diğer seçeneğin, yani yeni oyuncuların akınakın oyuna kaydolduğunun işaretidir bence :) bu konu hakkındada bişeyler yazmak isterdim ama başınızı ağrıtmiim şimdi : kolay gelsin :)

7. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Sonuç olarak sizden üst rütbede kişiler yasaklanırsa, bu, onların rütbelerini sizlerin dolduracağına dalalettir.Yani albay yasaklanırsa, yeni albay siz olabilirsiniz gibi.Tabi direkt albay olmazsınız da, işte böyle albaylık için istenen puan düşmüş olur.

Merhaba,

Global Amerika sunucusunda böyle bir sorun var ve sorun şu anda teknik ekip bilgisi dahilinde.Öte yandan, etkinlik sıralamasındaki oyuncuların listeden silineceğini düşünüyoruz.Konu ile ilgili şikayetlerini destek birimimize iletebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Gerekli cevaplar verildiginden konunuzu kilitliyorum.

Umarım kapıdan cerrah elde edersiniz.

İyi forumlar..

._Batur_. bunu beğendi.
  9. Çiftsiz artık hiç bişi yapılmıyo güçlendiricilere de çok fazla uri gittiğinden extralarda gelen dağıtıcı vuruş darbe kalkan güçlendirici yanına normalleri de getirilmesi bence hoş olur

10. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Şuan bu bilgiyi resmi olarak dogrulatamadim.

Kesin bir bilgi bulunmamaktadır yani.

Sizi beklettiğim içinde kusura bakmayın.

İlerki günlerde tekrar bi konu açıp bu konu sorarsanız belki o zaman yardımcı olabiliriz.

İyi forumlar..
    Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmistir.

İyi forumlar. .

11. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Eğer yanlış anlamadiysam sizin istediğiniz şu şekilde.

DMG-BO1, SHD-BO1 gibi dağıtıcı olmayan guclendiricilerinde tl ile satılmasını istiyorsunuz.

Bu konu hakkında Güncelleme ve fikir havuzuna konu açarsanız daha iyi sonuçlar elde edilebilir.

İyi forumlar..

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  12. Merhaba ,
    *Oyuna giriş yapınca chate bağlantıda güçlük çekiyoruz hiçbişey demiyor yenilenmiyor refresh atınca bile bazen kendine gelmiyor.
    *Bildirimler geç geliyor.
    *2-6 gibi plagued haritalarında zıtbir açık kalan bir bildirim var.

Vb. başka sıkıntılarımızda mevcut bunlar genelde sunucuya resetten sonra düzelirdi ama haftalar sürüyor artık çözüm üretilmiyor ve nedendir bilinmez geçiştirici cevaplar verilmeye başlandı bu forumlarda ? Forumda zevk vermiyor oyunda bir çare bulmuycaksanız söyleyin bizimde işimiz gücümüz var zevk ihtiyacımızı başka yerlerde karşılayalım.

13. Valla modum onları ilettikde değişen olmadı Almanya sunucusu bunları pek takmıyor gibi çünkü bu sorun sadece global amerikada değil bir çok serverde olmaya başladı. Nüfus etkinliği olayı her serverde var adamlar ban almış ama sıralamada hala. Bu seprom buguyla ilgili bariz belli bi kaç kişininde profilini attım haftalardır değişen olmadı bakalım bir umut hala bekliyoruz gereği yapılır İnşAllah yinede siz bidaha bir iletirseniz iyi olur modum.

Bu düşme olayıda modun dediği gibi Nüfus etkinliğinde pushing ile puan kasan bi kaç kişi banlandı aralarında albaylar tümgeneraller dahi var bu yüzden baya bi düşme yaşanıyor rütbelerde ama bu banlar açılınca tp ve şerefi kesilmediyse yine aynı yerini alacaklar.

JUPlTER bunu beğendi.
  14. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Yaşamız olduğunuz sıkıntılar raporlanıp merkeze iletildi.

Sizlerden sabırlı olmanızı istiyoruz gereken neyse mutlaka yapılıyordur.

İyi Forumlar.

15. Sayın modum yaşamış olduğumuz problemler bizi zevk yerine strese sürüklüyor sabırlı olmamız güçleşiyor zaten yaşanmakta olan problemler çoğu arkadaşımızı oyun dışı bıraktı ve bizde akıbetimizin onlar gibi olmasını istemiyoruz . Oyunun hakkettiği ilgiyi gösterince bu oyunun ne kadar çok usere sahip olduğunu biz seneler öncesinden biliyor siz bizden sabır bekler iken bizde sizden gayret bekliyoruz.

16. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Sizleri anlıyoruz fakat bizlerinde raporlamaktan başka yapabiliceğimiz birşey yok malesef.

İyi Forumlar.

17. Peki şuna bir cevabınız varmı sayın modum zıtbir refresh atıyorum sunucuya bağlantı koptu diyor bir çözümü yokmu bu chatin ?

18. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Modeminizi fişten çekerek 10 saniye bekleyip yeniden açınız.

Ip değişimi gerekli,eğer yine de olmaz ise;ıp numaranızı supporta bildiriniz.

İyi Forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  19. sayın adminler bu r zoneye bi girdim girmez olaydım 1 saattir oyunumn açılmıyor tüm gemilerime geçiş yaptm en son karşıma bu çıktı [​IMG]
    ya bu nedir çıkış yapılmıo hareket edilmio gemi deişmio bi çözüm bulun şuna

ayrıca girdiğim tüm gemilerde sonradan yer olarak boşluk var gemilerde hçbyerde görünmüo tam x2 öncesi olcak şeymi bu yaw

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Haziran 2017
  20. GÖZCÜ

GÖZCÜ User

aynen bende giriş yaptım ama haritaya atmıyor baglantı kuruluor azıyor sadece bu hafta 3. cu bu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.