Genel Konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ygafff tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit Uriudyum Fiyatları Çok Pahalı

1. Evet Kesinlikle...

90,9%
  2. Hayır Ben Zaten Kralın ogluyum :D

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Forum ekibinin elinden gelen bu kadar daha fazlasını yapamayız

Biz sorunlar tespit edildiğinde teknik ekibe bildiriyoruz.

Ne kadar zaman zarfı içerisinde düzelir onları bilemiyoruz.

İyi forumlar

2. demekki sizler int 8 serverinde oynasanız ne yapacaksınız öyle cm adminler varki ellerinden gelse bize siz türk sünüz bu serverde ne işiniz var diyecekler anca slm bide loğ atmak valla kimse kusura bakmasın baştakilerin suçu bu kimse kendini faf dağında sanmasın sonucta oyun bu ama bizlerinde oyuncu olarak saygı görmeye yardıma ihtiyaçımız oldugunda bilgi alabileceğimiz arkadaşlara ihtiyacımız var laf olsun diye cm adminlere deyil ben form adminlerin den çok memnunum

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. benim anlamadıgım bu kadar insan cm lerden şikayetçide neden hala bişeyler yapılmıyor ? kesinlikle katılıyorum fm'ler iyi hiç yoktan cevap verip güçleri yettiği kadar yardımcı oluyolar ama bu cmler neyin havasında ( genel konusmayayım içlerinden 1-2 tane iyi var, ama sadece 1-2 tane )

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  4. Master0735

Master0735 User

herkese ayrı cevap verdiğim için öyle olmuş. gözümden kaçmış. 2 defa olmuş sadece sizin de chat yöneticileri gibi kötüye kullanılmadan yapılmış bir hatayı bu üslupla düzeltmeniz hiç güzel değil.

konunun kapatılması uygundur.

5. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

yav siz okumadan mı cevap veriyosunuz benim size bi lafım yok ThyPhon modum fark ettiyseniz her seferinde teknik ekip diyorum ayrıca Macellaio montaj etkinliği varken başka bi etkinlik daha getirdiniz ikisi karıştı birbirine daha büyük sorunlar çıktı düzeltin artık bende onu diyorum işte

6. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Genel bir sorun nedeniyle kestiğiniz gemiler göreve işlememektedir,düzeltilmesini bekliyoruz.

Kestiğiniz gemiler daha sonra göre eklenir'mi bilemiyorum.

Keyifli forumlar.

7. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Ticaret modülü sayesinde , P.E.T. ile her zaman ve galaksinin her yerinden yük satabilirsiniz.

P.E.T. ticaret yapıldıktan sonra ( hammaddelerinizi sattıktan sonra ) P.E.T. Geçici süre il hizmet dışı olur , bunun sebebi P.E.T. ' izin hammadde satışından geri dönmesidir.

P.E.T. Ticaret yapıldığı süre zarfında saldırıya uğramaz.

Ticaret Modülünün seviyesi arttıkça , Hammadde satışından aldığınız fazladan kazanç oranı artar ve P.E.T. ' in geri dönüş süresi kısalır. ( Bakınız Tablo )

Keyifli forumlar.

8. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Yetkililer ile ilgili şikayetlerinizi destek ekibine mail atarak yapabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

9. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Konu oyuncunun isteği üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli forumlar.

10. Citadele 8.000 hammade sevkiyatini hemen yolla dersek kac uriye hemen yollar acill yardim

11. NoMasteRs

NoMasteRs User

Orada yazıyor zaten kaç istediğini

12. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Resimde kırmızı alan içerisinde hemen yollama ücreti yazmaktadır,fakat bu miktar sahip olduğunuz indirimlere göre değişiklik gösterebilir.

Burada yolladığınız miktar önemli değildir,yani ücret sabittir.

Keyifli forumlar.

13. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Modum bu kadar uğraşacaklarına hangar güncellemesini geri alsınlar düzeltsinler sonra oyuna eklesinler yani niye milleti perişan ediyorlar oyunu duzeltemiyceklerse versinler milletin madi manevi zararını kapatsınlar oyunu

-DΛİMOП_-_ΣЯΣSBOS- bunu beğendi.
  14. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bu sorunun cevabını forum ekibinde bulamassınız.

Bu konuda forum ekibinin yapabileceği bir şey yok.

İyi forumlar

15. Tom_Cat

Tom_Cat User

çok şanslısın,oyun zaten oynanacak gibi değil.portaldan atlamalar sorun,fps diplerde,bağlantı kopmaları vs vs vs.

16. Eklenmez Buğra FM :)

Kaç senedir bu oyunu oynuyoruz tecrübemle konuşuyorum :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. Bilgisayarım birkaç ay önceye kadar 45-60fps alıyordu ve hiçbir şekilde oyun kasmıyordu fakat şu aralar yandex dışında hiçbir tarayıcıdan giremiyorum.flash player forumda bile o kadar kasıyorki hiçbirşey yapılmıyor bu bilgisayarın tek performans sorunu virüs olabilir diyenlerede söyleyeyim doubleclick virüsü ve tradeexchange virüsü var fakat bunları kaldıramıyorum.oyunu oynayabilmem için bi çözüm istiyorum bu virüsleri nasıl kaldırabileceğimi bilen lütfen yazsın.(yandex dışındaki tarayıcılarda sürekli yükleniyor fakat yüklenme hiç tamamlanamıyor.

18. Arkadaslar muhtemelen duyurusu yapilmadi ama bende 5dk da 20k uri cikti.

soyle oluyor ganimet kularindan eger sizde olan bir tasarim cikarsa onun yerine 10k uri veriyor.

Rastgele:)

19. bizde öyle bişey yok eskiden olan tasarım çıkmazdı şimdi olan tasarımları sıraya geçiyor..tabiki yeni sistemde aynı gemi yda tasarımdan ikinci görünmediği içinde havaya uçuyor..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.