Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. adminim gözünüzü seviyim şunu bi öğrenin yoksa emekelr boşa gidicek

2. Sağol zaten biz ilettik gerekli durumu zaten kilitleme şansınız varsa kilitliye bilirsiniz

3. Merhaba ,

Bizlerin yapabileceği bir şeyler olsaydı keşke fakat yok maalesef.

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

4. *Soulfly*

*Soulfly* User

13ünde biticek yazıyo ama bitmiyo. hayır beceremicekseniz yapmayın etkinlik. her etkinlikte hata dolu. hepsinin sonradan incelenmesi gerekiyo farkındasınız dimi. cok adiller ya arkadaslar. haksızlık olmasın falan filan. baştan imkan vermeyin böyle şeylere. sonradan olan yine size oluyor siz uğrasıyorsunuz kim hile yaptı kim yapmadı tespit etmekle. üst üste hatalar. bu kadar hatayı biz yapsak kesin banlanırdık. bende sizi banlıyorum darkorbit :) oyununuz kapatıldı hadi gecmiş olsun :)

5. Lapseki

Lapseki User

karantina kapısında çıkan yaratıklar kac tane, kac dalga halinde ve hangi yaratıklar çıkıyor

6. 1 sıra düştük bile kasmıyorum kardeşim daha

7. MAC€LLAN

MAC€LLAN User

Geliştirme indirimi yüzde kaç oluyor birde genellikle ne zaman çıkıyor ?

8. merhaba mızrak düzeniyle bıraktığımız mayınların hasarı düzen değiştirdiğimiz zaman azalıyormu ? mızrak düzeni %50 hasar arttırıyorda.
    teşekkürler.

9. Geliştirme indirim %25 olarak geliyor ama sende indirim cek bide vip olsun toplam %50 indirim yapıyor kolaylıkla ve daha ucuza geliştire bilirsin indirmin gelme zamanı coğunlukla cuma günü oluyor ve saat 20:00 de geliyor bildiğim kadarıyla

10. oben

oben User

değişmez.mızrakla bırakıp başka uçuş düzenine geçebilirsin.normali öyle ama bir sorun varsa bilemem.darkorbit oynuyoruz neyin ayarı tutuyorki bunun tutsun.

11. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Geliştirme indirim %25 olarak geliyor.Sistem belirliyor fakat genellikle 2 haftada bir cuma günleri geliyor.

İyi forumlar.

12. Al burdan baka bilirsin düzenlere.

13. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba ,

Karantina Kapısı ile ilgili ayrıntılı bir konu mevcut değil. BURADAKİ konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2017
  14. Merhaba ,

Arkadaşlar şu anda net bilgi yok fakat bilgi gelir gelmez en kısa zamanda forumda ilgili bölümde duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

15. valla ben resmi duyurularına göre kasmayı bıraktım kardeşim benim sıralamam bitiş saatine göre 3 dü şimdi 4düm olduda etkinliği bitirmediler çorba yaptılar ilk 10dan düştüm eee ne olcak o zaman

16. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Cevap veren üyemize teşekkürler.Üyemizin dediği gibi Mızrak düzeninde bıraktığınız mayın başka düzene geçtiğinizde hasarı değişmiyor.

İyi forumlar.

17. MAC€LLAN

MAC€LLAN User

teşekkürler konu kilit

18. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

19. cücücüm

cücücüm User

Nüfuz savaşlarını nden bitirmiyorlar? Kayırdıkları, birileri mi var? Bitecek diye biz sıralamamızı garantiye aldığımız düşünüp bıraktık. Böyle saçmalık olur mu?

20. hala görevler düzeltilmedi yani yarım kalan görevlemiz geri gelmedi yine supprta yazdım yine aynı cevapı aldım bekliyecekmişiz peki ne zamana kadar bekliyecez şimdiye kadar biterdi yarım kalan görevlermiz bugün yarın geri gelecek diye yeni görevlerde almıyoruz görevlermiz geri geldiğinde yer olsun diye

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.