Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. adminim hala gelmedi bizim ödüller

SETH bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Arkadaşlar bizlerin yapabileceği iletilmesi gerekenleri iletmektir. Bunun dışında teknik müdahale etme yetkimiz yok maalesef.

Forum üzerinde yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar...

4. Merhaba ,

Ödül almaya hak kazanıp henüz alamayanlar durumu anlaşılır şekilde yazarak support'a bildirebilirler.

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

5. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Sistem tarafından belirleniyor.Anasayfayı ve forumu takipte kalınız.

iyi forumlar.

6. faslak37

faslak37 User

Bugün oyun saatine göre 00.21'de 10 adet emp-01 aldım 11.06.2017 saat 21.01'de de 20 adet emp-01 almıştım onlar da gelmedi hesabımdan uridium miktarı çekildi fakat emp elimde yok nedense bunun acilen çözülmesi lazım emp-01 gerekli birşey sonuçta

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Forum kuralları gereği tamamen büyük harf kullanmak yasaktır.

Sorununuz için blanstan kontrol edin, uridium eksilmiş ve hesabınıza ema gelmemiş ise support ile iletişime geçin.

İyi forumlar...

8. Nasıl mesaj yollanacağını bulamadığım için buraya yazıyorum hesabım 2 saatlik chat ban aldı fakat süresi dolmasını rağmen acılmadı neden ?

9. 2 saatlik chat ban aldım ama süresi dolmasına rağmen acılmadı neden ?

bende 16 saatlik aldım üstünden 3 gün geçti fakat açılmadı supporta mesaj attım üstünden 1 gün geçti supportdan da cevap gelmedi bende aynı durumdan mağdurum şuan

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Haziran 2017
  10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Oyundan tamamen çıkıp modeminize reset atın, tarayıcı cerezlerinizi silip tekar deneyin.

Bu işlem işe yaramaz ise support ile iletişime geçin.

İyi forumlar...

11. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Öncelikle tek mesaj halinde yazınız.Mesajlarınızı birleştirdim.Support ile iletişime geçiniz.ne yazıkki forum üzerinden birşey yapamıyoruz.

İyi forumlar.

12. Pusat cerrah ve tartarusun insaat planlari nelerdir?

13. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Bu tarz yenilikleri merkez belirliyor.Ana sayfayı takipte kalınız.

İyi forumlar.

14. ECEL-TOT£

ECEL-TOT£ User

7 gün chat banı aldım o kadar yıl moderatörlük yaptım kurallar değişmiş galiba sistem otomatik ban atıyor adamlar chata küfür yazıyor ban almıyor sohbet ederken durduk yere ban alyoruz amilyonlarca rsb yaptı bug la gemilerinden ne rsb ler alındı ne ban verildi burdan yazdınız gerekli müdahale yapıldı diye rkadaşıma sizin oyuncular nerde oyunda göremiyorum yazdım 7 gün ban aldım :):) şaka gibi suppota yazıyorum 6 gün sonra cevap gelecek ban açılacak :) bari 7. günüde bekleyin ban kendi açılır o kadar para sayıyoruz bu oyuna karşılığında aldığımız hizmete bak oyun giş kuralları nı oyun kurallarını chat kurallarını support kurallarını hiçbirini bilmeden cahillikle yazmadım 30 yaşındayım gerçek hayatta bu kadar haksızlık görmedim gerçekten son noktadasınız darkorbittttttttttt chat amacının dışında kullanılıyor etkinlik oyun herşey amacının dışına çıkıyor sustuk sustuk artık patlamak üzereyizzz adamlar milyonlarca rsb kzandı bug ile dediniz gerekeni yaptık hiçbirşey yapmadığınızı gördük sustuk 1 adet rsb bile geri alınmadı farkındayız susuyoruz. adamlr milyar trilyonlar seprom bugla yaptı gerekli işlem yapıldı dediniz yapmadınız buyrun ifşa edin kapatılan bir hesap ismi söyleyin kapatılan tek bir şey var haksızlığın üstünün örtülmesi yeter artık burda konu açacam chattan durduk yere ban yedim forum mod gelecek suppota yaz yeter bu formaliteler bize işin hakkını verecek admin lazım artıkkk yapamıyorsanız sözünüzgeçmiyorsa yapmayın amacınız kendi insanlarınıza vatandaşlarınıza yardım etmekse biz yardım göremiyoruz bizi avutmayın birileri birşeylerin üstünü örterken sizler bizleri avutmayın bizlerin hakkını savunun durduk yere ban aldım şimdi savunun hadi yardımcı olun hadi ama suppota yazın demeyin çünkü siz benden daha iyi biliyorsunz ban açılınca dönüş yapacaklarını

15. SETH

SETH User

Selamlar ,

Ödül dağıtımı 21:48 de bitmiştir. Konunun açılma saatine bakınca ödülün yüklenmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Yayında bahsettiğim gibi ufak ödüller verildi. Bundan dolayı fark etmemiş olmanız normal. Dilerseniz akşam saat 20:00 - 22:00 Saatlerinin ballancelerini kontrol edebilirsiniz :)

Keyifli oyunlar dilerim ^^

16. Selam herkese.

Arkadaşlar adamlar cyborgu felan aldılar adamlar tek atıyor ya ciddiyim tek atıyor 800 k kalkan Aegisin yetenekleri insta ema atmama rağmen patlamam 10 saniye sürüyor. Dp full bide.

Yahu bu adamlar ne kullanıyor ?

Bana video demeyin adamlar ne kullanıyor bilmiyorum ama artık yani bıktım bu durumdan tek atmak nedir ya ?

Cerrahlar bu kadar fazla vuramıyor pusatlar bu kadar fazla vuramıyor ne var bunlarda ?

Adamların iki vuruşundan birisi 250-300

Magmadrilleri mi fulledi bunlar anlamadım gitti ?

42 Argeyim savaş argem full ya arkadaş mantıklı bir açıklama bekliyorum.

17. .*POLAT*.

.*POLAT*. User

hayır teşekkürler :)

18. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Gereken cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

19. Hocam artık bıktım şu sorundan bundan 5 ay önce Artemis admine supporttan mesaj yolladım 2 hafta uğraşın sonucunda gemimin vuruşları düzelmişti oyuna geri döndüm birde ne göreyim gene bozulmuş gemi.

Hasar desen düşük kalkan absorbesi desen az...

Seprom var 600 k kadar.

X4 güvede aegisle full havoc lf4ler ile ben önceden sabit 50-55 vuruyordum şimdi 38-40.

Bu nedir abi şimdi ? Birisi sıkıyor güvesiz kalkan bitmeden can iniyor. 42 Argeyim bu arada.

Yahu gemimden ne istediniz Darkorbit ekibi ? Forumda ki cezalar yetmedi gemimin gücünü mü düşürdünüz ?

Ne yapıyorsunuz anlamıyorum ki ?

20. sayın seth bey bakınız :D
    12/06/2017 tarihine ait 19:40-23:06 saatleri arası balans kaydımda herhangi bir ödül bulunmamaktadır.
    500 urimi yolladınız anlamadımki :D sizde varsa kayıt atında görek yani ben bulamıom
    bunlarda seyir ve balans kayıtlarım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.