Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. devam edior hala puan kasılıyor

2. yav niye yetkiler ve sınırları inceliyim ben burda 1 haftaya yakındır chatten mahrumum bir sebep yok bunada inanıyorum görevini kötüye yada ihmal eden biri yüzünden ben neden ban yiyorum hemde ip belirtilen sebep alt alta yazma diyor ya yapmadım loglar var o kadar kanıt onlar illaki anlaşılır ama ben mağdur oluyorum ve sabırlı biri değilim hadi öyle bir sebep olsa bile bu saatli ban gerektirir ip ban ne ya çıldırtcakmısınız siz beni

3. server saatine göre değişiyor bitme saati tr de 12 biterse globalde gece 1 de bitiyor

4. trde devam ediyor sorunda bu

5. etkinlik devam ediyor nasıl iş bu anlamış degilim

6. *Soulfly*

*Soulfly* User

anasayfa değişti de oyun ekrannda görünüyor aynen. belki resetten sonra biter.

7. iyide resete 1.gidicek adamlar puan çalıyor ofya :)

8. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Etkinliğin bitme süreleri Sunucu Yerel Saatlerine göre değişmektedir. O sıralamalar ise şirket propagandaları için kalmıştır. Ödüller ise daha adil bir dağılım olması adına illegal yolla puan toplayanlar ayıklandıktan sonra dağıtılabilir.

İyi forumlar.

9. iyide arkadaşım gemi kesiyorum puan geliyor 23 59 yazıyordu hala geliyor birincilik giderse bilmiyorum yani

10. Merhaba, Kanaatimce TÜRKİYE 1 serveri incelenmeli çünkü bizler haritada patlatacak player ararken veyahut 6-7 saat gece uyumayıp oyuncu kesmeye çalışırken şuanda ön sıralarda bulunan kullanıcılar 2-3 saat gibi kısa bir sürede 10-20 bin nüfuz puanı kasmış ve bununla da yetinmeyip oyun chatinde diğer kullanıcılarla alaycı bir tarzda konuşma sergilemiştir. Darkorbit yönetimi bu gibi durumlara meal vermemeli ve en kısa sürede gerekeni yapmalıdır. İyi Çalışmalar
    Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2017
  11. Merhaba ,

Forum üzerinden yapabileceğimiz bir şey yok yapılabilecek bir şeyler varsa ancak support yardımcı olabilir desem yeterli olur mu bilemiyorum. :)

İyi forumlar.

12. *Soulfly*

*Soulfly* User

moderator kardeş biz devam etmelimiyiz yani ? yoksa suan aldıklarımız sayılmıcakmı ona göre yani.

13. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

Bazen flash player kaynaklı olarak tek attı gibi gözükebiliyor ama aslında arada farklı hasarlar verilebiliyor. Bu konuda forum üzerinden bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef.

İyi forumlar.

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Kendi oynadığınız sunucunun supportuna yaşadığınız durumu anlaşılır şekilde gerekli bilgilerinizle birlikte bildirebilirsiniz.

İyi forumlar..

16. bi açıklamaya yapın puan kasalımmı bırakalımmı

17. Merhaba ,

Bu tür konularda bizler bir şey yapamıyoruz. Gerekli bilgilerinizle durumu anlaşılır olarak yazarak support'a bildiriniz.

Konuya gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

Kesin olmamakla birlikte oyun içinde Türkiye saati ile 01:00'dan sonra bitebilir.

İyi forumlar.

19. saat 1 gene bitmedi bu birincilik giderse harbi papaz oluruz bu oyunla

20. Merhaba ,

Bu konu hakkında bize ulaşan bir bilgi yok maalesef. Bu nedenle net bir şey söylemek çok zor.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.