Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Support ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

İyi forumlar.

2. düzeldi fakat x2 ödüller bitti anlamı kalmadı

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Support ile nasıl iletişime geçebileceğinize buradaki konudan bakabilirsiniz.

2 ayrı konu açmışsınız burasını kapatıyorum.

Keyifli forumlar.

4. merhaba adminlerim acaba hasa güçlendiricilerde sorunmu oluştu normalde pazar günü ve pazartesi dükkanda oluyordu dagıtılmıs hasar güçlendirici bilginiz varmı

5. coder545

coder545 User

suanda dukkanda var logosu gorunmuyor ama duruyor kac gundur

6. İsmi rusça yazılmış biri bu sabah bana arkadaşlığı isteği atmış. Profil sayfasına girince bir site adı yazıyor. O siteye girdiğimde Darkorbit arayüzüne sahip rusça yazılar var. Sitenin biraz daha aşağısına indiğimde Birkaç sunucu adresi ve yanında kredi miktarı yazıyor.
    Ne yapmalıyım? Durumu çözemedim

7. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Darkorbit anasayfasında yönlendirme yapmıyorsa girdiğiniz sitede bilgisayarınıza veya hesabınıza zarar geldiğinde sorumluluk tamamen size ait olacaktır. Darkorbit haricinde yarımcı olabileceğimiz bir durum değildir.

İyi Forumlar.

8. Support yollamam gerekir mi? Tableten zararlı bulaşacağını düşünmüyorum

9. Elfdark.ru mu bunu sana atan

10. Aynen o site

11. Banada geldi hangi serverde oynuyosun iskandinavya mi

12. Tr-1 Şunu düşünüyorum seprom istismarında banlanmayan hesaplar olabilir mi?

13. Az once baktim ordaki serverler varya credistlerin yaninda yesil buton var oraya tiklayinca hesabin sifresini falan istiyor ugrasilcak bisey degil senin anlican

14. Kısaca hesap çalmaya yönelik hareketler, ama boşa uğraşıyorlar

15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Size gelen arkadaşlık isteğinin direk profilini gönderebiliyorsanız onu yollayın gönderemiyorsanız hesabınızın incelenmesini isteyebilirsiniz.

İyi Forumlar.
    Lütfen dikkatli olunuz farklı bir kullanımda hesabınızla ilgili problem olduğunda sorumluluk sadece sizin olacaktır.

İyi forumlar.
    Kesinlikle hesap çalmaya yönelik bir durum olabilir.

16. Herofess

Herofess User

Arkadaşlar
    10.06.2017 tarihinde saat 20:40, 16 Saat(ler) süresince çıkarıldın. Tekrar
    11.06.2017 saat 13:19 zamanında giriş yapabilirsin.

şu şekilde bir ban yedim fakat üstünden bir gün geçmesine rağmen açılmadı ve supporta yazdığımdada herhangi bir cevap gelmedi ne yapabilirim ?

17. Lion

Lion Guest

Merhaba,

16 Saat(ler) demek sınırsız ban almanız anlamına gelmektedir.

Support yoğunluğa göre cevap süresi geçikebilir 1 saat ile 1 iş günü süre zarfında cevap vereceklerdir.

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

Bu 16 saat sınırsız anlamına gelmemektedir benim açtıgım ticket doğrultusunda oyun içi ismimizde şekiller olduğu için atılmış bir bandır ve sadece support çözüm yapabiliyor .

19. ya hayırdır hala bi ses seda yok bu ne biçim bir vurdumduymazlık ? sabırlı ol filan demeyin aynı klişe lafları kullanarak burda milletin antipatisini kazanıyosunuz. emek verilen bir oyunda bu kadar oyuncuların değersizleştirilmesini sabır göstererek geçiştirmemizi mi bekliyor bu ne iş yaptığı belirsiz olan yönetim ?

20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Biz gereken iletimleri sağladık lütfen sizde durumu supporta bildirerek hızlanmasını sağlayınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.